HLEDÁM SUBINU, ČUBKU, OTROKYNI KTERÁ SE MI ÚPLNĚ ODDÁ

Odpovědět
DonMafian
Příspěvky: 15
Registrován: 29 srp 2020, 15:14
Bydliště: Praha
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 1 time
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

HLEDÁM SUBINU, ČUBKU, OTROKYNI KTERÁ SE MI ÚPLNĚ ODDÁ

Příspěvek od DonMafian »

Hledám subinu, čubku, otrokyni která se mi úplně oddá a bude mi zcela patřit. Chci trvalý vztah na 7/24. Je jedno že nejsi z Prahy. Chci ať se přestěhuješ, abys se mnou trvale žila v Praze a já si Tě mohl vychovávat, trestat, trápit a zneužívat dle svého. Není samozřejmě žádný problém vyhovět tvým specifickým potřebám a přáním. Záleží jen na Tobě, zda budeš chtít být doma na řetězu a na vycházky chodit jen se svým Pánem nebo chceš mít i svou práci, osobní život a kariéru. Ale musíš být bez výhrad má a já se o Tebe postarám se vším všudy.

Hnusnášpina45
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2021, 08:56
 poděkoval/a: 4 times
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Re: HLEDÁM SUBINU, ČUBKU, OTROKYNI KTERÁ SE MI ÚPLNĚ ODDÁ

Příspěvek od Hnusnášpina45 »

Ahojky mam 17rokov. A hladam muza starsieho na sluzbu chcem utiect . Ja chcem byt len na retazi a v sklepe stale nik ma nedokaze ani zbit mala dom uz 13 frajerov a ziaden ma nechcel pesti byt ani kopat ani skrtit nebavy ma to za pol roka mam 18 a chcem Sa vydat za tyrana a sadistu naozaj naozaj
Mám rada ked na mna chlapi čurajú a hovoria mi že sem smradlavá kurva. Rada pri sebe privítam muža v každém veku. Mám rada fetyš, rada Ti očucham tvoje ponožky po celom dni. Jsem ženské prasa.spávam v mastali a očuchávam veci dcerok a kamarátkam

DonMafian
Příspěvky: 15
Registrován: 29 srp 2020, 15:14
Bydliště: Praha
 poděkoval/a: 11 times
 děkuje: 1 time
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM SUBINU, ČUBKU, OTROKYNI KTERÁ SE MI ÚPLNĚ ODDÁ

Příspěvek od DonMafian »

Ahoj, zni to pekne, ale moc Ti to neverim. Posli fotku s heslem Don a dnesnim datem. Pokud ji posles, jsi realna, opravdu to chces, nevidim v tom problem, mozna by To muj pravnik i pomohl Te zplnoletit drive. Podepsala bys se mnou otrockou smlouvu a je to,.)

Toaleta
Příspěvky: 83
Registrován: 07 zář 2020, 07:27
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 6 times
Pohlaví:

Re: HLEDÁM SUBINU, ČUBKU, OTROKYNI KTERÁ SE MI ÚPLNĚ ODDÁ

Příspěvek od Toaleta »

Je to fake hnusnaspina45. Raz je to decko, raz je to matka 2 deti ... Je to nejaky chlap co si vymyslí a honi pero

Odpovědět