Animal

Odpovědět
Kastan31072002
Příspěvky: 2
Registrován: 18 zář 2020, 20:41
Bydliště: Roudnice nad Labem
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Animal

Příspěvek od Kastan31072002 »

Pánové a dámy už tu měl někdo sex s koněm moc se mi to líbí kdyby někdo měl tu možnost dám vám i peněžní odměnu ale Docela bich chtěl abis to bilo brutální bejt svazanej a nechat ho hezky dorážet to musí bejt úžasný pište kdo má možnosti odměním se vám

johndoe1
Příspěvky: 9
Registrován: 27 říj 2020, 19:07
 děkuje: 6 times

Re: Animal

Příspěvek od johndoe1 »

Ahoj, hledám zde pro svou kamarádku (štíhlá, 25let) muže se psem nebo dvěma. Nejlépe pes který už má zkušenosti a ví co má dělat. Kamarádka je zatím nezkušená, ale má velkou chuť to zkusit. Moje přítomnost na akci jako divák a výpomoc nutná. Nejlépe Sev. čechy (MO, TP, CV,LN, UL apod.) může být i PHA a okolí do 100km. Prostory vítány, popř. zajistím nějaký pronájem chaty, pokoje v hotelu apod. BEZ FO (oboustranně) !Můj pes už na to nestačí... Předem díky za odpověď do SZ

Krok2
Příspěvky: 14
Registrován: 27 říj 2020, 23:47
Bydliště: Maxičky u Děčína
 děkuje: 3 times
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Animal

Příspěvek od Krok2 »

Ahoj, také mne ta představa velmi vzrušuje....

mrdalbych
Příspěvky: 71
Registrován: 18 říj 2020, 19:07
Bydliště: Mladá Boleslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 15 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od mrdalbych »

Kastan31072002 píše: 22 zář 2020, 14:37 Pánové a dámy už tu měl někdo sex s koněm moc se mi to líbí kdyby někdo měl tu možnost dám vám i peněžní odměnu ale Docela bich chtěl abis to bilo brutální bejt svazanej a nechat ho hezky dorážet to musí bejt úžasný pište kdo má možnosti odměním se vám

hmmm, vzledem k tvému pravopisu, jsi asi moc inteligence nepobral :-( viděl jsi někdy koňský péro v akci?

Čuba80
Příspěvky: 105
Registrován: 28 úno 2021, 10:08
Bydliště: Praha Zbraslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 8 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Čuba80 »

Ahoj všem vzrušuje mě představa jak mě mrdá pán a jeho pes/psy střídat se na mě jak na feně. Dát mě obojek přivazat a užít si čubou. Hledám pána nebo pani.
Muž baculata postava,nekuřák žijící sám

nokoment
Příspěvky: 8
Registrován: 08 bře 2022, 12:52
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od nokoment »

Taky bych rád podržel a nechal si nastříkat nějaké semeno do análku. Najde se tu někdo ze Zlínského kraje s vhodným zvířátkem ?

Prasák
Příspěvky: 17
Registrován: 18 zář 2020, 15:32
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Prasák »

Také hledám pro kamarádku, je bez zkušeností, ale moc ji to láká. Kozatá, prdelata, 40 let. čubka se vším všudy, vodítko, obojek, nebo svázaná, k použití i páníčkovi.

LucasMeddit
Příspěvky: 9
Registrován: 02 říj 2023, 00:11
Bydliště: Ústí n L.
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od LucasMeddit »

Holky se mi můžou klidně ozvat, něco vymyslíme
Humanity is overrated

Odpovědět