Čistírna 3 – Den čtvrtý

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Čistírna 3 – Den čtvrtý

Příspěvek od LaundryBoy »

Středa, 19. srpna

Mám pocit, že jen co jsem usnula, už mě zase někdo budí. A to se dnes podle rozvrhu máme učit. To kdybych věděla předem, tak… no, tak bych sem stejně jela. Ale tři a půl hodiny je zoufale málo na spánek po tak skvěle prošukané noci.
V devět už jsme rozsazeni ve třídě jako ve škole. Vychovatelky všechny rozdělují do párů, do každé lavice kluka a holku, možná doufají, že kluci s holkama vedle sebe nebudou vyrušovat. Automaticky beru Vojtu za ruku a táhnu ho do jedné z lavic, aby Luisu náhodou nenapadlo přidělit mě k někomu jinému, a hned za námi se usazují Lenka s Pavlem. Zajímalo by mě, kdo se ujme funkce učitele, protože všechny naše vychovatelky se usazují po stranách.
Teprve teď si začnu prohlížet vzdělávací plakáty, co visí všude po stěnách. Jsou na nich snad všechny části lidského těla, mužského i ženského, od nejmladších po dospělé. Celé místnosti pak dominuje veliká obrazovka. Slovo si bere hlavní vychovatelka.
„Takže, jsme tu všichni?“ letmo obhlédne třídu. „Výborně. Pro ty, kdo mě ještě neznají jménem, jsem Tereza, nebo Terka, jak chcete. Dnes si povíme něco o lidském těle. Nebudu vás zatěžovat přílišnými detaily, ale k vašemu vzdělání patří i základy lidské anatomie. Tohle slovo si rovnou napište do sešitů, co máte na lavicích. Nebojte, žádné zkoušení z toho nebude, přeci jen máte ještě prázdniny, ale čím více si toho napíšete, tím více vám toho snad utkví v hlavách…“
No, z celého výkladu mi v hlavě zůstává sotva polovina, zvlášť když pak dochází i na praktické ukázky. Všechny holky se musí svléknout, posadit se na lavice čelem ke klukům a posloužit jim jako učební pomůcky.
„Tak a teď potřebuji dvě dvojice, co se nestydí,“ vyhlásí Tereza a rozhlíží se po třídě.
„Jednu starší se zelenou páskou a jednu mladší s červenou,“ dodá. Za mnou se zvedá Lenčina ruka, ale ukáže se, že je spíš zvednuta Pavlem, který se poťouchle usmívá.
„Výborně, Lenko a Pavle, pojďte sem nahoru,“ zaraduje se Tereza.
„Ty prevíte,“ uleví si potichu ségra a oba jdou k Terce. Nakonec se hlásí ještě jedna holka s dlouhými hnědými vlasy až na zadek a kluk. Oběma bych typovala tak osm, devět let. Mohu na ní oči nechat, jak jí ty vlasy krásně vlajou, když se jde se svým spolužákem postavit vedle Lenky a Pavla. Ovšem zatímco ségra je rudá až za ušima, malá brunetka vedle ní stojí s jakousi lhostejnou samozřejmostí a kluk zrovna tak. Terka na nich ukazuje běžné rozdíly mezi muži a ženami – jako bychom to sami nevěděli, pomyslím si – a pak i rozdíly mezi tělem malé holky a holky v pubertě. To už je trochu zajímavější. Obě posadí do gynekologických křesel s nohama od sebe a oběma tam namíří kameru, takže na plátně máme dost detailní projekce jejich pohlaví. Je to zajímavé, i vzrušující, ale moc si toho nezapamatuji, díky Vojtovi, který výuku bere velmi důkladně. Zvláště na mém těle. Přesně podle instrukcí Terky mi zkoumá celou kundičku do hloubky, až mě rozesměje představa, že kdyby měl tu možnost, tak by si snad vzal i mikroskop. Nakonec všichni kluci mají vyvolat holkám ručně orgasmus. U malé brunetky to není tak jednoduché, smí se jí dráždit jen poštěváček a pysky zvenčí. Pavel smí do Lenky zasunout prsty hluboko do pičky, takže Lenka se za hlasitého vzdychání udělá. Na obrazovce můžeme sledovat dosti detailně, jak se jí celá kunda a zadek svírají. Hned po nich to zkoušejí i ostatní kluci a třídou se tak nese holčičí vzdechy a někde přecházejí do vcelku hlasitého křiku, například v mé lavici. Ani pro Vojtu s Pavlem to není jednoduché a je vidět, že se mají hodně co učit a pečlivě naslouchají radám Terky i ostatních vychovatelek. Když nakonec zapojí i své jazyky, dovrším asi dvou orgasmů, ale pořád to není ono, toužím zase cítit v sobě teplého chlapského ptáka.
