Sexuální otrokyně

Prasák
Příspěvky: 18
Registrován: 18 zář 2020, 15:32
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od Prasák »

Ten kdo tuhle devku získá se mi ozvěte. Rád si ji budu pravidelně pronajímat. Všehoschopných čubek po světě moc neběhá

prasak
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2020, 21:20
Bydliště: Mladá Boleslav a Ostrava
 poděkoval/a: 2 times
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od prasak »

Nemůžu uvěřit svým očím - přesně tebe hledám!! Mám poměrně dost zvrhlých dominantních kámošů, je mezi námi zvykem si čubky půjčovat. Jeden tady kousek od Mladé Boleslavi má ve sklepě celkem dobře zařízenou mučírnu - není to nic profi ale na dobré hrátky to úplně stačí. Možnost i do romské komunity a na ubytovnu.
Pár se dvěmi ratolestmi hledá pár nebo rodinu bez předsudků. Pendlujeme mezi Mladou Boleslaví a Ostravou. Na věku ani postavě nezáleží!!

Prasak01
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2020, 06:46

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od Prasak01 »

Proč takové kurvy nejsou v Ostravě? Jestli někdo má a nebo zná takovou z Ostravy ať dá vědět!!

prasak
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2020, 21:20
Bydliště: Mladá Boleslav a Ostrava
 poděkoval/a: 2 times
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od prasak »

Prasak01 píše: 25 zář 2020, 15:47 Proč takové kurvy nejsou v Ostravě? Jestli někdo má a nebo zná takovou z Ostravy ať dá vědět!!
Asi špatně hledáš!! Já jich znám několik po celé republice a i na Slovensku. Je taky pravda, že hodně se jich za submisivní čubky bez zábran pouze prohlašuje, když dojde na reál tak to vůbec žádná sláva není. Asi mám vysoké nárkoy na to co by měly perverzní čubky splňovat ...
Pár se dvěmi ratolestmi hledá pár nebo rodinu bez předsudků. Pendlujeme mezi Mladou Boleslaví a Ostravou. Na věku ani postavě nezáleží!!

prasak
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2020, 21:20
Bydliště: Mladá Boleslav a Ostrava
 poděkoval/a: 2 times
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od prasak »

Prasak01 píše: 25 zář 2020, 15:47 Proč takové kurvy nejsou v Ostravě? Jestli někdo má a nebo zná takovou z Ostravy ať dá vědět!!
Jedna stará čuba je z Rožnova a musím uznat, že je skutečně dobrá!!!!! Šla úplně do všeho!
Pár se dvěmi ratolestmi hledá pár nebo rodinu bez předsudků. Pendlujeme mezi Mladou Boleslaví a Ostravou. Na věku ani postavě nezáleží!!

Romis07
Příspěvky: 5
Registrován: 19 říj 2020, 14:44
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od Romis07 »

Ahoj, měl bych zájem o reálné seznámení

jeronimo
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2021, 05:54
Bydliště: Bratislava
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od jeronimo »

Ahojte super tema. Mam rad perverz a rad by som nasiel perverznu suku na podobne hry. Najlepsie Bratislava a okolie. Mohli by ste mi dat nejake typy? Preferujem starsie az stare perverzne suky aj 60+. Hracky mam. Piste mi tu do sukromnej spravy. Velka vdaka.

jeronimo
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2021, 05:54
Bydliště: Bratislava
Pohlaví:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od jeronimo »

Ahojte super tema. Mam rad perverz a rad by som nasiel perverznu suku na podobne hry. Najlepsie Bratislava a okolie. Mohli by ste mi dat nejake typy? Preferujem starsie az stare perverzne suky aj 60+. Hracky mam. Piste mi tu do sukromnej spravy. Velka vdaka.

Plato1
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2021, 02:32
 poděkoval/a: 2 times

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od Plato1 »

prasak píše: 26 zář 2020, 22:56
Prasak01 píše: 25 zář 2020, 15:47 Proč takové kurvy nejsou v Ostravě? Jestli někdo má a nebo zná takovou z Ostravy ať dá vědět!!
Asi špatně hledáš!! Já jich znám několik po celé republice a i na Slovensku. Je taky pravda, že hodně se jich za submisivní čubky bez zábran pouze prohlašuje, když dojde na reál tak to vůbec žádná sláva není. Asi mám vysoké nárkoy na to co by měly perverzní čubky splňovat ...
sewas... môžem sa ťa spýtať, kde ich hľadáš, na akých stránkach?... ja som zatiaľ žiadnu na Slovensku nenašiel

DonMafian
Příspěvky: 15
Registrován: 29 srp 2020, 15:14
Bydliště: Praha
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 1 time
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Sexuální otrokyně

Příspěvek od DonMafian »

Ahoj, můj zájem trvá.

DonMafian

Odpovědět