Vrchol perverze

Odpovědět
Ultraperverz
Příspěvky: 14
Registrován: 26 úno 2022, 12:12
 poděkoval/a: 12 times
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Vrchol perverze

Příspěvek od Ultraperverz »

Dnes se žením a vím, že si beru kurvu a ona ví, že bude žít se zmrdem. Před týdnem jsme měli odděleně rozlučku se svobodou a dohodli jsme se, že si navzájem budeme posílat fotky, videa a volat si na hlasitý poslech jak si to mrdání užíváme. Zjistil jsem, že je o kapánek zvrácenější než já.( Ale dnes se to vyrovná, vím, že se budeme předhánět v prasárnách). Poslala video, které natáčel její bratr (Oskar), jak mrdá se psem a druhému líže zadek aby se jí do pusy vysral a následně si kus hovna vrazila do píči aby si znovu vrazila psí penis do kundy. Po chvíli byli oba záběru aby se začali líbat a vylizovat tu psí sračku z pusy a jejich fotr (Kamil) na ně chčije a pes se vystříkal. Mrda vytékala z té zasrané kundy a oba se vrhli na ní a předháněli se s vylizováním. A ta zkurvená píča Kamila se smála...škoda že jsem byl daleko, hned bych jí začal mrdat a líbat tu zasranou zkurvenou píču plnou hoven. V tu chvíli jsem byl pyšný, že bude mojí zkurvenou manželkou. Také jsem Té kundě Kamile poslal video, kde zvracím do nastavených tlam mojí matky a 16-ti leté sestry. (Jak se naše zasrané rodiny dali dohromady o tom příště.) Teklo jim to po obličeji i ve vlasech měli šťávy. Pak mi sebrali mobil a řekli ať si lehnu na záda zvednu nohy a roztáhl řitní otvor. Zasunuli mi do prdele trychtýř začali blejt chcát a pak se mi vysrali do pusy i prdele. Matka mi vymrdávala hubu prsty u nohou až jsem se z toho poblil. Sestra mi začala vyšukávat připínákem prdel. To byl jen úvod. Čurák mi stál a zachtělo se mi zkurvené sestřičky. Přirazil jsem jí ke stěně, nadzvedl jí nohu a začal mrdat. Byl jsem nadržený a řval jsem že se do ní udělám. A ona( Brigita) zase že chce tu mojí zasranou mrdku. Eva (matka) si mezitím vzala připínák. Vrazila ho do mě čímž jsem se dostal s čurákem ještě o kousek dál v kundě. Jednu ruku vrazila mě do pusy a druhou do úst Brigitě. Došlo k tomu, že jsem začali zároveň zvracet a já ještě stříkat do sestry. Vytáhl jsem ho, Eva mi ho začala olizovat, kouřit a stihla i lízat Brigitě píču. Čurák mi zase stál a začal vymrdávat matce prdel ...posrala mi ho. Obě mi ho znovu rozkuřovali. Tlami od hovna neudržel jsem se a jazykem rejdil v jejich tlamkách.Najdu tu lidičky bez studu a zábran kteří chtějí něco z toho uskutečnit i v reálu?

Roman
Příspěvky: 145
Registrován: 09 čer 2021, 09:53
Bydliště: Wickr moonstee
 poděkoval/a: 7 times
 děkuje: 34 times
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od Roman »

Ahoj...
Bez toho sraní a zvracení to miluju všechno

mrdalbych
Příspěvky: 71
Registrován: 18 říj 2020, 19:07
Bydliště: Mladá Boleslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 14 times
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od mrdalbych »

nó hezkej scifi výblitek :D

Ultraperverz
Příspěvky: 14
Registrován: 26 úno 2022, 12:12
 poděkoval/a: 12 times
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od Ultraperverz »

