Semeno jako nájem

Odpovědět
KlaraXXX
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2020, 00:29

Semeno jako nájem

Příspěvek od KlaraXXX »

Jsem mladá a prý celkem pohledná holka, co ráda hodně sportuje, ale jsem taky dost vybíravá a opatrná. Na druhou stranu ale zase mám určitě co nabídnout. Nehledám žádného nagelovaného krasavce, ale vysportovaného fajn kluka na pravidelné výkouřeni jeho většího klacka. Nejraději bych vyššího kluka co má světlé vlasy a modré oči (moje heslo "Blonďáka s modrýma očima ničím nenahradíš" *34*) s vyrýsovanou svalnatejší postavou nejlépe z nějakého bojového sportu nebo alespoň z fitness. To je ideál a neříkám že mne nemůže zaujmout i jiný štíhlý kluk co taky jako já rád sportuje. Je mi naprosto jedno jaké má nebo nemá vzdělání, kolik má nebo nemá peněz a čím se živí. Nehledám tady vztah nebo manžela, já chci jen pravidelně a bezpečně (zdraví je pro mne prioritou) kouřit jeho žilnatého klacka a dívat se přitom na jeho vyrýsovanou postavu. Proto bych uvítala někoho, kdo potřebuje bydlení v Praze a za to že bych měla jeho nadrženého klacka denně k dispozici k vykouřeni a spolykání všech výstřiků semene a vysátí až do poslední kapky, by on měl bydlení v Praze ve velkém bytu u parku blízko centra úplně zdarma. Pojď ke mě zadarmo bydlet a budem si užívat nonstop. Nestačíš ani zavřít vchodové dveře do bytu a už Ti ho budu lačně vytahovat z kalhot a poprvé výstříkneš hned v předsíni, protože vím kam klukovi sáhnout, abych měla co nejdřív svou první dávku Tvého chutného semene v puse. Já z toho budu celá horká a vlhká, půjdem do sprchy a budem pokračovat ..... *2*. Semeno jako nájem. Co ty na to?

MuscleIgor
Příspěvky: 3
Registrován: 27 srp 2020, 03:11

Re: Semeno jako nájem

Příspěvek od MuscleIgor »

a živú toaletu nechceš?

Anree
Příspěvky: 5
Registrován: 27 srp 2020, 21:09
 děkuje: 1 time

Re: Semeno jako nájem

Příspěvek od Anree »

Hezký den blonďatá bohyně, měl bych zájem se s tebou potkat a nadělil ti pořádnou dávku semene... Jsem vyšší sportovní postavy ...

Morybundus23
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2020, 04:52
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Semeno jako nájem

Příspěvek od Morybundus23 »

Ahoj, tak já jsem přesně to co hledáš :) jsem blonďák s modrýma očima a slušným klackem :) a velice se mi líbí co jsi zde psala a měl bych o to velký zájem. Máš také? Tak mi napiš :)

PeterPan
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2020, 04:25
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Semeno jako nájem

Příspěvek od PeterPan »

Hej ale to ti nepovie ze zije s chlapcom a ona ta len rozfajci a on ta dohuli. To sa dozvies az potom.

Odpovědět