„Tak, pro dnešek to bude stačit, abyste z toho všeho neměli v hlavinkách guláš. Příště budeme probírat a zkoumat kluky,“ ukončí Terka dnešní výuku, dává nám pokyn k oblékání a vypouští nás na oběd.
Po cestě zpět na polední klid na pokojích si s Lenkou všímáme, že Luisa s Marií mizí do společenské místnosti, ze které se line vůně kafe. Najednou mě ségra vezme za ruku.
„Pojď,“ řekne a obě nenápadně vklouzneme k Vojtovi a Pavlovi do pokoje. Oběma zasvítí oči, když každá tomu svému padneme do náruče. Nijak by mi ani nevadilo užívat si s ním před Lenkou a Pavlem, ale teď chci být s Vojtou sama. Ještě než mě začne svlékat, vtáhnu ho do našeho opuštěného pokoje. Nedočkavě se mu přisaju na rty a prsty vískám jeho vlasy, zatímco on mi neohrabaně rozepíná džíny. Když mě jen přes kalhotky pohladí po kundičce, tělem mi projede neskutečné vzrušení, až mě z toho mrazí. Za chvilku už jsme oba jen ve spodním prádle, na mých kalhotkách se zvětšuje mokrá skvrna a jeho boxerky jsou napjaté vzrušeným penisem. Pořád se před ním tak trochu stydím za svůj téměř plochý hrudník a v jeho náruči hledám úkryt, ale Vojta mě bere za ramena, kousek odstoupí a nepokrytě si mne prohlíží.
„Jsi překrásná,“ šeptne. Asi by mi to mělo lichotit, ale stále nemohu uvěřit, že se mu taky líbím.
„Kdybys nekecal, vždyť jsem plochá,“ namítnu.
Místo odpovědi se skloní a jednu bradavku mi polaská jazykem. Jen vzdychnu a zakloním hlavu. Dva noční tréninky jsou už znát a mám prsa mnohem citlivější, je to až neskutečně krásné. Zatímco si na ně tisknu Vojtovu hlavu, cítím jeho prsty pod lemem svých kalhotek. Pomalu mi je stahuje dolů, dává si na čas. Já jsem ale tak nedočkavá, že boxerky má dole raz dva a před obličejem mám jeho ztopořené kopí. Už se mi nechce na nic čekat a hladově ho vezmu do úst. Je to prostě bájo, Vojta jen vyhekne a chytá mě za hlavu. Aby toho nebylo málo, jazykem mu dráždím dírku na špičce žaludu, jako bych se snažila dostat dovnitř. Netrvá to moc dlouho a v penisu mu začne cukat. Pusu mám rázem plnou jeho semene a na jazyku cítím jeho slanou chuť, každý střik. Všechno poctivé polykám, aby mi neunikla ani kapka. Přesně jak jsem čekala, zůstává i nadále tvrdý.
„Děkuju,“ hekne a zadívá se mi do očí, „už jsem myslel, že prasknu.“
Během dalšího polibku, kdy mu dám ochutnat jeho samotného, ho stahuji na sebe na postel. Vojta pochopí a nalehne na mě, přímo mezi mé roztažené nohy. Ptákem mě lechtá na dírce, až se pomalu začne tlačit dovnitř. Během chvilky jsem ho plná a nevědomky se usmívám.
„Konečně…“ vzdychnu a obejmu ho rukama i nohama.