Ráno jsme si udělali snídani, kterou jsme zapíjeli chcankama. V tom zvonil mobil "Ahoj čuráku" volala mi píča Kamila. Že pozvala 5 zmrdů na vymrdání našich rodin. A že jedou k nám na mrdačku. A jestli už k nám přišli Fecaltara a prase Pavel s jeho kamarádem Robertem a jeho zkurvenou hovní přítelkyní Zuzanou. Zrovna dorazili. "Čau kundy a čuráku! Když jsme vstupovali do vchodu tak na nás nějakej chlap se ženskou čuměli." řekla Zuzana. A já se smál, protože obě se oblékly tak, že na první pohled bylo znát že to jsou kurvy. Jedna měla tak krátkou minisukni a zkrácené tričko, které sotva zakrývaly prsa. A druhá upravené džíny s dírou u kundy a zadku + průsvitnou halenku také s jednou dírou u kozy. Se všemi jsme se přivítali francouzákem a polaskal kozy, lízali kundy i čuráky jsem lehce pokouřili. Ozvalo se" Vidíte toho čuráckýho zmrda jak je mi nevěrnej!? To je dobře!" se ozvala Kamila, kterou 3 chlapy v podstatě donesli a ruce jim rejdily po jejím těle. Jeden zakřičel, že těch zkurvenejch píč je tady víc. Protože moje matka a sestřička byly nahé a Tara se Zuzanou si sundaly vrchní díl oděvů. Ty nadržený kundy! Bude to nádherné šukání plný nespoutaného sexu. Čurák mi stál Kamile jsem odpověděl proč bych nemohl být nevěrný a začal mrdat Zuzanu se kterou se Robert líbal a vyšukával anál Fekaltaře. Mezi tím ostatní si rozebrali zbývající protějšky po dvojicích, trojicích. Všude po bytě byli slyšet vzdechy a vulgární mluva, smrad z výkalů se začal šířit bytem ale bylo nám to jedno. Kamilu jsem viděl, jak jí vojíždí 3 zmrdi. Bylo to tak nádherně zkurvený...Už jsem se těšil, jak bude celá od sraček, ruku v píče, ze které vytéká mrdka od 8 zmrdů a druhou v hubě a zvrací. Vyndavám jí ruku z kundy vrážím do ní čuráka a zároveň saju a olizuju zvratky z ruky a úst.

Uživatelský avatar
sissylucka
Příspěvky: 4
Registrován: 29 led 2021, 21:40
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od sissylucka »

Hmmm krutohustopřísný akce :-)
Jsem feminizovaná mužská submisivní čubka. Mám ráda sex ve všech podobách, od klasického až po velmi perversní. Můžete stříkat i chcát, budu sloužit jen k vašemu sexuálnímu uspokojení.

Hnusnášpina45
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2021, 08:56
 poděkoval/a: 4 times
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od Hnusnášpina45 »

Najkrajšie čo som kedy čítala škoda ze nemáš viac
Mám rada ked na mna chlapi čurajú a hovoria mi že sem smradlavá kurva. Rada pri sebe privítam muža v každém veku. Mám rada fetyš, rada Ti očucham tvoje ponožky po celom dni. Jsem ženské prasa.spávam v mastali a očuchávam veci dcerok a kamarátkam

Ultraperverz
Příspěvky: 14
Registrován: 26 úno 2022, 12:12
 poděkoval/a: 12 times
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od Ultraperverz »

