VELKÝ PTÁK?

Odpovědět
Sissy
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2020, 22:01
Pohlaví:

VELKÝ PTÁK?

Příspěvek od Sissy »

Hledám muže, který je obdařen velkým ptákem. Tj. minimum 18/4+ Pokud nemáš, dál ani nečti.
Ráda bych takového, který sdílí mé záliby. Který mi bude uctívat mé nožky, hladit je, masírovat a lízat. Oboustranný rimming, anál, squirt. Jsem submisivní, ráda budu oddanou čubičkou, která se chce učit novým věcem ..pokud získáš moji důvěru. To ale neznamená, že bych si ráda nepohrála (neprotáhla) s tvoji prdelkou.
Hledám někoho, kdo bude mít na mě chuť, čas i prostory.
Je mi jedno zda jsi ženatý nebo s jinými závazky, důležitá je pro mě vzájemná sympatie, upřímnost, inteligence a hlavně zdraví.
Teoreticky se nebráním ani vážnému vztahu, ale na to se dva musí poznat. Kdyby tohle nastalo, neskrytě bych toužila po tom, abych byla przněna někým cizím před/s mým partnerem.
Já 26let, svobodná, bez závazků, zdravá, pár kilo navíc, věčně při chuti, normální v pohodě holka, s kterou není problém se domluvit, pokud za to budeš v mých očích stát. Zlín a okolí.

PeterPan
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2020, 04:25
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: VELKÝ PTÁK?

Příspěvek od PeterPan »

Ja mám 19cm, vylížes aj posratú riť špina? :D

Palawan10
Příspěvky: 1
Registrován: 29 srp 2020, 07:08

Re: VELKÝ PTÁK?

Příspěvek od Palawan10 »

Milan 46.....měli bychom se sejit

Čuba80
Příspěvky: 105
Registrován: 28 úno 2021, 10:08
Bydliště: Praha Zbraslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 8 times
Pohlaví:

Re: VELKÝ PTÁK?

Příspěvek od Čuba80 »

Rád poznám muže z velkým penisem hodně stříkající..sem bacul 130kg 2ky kozyčky které se líbí monster dick, creample, velký stříkající čurak, podvazování, obojek, hračky a být pánova zvrhlá čubička na O, masáž jeho penisu a mrdani mé baculate anální kundy i jeho kamarádů.
Muž baculata postava,nekuřák žijící sám

Odpovědět