Čubka pro pána i mazlíčka

Odpovědět
Čubka
Příspěvky: 1
Registrován: 11 zář 2024, 11:50
Pohlaví:

Čubka pro pána i mazlíčka

Příspěvek od Čubka »

Jsem submisivní čubka a strašně mě vzrušuje ponížení, slovní i fyzické. Celý život toužím po tom najít pána který mě donutí sloužit jemu i jeho pejskovi. S pejskem nemám doposud žádné zkušenosti, proto bych ráda kdyby se ozval někdo se zkušeným pejskem. Najde se někdo takový?

Parohac
Příspěvky: 6
Registrován: 07 říj 2022, 13:27
 děkuje: 1 time

Re: Čubka pro pána i mazlíčka

Příspěvek od Parohac »

Chceš ponížení? Vezmu te mezi bezďáky a posloužíš jim jako matrace. Natočim tě jak hulíš jejich nemyté kokoty. Je to dost ponižující kurvo?

matomartin
Příspěvky: 1
Registrován: 02 čer 2024, 11:41

Re: Čubka pro pána i mazlíčka

Příspěvek od matomartin »

Velice rad se te ujmu čubko. Ozvi se mi. Pan Martin

Prasák
Příspěvky: 19
Registrován: 18 zář 2020, 15:32
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Re: Čubka pro pána i mazlíčka

Příspěvek od Prasák »

Jestli dokážeš toho psa i vyhulit a panovi vysukat prdel jazykem tak se ozvi cubko

Arrax
Příspěvky: 8
Registrován: 17 črc 2024, 02:12
Pohlaví:

Re: Čubka pro pána i mazlíčka

Příspěvek od Arrax »

velice rád ty moje budoucí kurvičko si tě pořádně rozmrdám a budu tě stříkat do všech direk, vezmu si tě kdy budu chtít několikrát za den i noc a budeš mi po vůli napiš mi na [email protected]

Ultraperverz
Příspěvky: 20
Registrován: 26 úno 2022, 12:12
 poděkoval/a: 14 times
 děkuje: 5 times
Pohlaví:

Re: Čubka pro pána i mazlíčka

Příspěvek od Ultraperverz »

Dal jsem si že hledám lidi co mají rádi veškerou perverzi. Přidej se k nám.

Inzerát: Zkouším to znovu: Dámy a pánové....vlastně kurvy a zmrdi, pojďme založit podobnou rodinu jako je v názvu( podívejte se) a scházet se u hnusně zvrhlých orgií . Zúčastnit se akce v páru a z ní odcházet s nádherným pocitem, že žiju s promiskuitním extrémně perverzním partnerem. Nebo jít singl a najednou být součástí zkurvené perverzní rodiny. První úroveň: sperma všude, menzes, piss a výměna partnerů. samozřejmostí. Pro fajnšmekry 2 úroveň, kterou upřednostňuji: bisex., scat, vomit, zoosex a incest 15+ na výpomoc se sexuální výchovou na dráhu kurvy/zmrda. Prosím, kdo má prostory na orgie tak se ozvěte. Focení a filmování jen s vaším souhlasem.

Odpovědět