Dnes se žením a vím, že si beru dokonalou kurvu a ona ví, že bude žít s perfektním zmrdem. Před týdnem jsme měli odděleně rozlučku se svobodou a dohodli jsme se, že si navzájem budeme posílat fotky, videa a volat si na hlasitý poslech jak si to mrdání užíváme. Zjistil jsem, že je o kapánek zvrácenější než já.( Ale dnes se to vyrovná, vím, že se budeme předhánět v prasárnách). Poslala video, které natáčel její bratr (Oskar), jak mrdá se psem a druhému líže zadek aby se jí do pusy vysral a následně si kus hovna vrazila do píči aby si znovu vrazila psí penis do kundy. Po chvíli byli oba záběru aby se začali líbat a vylizovat tu psí sračku z pusy a jejich fotr (Kamil) na ně chčije a pes se vystříkal. Mrda vytékala z té zasrané kundy a oba se vrhli na ní a předháněli se s vylizováním. A ta zkurvená píča Kamila se smála...škoda že jsem byl daleko, hned bych jí začal mrdat a líbat tu zasranou zkurvenou píču plnou hoven. V tu chvíli jsem byl pyšný, že bude mojí zkurvenou manželkou. Také jsem Té kundě Kamile poslal video, kde zvracím do nastavených tlam mojí matky a 16-ti leté sestry. (Jak se naše zasrané rodiny dali dohromady o tom příště.) Teklo jim to po obličeji i ve vlasech měli šťávy. Pak mi sebrali mobil a řekli ať si lehnu na záda zvednu nohy a roztáhl řitní otvor. Zasunuli mi do prdele trychtýř začali blejt chcát a pak se mi vysrali do pusy i prdele. Matka mi vymrdávala hubu prsty u nohou až jsem se z toho poblil. Sestra mi začala vyšukávat připínákem prdel. To byl jen úvod. Čurák mi stál a zachtělo se mi zkurvené sestřičky. Přirazil jsem jí ke stěně, nadzvedl jí nohu a začal mrdat. Byl jsem nadržený a řval jsem že se do ní udělám. A ona( Brigita) zase že chce tu mojí zasranou mrdku. Eva (matka) si mezitím vzala připínák. Vrazila ho do mě čímž jsem se dostal s čurákem ještě o kousek dál v kundě. Jednu ruku vrazila mě do pusy a druhou do úst Brigitě. Došlo k tomu, že jsem začali zároveň zvracet a já ještě stříkat do sestry. Vytáhl jsem ho, Eva mi ho začala olizovat, kouřit a stihla i lízat Brigitě píču. Čurák mi zase stál a začal vymrdávat matce prdel ...posrala mi ho. Obě mi ho znovu rozkuřovali. Tlami od hovna neudržel jsem se a jazykem rejdil v jejich tlamkách.
Ráno jsme si udělali snídani, kterou jsme zapíjeli chcankama. V tom zvonil mobil "Ahoj čuráku" volala mi píča Kamila. Že pozvala 5 zmrdů na vymrdání našich rodin. A že jedou k nám na mrdačku. A jestli už k nám přišli Fecaltara a prase Pavel s jeho kamarádem Robertem a jeho zkurvenou hovní přítelkyní Zuzanou. Zrovna dorazili. "Čau kundy a čuráku! Když jsme vstupovali do vchodu tak na nás nějakej chlap se ženskou čuměli." řekla Zuzana. A já se smál, protože obě se oblékly tak, že na první pohled bylo znát že to jsou kurvy. Jedna měla tak krátkou minisukni a zkrácené tričko, které sotva zakrývaly prsa. A druhá upravené džíny s dírou u kundy a zadku + průsvitnou halenku také s jednou dírou u kozy. Se všemi jsme se přivítali