„Páni, ty seš tak úzká,“ vzdychá Vojta a začíná mě protahovat. Dívám se do těch jeho krásných očí a vychutnávám si každý jeho centimetr. Jeho přírazy jsou nejdřív plynulé, ale postupně přidává na intenzitě, až jede jako stroj a já jsem v sedmém nebi. Jeho trénink už je docela znát, protože jakmile mě vystříká, odpočine si jen pár sekund a pak zase pokračuje. Momentálně je nám úplně jedno, že jeho sperma ze mě zase vytéká ven a vsakuje se do prostěradla. Druhý orgasmus se mnou pěkně zacloumá. Pevně ho svírám vším, čím se jen dá, přes jeho rameno křičím do stropu cosi nesrozumitelného „jo…ještě, ještě…áááhhh bože…ano….ááá…“ a tělo se mi nekontrolovatelně chvěje. Vojtu to vydráždí ještě víc a vzápětí do mě pumpuje svou druhou dávku. To horko v mém břiše způsobí, že na chvilku mám tmu před očima. Probudí mě až Vojtovo vystrašené zatřesení. Už je ze mě venku a tak v kundičce cítím nepříjemné prázdno.
„Lucí, co je ti?“ slyším ho jakoby z dáli.
„Tak tohle jsem ještě nikdy nezažila,“ zmateně mumlám a připitoměle se tlemím.
„Já taky ne, mělas oči v sloup a celá ses klepala, jako bys měla záchvat nebo co,“ povídá Vojta. Pokládá se vedle mě na postel a já se mu stulím do náruče.
„Odpočiň si, broučku,“ šeptne.
„Ale jen na chvilku, jo?“ zavrním a zavrtám se mu hlavou do podpaží. Vůně jeho těla mě vzrušuje, ale zároveň i uspává, takže zanedlouho už jsem v limbu.
Probouzí mě jeho neodbytné prsty, jak mě s nimi hladí na pipce. Lehce rozevřu nohy, aby k ní měl snazší přístup a podaruji ho tím nejlaskavějším úsměvem. Krouží mi kolem klitorisu, dokud mé vzdechy nezesílí, a pak mě začne dráždit i zevnitř.
„Něco zkusím, jo?“ řekne a sedá si.
„Cokoliv,“ hlesnu a lehám si naznak.
Ukazovák už má hluboko ve mně a jezdí mi tam s ním.
„Tady někde by to mělo…“ Než to stihne doříct, do břicha mi vybuchuje takový nával rozkoše, až mi to trhne celým tělem a vzepnu se jako luk.
„Jo, to bude asi ono,“ spokojeně se usměje.
„Co to bylo, kam jsi mi to sáhnul?“ ptám se ještě v mrákotách.
„Tereza tomu říkala bod G, ale nejdřív jsem ho nějak nemohl najít. Takhle když ležíš, jde najít mnohem líp,“ vysvětluje.
„Ukaž, kde?“ natáhnu ruku za tou jeho.
„Nevím, jestli to sama najdeš, ale je to jakoby na druhé straně od tvého poštěváčku. Já ho našel takhle,“ ukazuje mi, jak mám v sobě ohnout prst, abych to našla taky. Uvnitř jakoby pod břichem si nahmatám zduřelé místo, které mi připomíná varhánky. Není ani moc velké, možná tak na šířku dvou bříšek prstů. Co je ale nejdůležitější, je to tak tak neskutečně citlivé, že se mi vůbec nechce přestat se tam dráždit. V leže tam moc nedosáhnu a v sedě taky nic moc, kroutím různě rukou, abych se tam dostala líp, až se Vojta zasměje:
„Ukaž, já sám. Lehni si.“
Pokládám se na záda a rozevírám nohy, jak jen to jde, aby do mě měl co nejlepší přístup. Nejdřív do mě zasouvá jeden prst, úplně mě mučí tím, jak je to pomalé, ale když už je uvnitř, dráždí mě přesně na tom citlivém místě a do celého těla mi vystřelují vlny orgasmů, jedna za druhou. Když se trochu vzpamatuju, trošku Vojtu pozlobím.
„Né né né né….“ začnu hekat, až Vojta chudák celý zkoprní.
„Co se stalo, Lucí? Ptá se poplašeně a nakloní se ke mně. Rukou mu vjedu do vlasů a táhnu jeho hlavu k sobě. Nejdřív ho políbím a pak mu šeptnu do ucha:
„Né, abys přestal! Ať se děje cokoliv!“ a ruku, kterou má v mém rozkroku, si ještě víc zarazím do sebe.
