Dětský gynekolog

Rozeberte své tajné touhy nebo úchylky s ostatními
Janko12
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2020, 17:58
 poděkoval/a: 1 time
Pohlaví:

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Janko12 »

Mě by se hodně líbilo kdyby mi jí někdo opakovaně a střídavě nabodaval na ocas oběma dirkama v poloze v jaké se dávají čůrat malé holčičky jakoby v podřepu. A kluk by mohl zkusit jestli by se mu tam vešla ruka jeho sestřičky.

Pedro
Příspěvky: 77
Registrován: 06 zář 2020, 14:16
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 21 times

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Pedro »

to by bylo super, jen už jí teď není šest , asi bych ji tak dlouho neudržel ale bylo by to super, určitě by si to pořádně užila , to nabodávání na střídačku do dírek a v tom podřepu by jsi do ní mohl zajet pěkně hluboko. a vystříkat se do ní , asi by mě lákalo to z ní i vylízat. A takovej fist malýho od jeho sestřičky by taky nemusel být špatný. Asi by u toho pěkně hlasitě vzdychal. Nejradši bych ho nechal vymrdat nějakým černochem a klidně by na sobě mohl mít i hadříky svojí sestřičky .

Janko12
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2020, 17:58
 poděkoval/a: 1 time
Pohlaví:

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Janko12 »

Tak sestrojit nějaký postroj a do toho zavěsit.

Marinak
Příspěvky: 35
Registrován: 31 srp 2020, 08:46
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 6 times
Pohlaví:

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Marinak »

A ona uz ma skusenosti? Uz jito nekdo delal?

Pedro
Příspěvky: 77
Registrován: 06 zář 2020, 14:16
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 21 times

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Pedro »

Marinak píše: 29 říj 2020, 13:08 A ona uz ma skusenosti? Uz jito nekdo delal?
možná její otčím, nevlastní fotr

danielpc96
Příspěvky: 23
Registrován: 03 zář 2020, 13:36
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od danielpc96 »

Pedro píše: 28 říj 2020, 15:49 to by bylo super, jen už jí teď není šest , asi bych ji tak dlouho neudržel ale bylo by to super, určitě by si to pořádně užila , to nabodávání na střídačku do dírek a v tom podřepu by jsi do ní mohl zajet pěkně hluboko. a vystříkat se do ní , asi by mě lákalo to z ní i vylízat. A takovej fist malýho od jeho sestřičky by taky nemusel být špatný. Asi by u toho pěkně hlasitě vzdychal. Nejradši bych ho nechal vymrdat nějakým černochem a klidně by na sobě mohl mít i hadříky svojí sestřičky .
Odkud jste. Mám ho jako beton při té představě

Janko12
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2020, 17:58
 poděkoval/a: 1 time
Pohlaví:

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Janko12 »

No představa černocha jak mu przní zadeček je úplně super. A bylo by ok kdyby mu tam všechno komplet i s koulema a možná bych mu zkusil dát i aspoň 500 ml fyzaku do pytlíku. Já jsem ze Středních Čech.

Pedro
Příspěvky: 77
Registrován: 06 zář 2020, 14:16
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 21 times

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Pedro »

Janko12 píše: 30 říj 2020, 08:25 No představa černocha jak mu przní zadeček je úplně super. A bylo by ok kdyby mu tam všechno komplet i s koulema a možná bych mu zkusil dát i aspoň 500 ml fyzaku do pytlíku. Já jsem ze Středních Čech.
někde v aquaparku s nima jít přes pánský sprchy plný nadrženejch strejdů a tam jim sprchovou hadicí s předělanou koncovkou dát pořádný klistýr ,přede všema a pak je poslat se vyprázdnit na záchod a strejdové by je tam pak šli zkontrolovat do kabinek jak mají čistý prcinky.

Pedro
Příspěvky: 77
Registrován: 06 zář 2020, 14:16
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 21 times

Re: Dětský gynekolog

Příspěvek od Pedro »

A já bych pak jenom slyšel z kabinek jejich vzdychání . Ááách strýčku to bolí.....ááách ten je veliký....óóóch moje prcinka
A od strejdů: " hezky drž maličká , uvidíš že za chvilku se ti to bude líbit" nebo : "vem si ho hezky do pusinky a cucej ho" ...."hezky to všechno spapej , to je medicínka od strejdy" nebo: "máš ji krásně těsnou"......" bude z tebe dobrá holčička"

Vanesa37
Příspěvky: 34
Registrován: 03 bře 2021, 05:24
Bydliště: Slovensko
 poděkoval/a: 8 times
 děkuje: 27 times
Pohlaví:

Re: Dětský gynekolognn

Příspěvek od Vanesa37 »

Janko12 píše: 28 říj 2020, 12:46 Mě by se hodně líbilo kdyby mi jí někdo opakovaně a střídavě nabodaval na ocas oběma dirkama v poloze v jaké se dávají čůrat malé holčičky jakoby v podřepu. A kluk by mohl zkusit jestli by se mu tam vešla ruka jeho sestřičky.
Ja by som dala vyšetrit moje dcérky 7 a 11r
Ahojte som špinavá kurvisko.

Odpovědět