francouzákem a polaskal kozy, lízali kundy i čuráky jsem lehce pokouřili. Ozvalo se" Vidíte toho čuráckýho zmrda jak je mi nevěrnej!? To je dobře!" se ozvala Kamila, kterou 3 chlapy v podstatě donesli a ruce jim rejdily po jejím těle. Jeden zakřičel, že těch zkurvenejch píč je tady víc. Protože moje matka a sestřička byly nahé a Tara se Zuzanou si sundaly vrchní díl oděvů. Ty nadržený kundy! Bude to nádherné šukání plný nespoutaného sexu. Čurák mi stál Kamile jsem odpověděl proč bych nemohl být nevěrný a začal mrdat Zuzanu se kterou se Robert líbal a vyšukával anál Fekaltaře. Mezi tím ostatní si rozebrali zbývající protějšky po dvojicích, trojicích. Všude po bytě byli slyšet vzdechy a vulgární mluva, smrad z výkalů se začal šířit bytem ale bylo nám to jedno. Kamilu jsem viděl, jak jí vojíždí 3 zmrdi. Dva ocasy v kundě a dalšímu hluboce kouří až z úst vytékají provazy slin. Bylo to tak nádherně zkurvený...Zuzana je skvělá mrdna ale já jsem momentálně chtěl Kamilu, přenechal jsem ji Robertovi a Fecaltaře. Ti 3 se už do Kamily stačili vystříkat. Popadl jsem jí a pohodil na stůl čuráka zasunul do prdele a ruku narval do její rozmrdaný zasemeněný kundy. " Drahá! "To bylo naše heslo na bisexuální mrdání.
"Já jsem u Tebe píča nebo kunda, ty zasranej čuráckej hovnomrde!" "Vošukejte ho a nastříkejte mu mrdku do krku a prdele!" Jen jsem stačil otevřít ústa a už jsem měl Robertův ocas až v krku. Myslel jsem si, že už to dál už nejde...Šlo, Tara mi rukou stlačila čuráka až na mandle a zároveň si nechala od Kamily lízat tu svojí zasranou páchnoucí píču. Kamil mě nádherně mrdal do análu a z různých úhlů mi tu prdel vyšukával se slovy musí se tam vejít ještě jeden kokot, abych si prý pořádně užil. Myslel jsem si že to nejde, šlo Pavel ho do mě vrazil. Málem my tu prdel rozervali a fakt jsem si užíval a po změně kundy (opět Zuzana) a přidání hovna na můj ocas + do její píče od mé sestřičky a do mojí dlaně, kterou jsem narval do Brigitini kundy a promazával vnitřek. Někdo přitáhl kýbl hoven a nasadil ho Kamile na hlavu. Ty sračky jí tekly po vlasech na prsa, které měla samým vzrušením naběhlé bradavky a chytala je do rukou. Eva si pod ní lehla a otevřela pusu do které ty sračky skapávaly. Dva z těch pozvaných zmrdů ji začaly vymrdávat kundu. Asi po čtvrt hodinovém mrdání, kdy všem vytékala mrdka z otvorů, se ke mně postavila Kamila, objala mě a řekla:" S Tebou je to tak nádherně zkurvené mrdání, dáváš mi volnost abych si užívala mrdání. Jsi fakt úžasný perverzní zkurvenec, čurák a totální bisexuální prase. Mnohem lepší než ten můj bývalý rádoby perverzák Aleš....debil jeden!" Moje reakce:" Dnes jsi dokázala, že Ty jsi ta správná všeho schopná kurva, co se netají tím, že je to zvrhlá píča! Chci si Tě vzít za manželku, mít koho chcem ale nesmíme na sebe zapomínat! Žít život v perverzi a to incest, zoosex, bisex. orgie, sperma všude a výkalový sex s výměnou partnerů. Chceš takhle žít?!" Odpověď: Ano chci!