„Já myslel, že tě to bolí,“ oddechne si Vojta. „Jsem se lek, až mi… No jen počkej,“ dodá.
Celý se přestěhuje k mým nohám a sedne si tak, abych je náhodou nemohla dát k sobě. Strčí mi do kundičky rovnou dva prsty a jeho dráždění je tak intenzivní, že samou slastí křičím na celou ubytovnu. Když navíc ještě přidá palec na klitoris, mám pocit, že se tam dole snad rozsypu. Je to božské, když své prsty sladí s pohyby mé pánve. Náhle prsty vyndává a místo nich v sobě cítím jeho ptáka. To je snad ještě lepší. Oběma rukama mne drží za boky a píchá mě tak, jak jsme. On v sedě a já vleže.
„Vojto, Vojtíšku, ještě, ještě…“ povzbuzuji ho a on přiráží, jakoby to měla být poslední soulož v našem životě. Jakoby neznal únavu a vyčerpání. Teprve až když mě podruhé naplní semenem, jeho přírazy zvolní. Nabírám trochu dechu, a aniž bychom se rozpojili, zvedám se a objímám ho. Chvilku se tak jen vrtíme a do toho líbáme, pak ho jemným posunkem pokládám na postel a usazuji se na něm. Dávám mu na odiv své vzrušené tělo a Vojtovi mohou vypadnout oči z důlků, zvláště když pohledem sjede na mou kundičku, roztaženou jeho ptákem. Pomalu na něj dosedám, vrtím se na něm, až v sobě ucítím už třetí dávku, kterou do mě pumpuje. On si určitě řekne, až už nebude moci, pomyslím si. V tu chvíli do mě začíná přirážet odspodu a navíc mě zase prstem dráždí klitoris. Teď už opravdu skoro ječím a absolutně přestávám vnímat okolí. Jeho další orgasmus i mě nakonec odrovná. Je to tak silné, že se mi zase zatmí před očima a mohu jen doufat, že mě Vojta chytí, kdybych z něj sletěla dolů. Proberu se skutečně v jeho objetí, v téže poloze a dokonce ho mám pořád v sobě, ale po jeho tvrdosti už není ani památky.
„Dobrý?“ ptá se starostlivě.
„Přímo božský,“ odpovím.
„Měla bys ses vidět, jeden by řekl, že máš fakt nějaký záchvat a teď jsi vysmátá jak lečo,“ zasměje se. Než ho stihnu polštářem přetáhnout po hlavě nebo ho s ním začít dusit, otevřou se dveře a do našeho pokoje se nahrne snad deset lidí, včetně obou našich vychovatelek. Rychle přes nás přehodím aspoň deku a lehnu si Vojtovi na břicho.
„Áá tak tady jste, v klubovně vás už dvě hodiny postrádáme,“ ozývá se Luisa. Nezní to sice rozzlobeně, ale jako bych v jejím hlasu slyšela – že by zklamání?
„A co se dělo tak důležitého, že jsme vám tak hrozně chyběli?“ ozve se pode mnou Vojta.
„Uspořádali jsme kurzy bodypaintingu a učili jsme se malovat barvami na tělo,“ pronese Marie. Teprve teď si všímám, jak jsou všichni nazí a barevní. No nic moc tedy. Kluci i holky jsou samá kytička, mráček, zvíře nebo duha. Tohle si klidně nechám ujít.
„A co se bude dít teď?“ ptám se.
„Podle rozvrhu teď máte komplexní očistný program v hale C. Normálně byste měli čekat před vchodem do ní, ale když jste svévolně zazdili část rozvrhu, za trest vás spoutáme už tady,“ řekne Luisa a nechává do pokoje přivézt dvě vozítka s popruhy, ve kterých se myjeme ve sprchách. Několik párů rukou mě zvedá, asistentkám pomáhají i někteří kluci, a Vojtův pták ze mě vyjíždí. Nebráním se, stejně tomu neujdu a nemá cenu si teď hrát na poseroutku. Upoutávají mě do postroje v roztažené poloze. Ne, že bych se nějak moc styděla, ale je mi trapně, když všichni mají oči jen pro můj rozkrok, odkud mi po nohách teče Vojtovo sperma.
