Toaleta pro deti

Zoofil
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2023, 11:22
 poděkoval/a: 1 time
Pohlaví:

Re: Toaleta pro deti

Příspěvek od Zoofil »

piglet1 píše: 06 zář 2022, 08:41 Samozřejmě toaleta se vším všudy je nejlepší, ale určitou náhradou jsou i plné plínky z popelnice. Věř mně že to není tak špatné zvlášť když pracuje fantazie.
Taky rád vybýrám plenky z popelnice beru si je domů a pak je s chutí dávám do pusy a vše to s chutí vylyzuju a polikám. Ale chtěl bych aby se mi malé dítě vykadilo a vyčůralo do mé pusy a já to vše mohl sníst :lol: :)

Toaleta
Příspěvky: 87
Registrován: 07 zář 2020, 07:27
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 6 times
Pohlaví:

Re: Toaleta pro deti

Příspěvek od Toaleta »

Tak hlavně je to vrchol gastronomie. Nakrmit nějaké 4 leté dítě nějakými dobrotami a pak ti hezky vykadí hezky hovínko, které budeš muset sníst a zapít to kvalitní dětskou močí, která není tak toxická jako od dospělých lidí. Například v asii s tím nemají takový problém, dětská moč se dá obvykle koupit na internetu. Někdo to pije i kvůli zdravotním účinkům. Například v Číně se sbírá chlapecká moč na školních záchodech, ale jen u chlapců do 8 let do kanystrů. Potom se v tom vaří na svátky jejich tradiční pochutka vajíčko v chlapecké moči a normálně se to sní. V jižní Koreji se zase z dětských výkalů v minulosti dělalo víno. A to my v evropě jsme nějací puritánský. V době kdy nebyla zubní pasta se chlapeckou moči vyplachovala ústa i zde v evropě. Obecně chlapecká moč byla vždy považována za kvalitnější.

Odpovědět