Ultraperverz
Příspěvky: 14
Registrován: 26 úno 2022, 12:12
 poděkoval/a: 12 times
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Seznámení s Kamilou

Příspěvek od Ultraperverz »

Dnes se žením a vím, že si beru dokonalou kurvu a ona ví, že bude žít s perfektním zmrdem. Vše je připraveno, svatba je stanovena na druhý týden v červenci na svátky, tak budeme mít celý týden na naše zvrhlé orgie, které se určitě protáhnou na další týden prznění a mrdání. Pak nás čeká práce pornoherců....vy to vlastně nevíte, jak a kde jsem se s Kamilou seznámil...vlastně ji a nejen já, mrdal v jedné hospodě. . Dozvěděl jsem se od Pavla a Roberta, že se pořádá sexuální akce, kterou pořádají jejich známí v hospodě kterou vlastní a ať se přidám když mám takového mohutného čuráka a pořád sním o perfektní kurvě. Navíc ještě přivedou svoje kundy, Taru a Zuzanu, které jsem už mrdal a nejen je, mnohokrát jsme si to rozdali v 5-ti. Hledal jsem podobně zvrhlou kundu jako byly oni dvě. Dorazili jsme do hospody ve které bylo asi 28 chlapů. Viděli jsme kozatou zrzku, která hluboko kouřila střídavě dva ocasy a další v kundě a zadku a bylo vidět že si to mrdání užívá. Už stačila uspokojit 6 chlapů. Pár chlapů se otočilo a vykřikli:" Další kundy přišly." Tara se Zuzanou na sebe koukly přikývly a vyrazily vstříc hloučku. Zuzana si za chůze sundala tričko a vyvalila na ně svoje kozy a Tara se otočila a sehnula se v krátké sukýnce a nabídla jim k vymrdání svojí píču. Co bych popisoval do všech 3 kund jsme se udělali. Je to nádherné zasunout ocas do několikrát vystříkané kundy. Nakonec jsme nás zůstalo 8, nás pět a dva chlapy, kterým ta hospoda patřila( Jiří a Michal) a Kamila, která asi ještě neměla dost protože si honila píču. Michal s Jiřím nás zavedli do sklepa, kde byla plně vybavena místnost na mrdání a sexuální mučení. Otevřeli 2 whisky a zeptali se jestli chceme pokračovat v mrdání, ale že by to chtělo přitvrdit a jaké máme zkušenosti a kterou zvrhlost ještě chceme uskutečnit. Tara a Pavel řekli že milují scat sex a vlastně nás pět že ho praktikují. Kamilu to vzrušovalo, poznal jsem to z toho, že se ke mně naklonila a začala mi honit ocas a zeptala se co ještě jiného preferuji. No a já na to incest, šukám skoro 17-ti letou sestru a mamku, jak slyšeli rád mrdám ve sračkách, dále že zoosex jen není tolik příležitostí, bisexuální orgie s výměnou partnerů. Honění mého čuráka zrychlilo! Bylo to nádherně zkurvené a už jsem tušil, že si s Kamilou budeme rozumět. A těšil jsem se, že z ní udělám prvotřídní kurvu. Je se na co těšit když Kamila oznámila, že sperma v kundě, menzes považuje za samozřejmost s incestem, animal sexem se scatem a vomit nemá problém. Kdybych nebyla neplodná, tak by to štěkalo a incest mám s fotrem a 19-ti letým bráchou už od 15 let, orgie jak jsme viděli miluje a chce se stát pornoherečkou zkrátka být kurvou. Začal jsem jí vyšukávat rukou kundu a ona jen roztáhla ještě více nohy. Michal řekl, že se museli s Jiřím ujistit, že jsme naprostý perverzáci. Oba totiž byli 1,5 roku ve vězení za sexuální napadení. Ve skutečnosti ta ženská se vším souhlasila a pak, když došlo k akci, Jiří ji mrdal a já ji sral na hlavu a cpal hovno do pusy, tak se jí to přestalo líbit. Jirka přinesl 2 plastové kýble s víkem, dvěma psy a zeptal se, za jak dlouho můžou přijet ty tvoje kundy a obrátil se na Kamilu ti tvoji zmrdi? Oba jsme odpověděli zároveň do půl hodiny. Tak jim zavolejte na hlasitý poslech. Chceme slyšet jejich reakci. Volal jsem: " Evě: Ahoj píčo, přijeďte s štětkou Brigitou na tuhle adresu a vezměte si něco volného + náhradní oblečení. Budou se pořádat pořádné scat, incest a animal orgie s jinou rodinou a přáteli. Seznámil jsem se se skvělou, všeho schopnou kundou. Odpověď: Tak to je báječné, konečně si pořádně zamrdáme a gratuluji, snad sis už konečně našel správnou píču na mrdání. Moc ráda té štětce vylížu píču!" Teď volala Kamila: "Ahoj oba poslouchejte" : jeďte na tuhle adresu pořádají se tu orgie, které milujeme. Našla jsem perfektního čuráckýho zmrda, kterému je jedno že jsem nadržená kurva. Právě pozval svoji zpíčenou matku a mrdavou sestru. posílám k Vám taxi. Celkový počet i s vámi bude 10 nadržených lidí + 2 psy. Ten čurák Pavel chce