„Ono je to vlastně jedno, potřebuješ očistu stejně jako ostatní, ti jsou pomalovaní a ty zpocená a ulepená,“ projede mě pohledem Luisa. Hned po mně připoutají i Vojtu a za neustálého dozoru všech nás vezou přes celý areál k hale C. Chtěla jsem si ji prohlédnout důkladněji, ale jdu hned první na řadu, takže detaily mi unikají. Jen si všímám, že všechny mycí stroje jsou zde uspořádány do jakýchsi půlkruhů a spojují je pojízdné pásy. Vychovatelky všechny upínají do jejich postrojů, zatímco mně už Luisa nasazuje koupací čepici a skládá mi do ní vlasy.
„To aby se ti nezamotaly do kartáčů,“ říká. Vím, že je to nutné, vysvětlili mi to už kdysi, v čistírně, kam nás berou naši. Za chvilku už je máme nasazené všichni a vychovatelky nás po skupinkách řadí k pásům. Ještě nikdy jsem v tak složitém zařízení nebyla, vždycky to bylo jen mytí či praní v jedné pračce a pak ven. Tady mě to bude čistit systematicky a asi také mnohem důkladněji. Mísí se ve mně strach se vzrušením, když Luisa mým vozítkem najíždí na pás a nad hlavou mi ho upíná do něčeho, co vypadá jako kolejnice.
První box je asi jen snímač, který nějakým optickým snímačem skenuje mé tělo a také můj náramek. Asi je v něm více informací, než jen barva. Pak se pás pohne a přesouvá mě dál. Cestou potkávám jednu z vychovatelek, které stojí mezi každým strojem. Asi mají na naše mytí dohlížet. Dveře druhého boxu se za mnou zavírají a já mohu jen čekat, co bude následovat. Do chodu se dávají trysky kolem mne a celou mě sprchují. Voda i mýdlo jsou příjemně teplé a já se cítím, jako v lázních. Navíc zase začínám být pěkně vzrušená a kundička mě začíná divočet. Nemůžu se však ani hnout, tak ji alespoň svírám, abych ji trochu uspokojila. Celá od mýdla se přesouvám do třetího boxu. Tam už jsou na mě připraveny kartáče, a jakmile se za mnou box zavře, všechny se roztočí. Rázem jsem čištěna kousek po kousku jako v myčce aut. Nevynechávají jediné místečko a musím na chvilku zavřít oči, když mi čistí obličej. Pomocí popruhů mi stroj dokonce rozevírá nohy a kartáče mi důkladně mydlí vnitřní stranu stehen až na kundičku. Ta se pod jejich doteky začne svírat sama od sebe a já se s hlasitým vzdycháním poprvé udělám. Podruhé je to hned vzápětí, když se kartáče vymění a celý rozkrok mi začne projíždět jiný, jakoby talířový. Začíná na mém zadku a pomalu se mi přesouvá přes kundičku až k břichu. Je to neskonale krásné, když cítím, jak mi jeho hedvábné štětinky rozevírají štěrbinku a třou se o poštěváček. Orgasmus mne pohltí hned několikrát a já pánví přirážím, jak mi jen popruhy dovolí. Pořád nemám dost a když procedura končí, pičku mám pořád pěkně nažhavenou.
„Tebe ty kartáče pěkně rozparádily,“ komentuje můj stav vychovatelka, co hlídá tuto část pásu. Jakmile totiž kolem ní projíždím, ještě dost ztěžka oddychuji a kundy mi teče, tentokrát má vlastní šťáva. Pořád doufám, že tomu ještě není konec a v další mycí kukani se mé sny plní. Popruhy mi drží nohy doširoka od sebe a od zadku až po břicho mě trysky sprchují dalším mýdlem. Jsem tak vzrušená, že si jen matně uvědomuji, že zase voní trochu jinak. Než se stihnu tak nějak vzpamatovat, odspoda se začnou přibližovat dva úzké kulaté kartáče a míří do mého rozkroku. Když se první pomalu vnoří do mé dírky, vybuchnu v nečekaně silném orgasmu. Projíždí mnou, jako by mě šukal a ještě přitom rotuje, nic podobného jsem snad ještě nezažila. Druhý kartáč plynule mizí v mé prdelce a chová se stejně, jako ten první. Chvilku mne protahují současně a chvíli zase na střídačku. Je to podobné, jako když si mě podávali kluci. Z kartáčů cosi stříká, stejně jako z klučičích ptáků a stejně jako v noci, i teď se takřka nemohu ani hnout. Orgasmy už ani nepočítám, stejně mám pocit, že jdu z jednoho do druhého, až to vypadá, že je to jeden nekonečně dlouhý, nepřestávající pocit skutečné blaženosti. Až je mi skoro líto, že mě myčka vypouští ven.
