Par hleda jeho!!!

Odpovědět
DenisaKarel
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2020, 00:48

Par hleda jeho!!!

Příspěvek od DenisaKarel »

Ahoj. Po dlouhém uvažování jsem se rozhodli, že bychom rádi našli mladého dominantního kluka pro ni. S tím, že já bych se musel pouze dívat a nesměl se vůbec zapojovat. URčitě bychom chtěli, aby jsi byl dominantní a tu dominanci ji dal od začátku najevo. Chtěli bychom u nás chvíli posedět a povídat, poznat se a následně by jsi mohl začít. Zajímalo by nás jak bys tu dominanci dal najevo. Přeci jen očekáváme, že se vás ozve hodně a rádi bychom vybrali toho nejvhodnějšího. Proto nás zajímá tvá představa jak by celá akce měla probíhat a co by jsi s Nikolkou chtěl vše dělat a jak... čím více detailů nám o tvé představě akce napíšeš, tím lépe pro tebe. Určitě nás i zajímá co by sis přál aby měla pro tebe nasobe apod. Těšíme se na vaše zprávy. Nikča má rada pejsky i fekál :) Tomáš a Nikča

martin2002
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2020, 19:48

Re: Par hleda jeho!!!

Příspěvek od martin2002 »

a odkial ste?

nanowarman
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2020, 14:26
Pohlaví:

Re: Par hleda jeho!!!

Příspěvek od nanowarman »

Ahoj muzu poprosit o foto Nikolky v sexy pradle i bez???

sking
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2020, 22:13

Re: Par hleda jeho!!!

Příspěvek od sking »

čau, jsem dominantní kluk 35 let. Zkušenosti s páry mám. Miluji submisivní ženy a velice rád si to užívám. Miluji spanking, fisting, tahání za vlasy, anál, hluboké kouření, svazování, fackování, ponížení, výprasky, je toho opravdu hodně. Představoval bych si to tak, že se sejdeme pokecáme a pak můžeme jít na věc. On bude pouze divák. Ona se mi předvede, tz. vyžaduji striptýz, bude mít ideálně podvazky a samodržky, minisukni, bílou košili. Svlékne se do prádla a pak ji zastavím a najde si kravatu či nějaký obojek a přinese mi to v zubech, potom si jí uvážu a projdu se s ní po místnosti. Svážu ji ruce za záda a vyndám ho a vrazím do pusy až po koule. Klidně ať se dáví, prostě ho tam bude mít. Občas jí ho vytáhnu a pokud bude zlobit dostane facku, až mi pořádně ztvrdne, tak mi bude lízat koule a prdel, aby citíl jak voní celý spodek mého těla. Pak jí svlíknu podprdu a kalhotky, hodím jí na gauč, dostane na holou rukou, celou dobu mi bude děkovat a říkat pane, až skončím bude mít červenou prdel. Znovu ses s ní projdu po pokoji abys viděl jak vypadá coura jedna. pak znovu kolečko mrdáním pusy a pak ji přiváž k posteli a budu jí prstit, dostane kolíčky na bradavky, až dost poteče zkusím jí tam narvat celou ruku a vyfistujují. Zkusím to samé i ze zadkem. Až bude dostatečně roztažená začnu jí mrdat pérem. Když budu zv zadku občas ho vytáhnu a dám jí okoštovat její vlastní prdel a bude muset říci, že jí chutná a je skvělá, když ne dostane na zadek nebo přes prsa páskem. Nakonec se jí udělám do kundy nebo do zadku, pak to bude muset vytlačit do skleničky a vypít. Nakonec podškuje a když se mi bude chtít dáme další podobné kolo.

Taková by byla moje představa, ale nevím zda je to to co hledáte?
Hezký večer
Štěpán

Datel
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2020, 01:03
Pohlaví:

Re: Par hleda jeho!!!

Příspěvek od Datel »

Ahoj já jsem Lukáš 😉 odkud jste??

Odpovědět