vidět jak mě mrdáte. Odpověď: Ok, čekáme na taxík a snad tam přijedeme co nejdřív. Tak to je skvělý...všichni tady jsou nadšený jak ty svině vymrdají. Skončila hovor a řekla, že neočekávala tento vývoj situace, že je to naprosto báječné. Pes jí začal lízat kundu....ano báječné. Sehnula se a začala se s ním líbat. Čurák mi začal stát a myslel jsem, že mi praskne." Ty jsi ale neskutečná píča. Líbí se ti to zmrde?! Jo, to je nádhera ty zasraná štětko!" Zuzana mě posadila na židli, otočila se zády ke mně a nabodla se mi na ocas....začala divoce přirážet. Michal povalil Taru na stůl začal ji vymrdávat anál a ruku ji narval do kundy a Pavel s Robertem současně chcali Taře do pusy a nechali si kouřit kokoty. Jirka otevřel jeden z kýblu, vzal kus hoven do ruky kydnul to Kamile na hlavu a do pusy. Otevírala pusu a ozývalo se jenom Maamhmmmpo!!Paapaapa!", jak pojídala hovna a tak se z ní stala hovnožroutská píča. Klekla si a nabídla psovi svojí kundu k zásunu a druhému kouřila a lízala prdel. Spokojeně vrněla a sála mu ho, zahnědlé a smradlavé sliny jí kanuly na kozy a tělo. Hlavou mi prolétla myšlenka, že s touhle perverzní....zkurvenou ženskou chci žít! Zvonil mě mobil. Vzal ho Michal a jen řekl: jdu Vám otevřít! Dělili jsme se o ty psy, navíc jsem se už musel vystříkat a bylo to psí a můj ocas v její kundě a následně té kurvě vytékala mrdka. Samozřejmě moje a psí. Jiří cpal sobě a Zuzaně sračky z kýble do pusy, kundy a roztíral po těle. Pak zbytek hoven nakydal a rozetřel po našich ocasech a hlavách. Zuzana zasténala a vykřikla:" Mám 2 čuráky v kundě, vystříkejte se do mě hajzlové!" Tvrdě jsme přiráželi a navzájem se líbali. Chvíli jsem měl jazyk v puse od Zuzany a pak Jiřího. Ozvalo se: "Konečně se pořádají pořádné orgie!" Zrovna v té chvíli Kamila nabídla kundu, kterou jsem začal vylizovat a dráždit poštěvák se slovy: "Nazdar fotr, tenhle prasák si pochutnává na psí mrdce, která ze mně vytéká! Je to stejný mrdavý čúrácký úchylák jako ty a brácha." To dorazily naše rodiny. Moje matka promluvila:" Konečně někdo, kdo ocení moji zkurvenou výchovu. Z Petra se stává dokonalý zmrd a z téhle kundičky....." a ukáže na Brigitu, která má o 2 čísla větší svetr posunuté a odhaluje ňadro v krátké sukýnce. Eva, jak jsem předpokládal, byla prakticky nahá na sobě jen navlečené body Blink...prostě správná zkurvená matka. ".... z ní udělejte mrdavou svini a ukazuje na Brigitu. Brigita si mezitím teatrálně smyslně olizuje rty a šahá si 2-ma prsty do kundičky. Ten mladší z těch příchozích úchylů se zeptá :" Jak se jmenuješ...ono je to vlastně jedno" a bez ptaní ji nadzvedne nohu, Brigita ho oběma rukama obejme i nohama a sama se nabodne na jeho ztopořený ocas a začne přirážet. Mezi vzdechy se moje zkurvená sestra ptá jestli je prasák. Eva se ztratila ve spleti mužských těl , já jsem se začal věnovat Fekaltaře, Zuzaně a Kamile. Líbali jsme se, kouřily mi čuráka, ruce jsme si strkaly do všech otvorů, chcali po sobě. Navíc mi Kamila pomohla s vystříkáním do Tary...honila mi ocas u kořene aby co nejvíc mrdky měla Fekaltara v sobě. Brigita jí začala vylizovat píču, a já Brigitě vylizoval Oskarovu mrdku. Promrdali jsme celou noc a měli se všichni navzájem.

Konec....opravdu?

Naše zkurvená svatba

Dnes se žením a vím, že si beru dokonalou kurvu a ona ví, že bude žít s perfektním zmrdem. Vše je připraveno, svatba je stanovena na druhý týden v červenci na svátky, tak budeme mít celý týden na naše zvrhlé orgie, které se určitě protáhnou na další týden prznění a mrdání. Pak nás čeká práce pornoherců.
Stojíme před oddávajícím za svědky máme Fekaltaru a Oskara, netrpělivě všichni čekáme až do drmolí tu svojí řeč. Konečně přestal a my se můžeme políbit. Ta lepší část svatby nás teprve čeká. Ještě, že Oskar měl možnost ještě před obřadem na rychlou šukačku s Kamilou do které se vystříkal. Já jsem ještě v bytě mrdal před Kamilou Taru, to jen aby věděla, že si bere bezskrupulozního chlíváka.....
Nahoru

Alenastan46
Příspěvky: 19
Registrován: 14 čer 2021, 18:13
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 10 times
Pohlaví:

Re: Vrchol perverze

Příspěvek od Alenastan46 »

Chcem to tak som kurva smrdim
mám 45r som vydatá mám 3dcéry 1syna. Som zvrátená

Odpovědět