„Tak co, jaké to bylo?“ ptá se mě další vychovatelka na stanovišti vedle pásu. Kundičku mám rudou, rozdrážděnou a celou od pěny, takže je jasné, jaký právě dostala kartáč. Ještě ztěžka oddechuji, takže v odpověď jen cosi zahuhňám. Další stroj už čeká a já si představuji, že se mě nemůže dočkat. To, co se mnou vzápětí dělá, mi skoro vyráží dech. I s postrojem mě otáčí hlavou dolů a cosi mi sundává koupací čepici, takže vlasy se mi máchají ve vodní lázni nade mnou. Tedy vlastně pode mnou. Spouští mě to stále níž, až mám ve vodě temeno hlavy až k čelu. Chvilku mám strach, že mě ten stroj chce utopit, ale snad chvilku s dechem vydržím. Naštěstí níž už nejdu. Pak přímo na hlavě cítím šimrání drobounkých kartáčků, jsou jako desítky malých prstů. Nevím, co mi to dělá se zbytkem vlasů, ale tohle je vskutku příjemné, jako masáž. Ale přitom se nemohou točit, nebo ano? Kdyby se točily, tak by se mi vlasy do nich zamotaly jedna dvě. Napadá mě, že asi jen vibrují, jako třeba u našeho zubního kartáčku, co máme doma. Doufala jsem, že mi budou ještě nějak čistit mezi nohama, ale tahle myčka je asi jen na hlavu a vlasy. No, doufejme, že si to ještě nějak užiju večer. Mytí mých vlasů končí a postroj se se mnou pomalu narovnává. Chvilku mě to nechává ve vodorovné poloze a přitom mě celou sprchuje čistou vodou. Když jsem zase konečně hlavou nahoru, déšť ještě zesílí a voda stříká tentokrát ze všech stran. Nakrátko se mi i tryska odspoda zasunuje do kundičky a vyplachuje ji od mýdla, což mě zase vzruší. Avšak další orgasmus se nekoná, i když bych stokrát chtěla, vyplachování netrvá tak dlouho. V poslední kukani už jen visím roztažená v proudu horkého vzduchu a osychám. Ven vylézám naprosto čistá a částečně i spokojená. Rychle na sebe naházím oblečení a potěšeně sleduji, jak se na pásech mezi myčkami posunují ostatní. Tolik jsem se přitom nesledovala, ale je to velmi vzrušující pohled, na ta připoutaná nahá těla, jak si je stroje postupně berou. Škoda, že do nich není vidět, slyším jen šum vody a vrčení poháněcích motorů kartáčů. Hned za mnou ze sušičky vylézá Lenka a voní šamponem a mýdlem stejně jako já. Po včerejší noci mi její tělo přitahuje nějak víc a bez ostychu si ji prohlížím. Hlavně ty její prsa bych si moc ráda pohladila, zvláště když sama ještě skoro žádné nemám. Samozřejmě si toho všimne.
„Ať ti nevypadnou oči,“ konstatuje, když se obléká. No jo, pořád je to má sestra a tohle bych asi neměla. Radši spolu pozorujeme další „kolegy“, co jsou ještě v procesu mytí. Všem klukům bez výjimky stojí penisy, jen ti mladší jsou z toho nějak rozpačití. Stejně tak mladší holky. Je dobře poznat, kteří si už v minulosti něčím podobným prošli. A taky je srandovní, jak na pás všichni nastupují celí od barev a jak z nich barva zase rychle mizí. Zástup nás, umytých, se pomalu zvětšuje. Konečně jsme všichni hotovi a jde se na večeři. Kručí mi v břiše jako kdybych dva dny nejedla, tak si jdu radši ještě přidat pro případ, že bude zase náročná noc. Za necelou hodinu máme být v Éčku na tréninkový program a tak si s Lenkou v rychlosti čistíme zuby a ještě chvilku ležíme v postelích, abychom tam nešli s nacpanými břichy.
„Tak děcka, všichni si ještě teď dojdete na záchod,“ hlásí všem Tereza v chodbě před halou E, když se tam před půl osmou scházíme.
„Protože dnešní trénink bude trvat do jedné hodiny v noci, to máme pět a půl hodiny a nechci vidět, že se někdo ulejvá,“ dodává.
A do prkýnka, proč jsem zrovna musela vypít tolik čaje?
„Luiso, mám problém,“ šeptnu směrem k naší vychovatelce, když vyjdu z toalety.
„Co se děje?“ skloní se ke mně.
„Teďka jsem sice byla, ale nevím, jestli to vydržím po celou dobu, vypila jsem čaje o něco víc, než bych měla,“ zoufám si. Luisa chvilku přemýšlí a pak se jde poradit s Terkou. Snad budou mít pochopení. Chvilku diskutují a já slyším jen „…a ostatní taky, aby se nám tu necourali.“ Ach jo, takže se asi budu muset počůrat.
„Netvař se tak zklamaně,“ konejší mě Luisa, „prostě až se ti bude chtít, řekni mi a já to nějak zařídím.“ Jen doufám, že nebudu muset na nějaký nočník u lehátka.
Ještě nejsem ani připoutaná a už jsem zase vzrušená.
„Jak to dnes bude probíhat?“ ptám se Luisy, když mi na prsa nasazuje přísavky.
„Stejně jako včera, jen to bude delší, takže si hezky užiješ padesát orgasmů,“ odpoví mi a mezi nohy mi nasazuje ten dráždící přístroj s umělými penisy. Jeden mám hluboko v kundičce a druhý stejně tak v zadku. Jsou mnohem hlouběji než včera a mám takový pocit, že jsou oba o něco tlustší. Ještě vnímám, jak Luisa stejným postupem připraví i Lenku a pak to konečně začíná, ten dlouhý maraton slasti. Penisy jsou nejen silnější, ale i mnohem více vibrují, takže se hned třikrát s hlasitým sténáním udělám během prvních pěti minut. Pak vibrace trochu ubývají, asi abych plán nesplnila příliš brzy, ale i tak do konce první hodiny vyvrcholím celkem desetkrát a dráždění nepolevuje. I projevy holek kolem mě jsou hlasitější a hekání kluků častější. Docela by mě zajímalo, jak často musí stříkat. Asi tak po dvou hodinách přichází to, čeho jsem se nejvíc obávala. O slovo se hlásí močový měchýř a naznačuje, že ještě dva nebo tři orgasmy a budu ležet v jezírku. Naznačuji Luise svou potřebu. Doufala jsem, že mě uvolní a budu si moci odskočit, ale zřejmě se procházka na záchod konat nebude. Jen vibrátor z mých dírek povytáhne a prostrčí jím průhlednou hadičku, někam hlouběji do mě. Hádám, že do čůrací dírky, protože jinam to ani nejde. Je to úplně nový pocit, protože tam jsem ještě nikdy nic zasunutého neměla, byť je to jen na kousek. Pak Luisa celý přístroj zase vrací zpět a hadička jde hlouběji, což už mírně tlačí.
„Za chvilku si na to zvykneš,“ pronese. „Tak můžeš.“
„Co můžu?“ nechápu.
„No čůrat přeci,“ usměje se, „jen to tam pusť.“
Zkouším uvolnit ty správné svaly, ale najednou to nejde. Nejsem zvyklá čůrat v leže a navíc, když se na mě někdo dívá. Vibrace však zase zesilují a s dalším orgasmem konečně vypouštím vše, co mohu. Je to neskutečná úleva a s potěšením pozoruji, jak má moč teče hadičkou pryč a Luisa ji stáčí někam, kam už nevidím. Pohledem na monitor zjišťuji, že jsem už u třicátého vyvrcholení, takže ještě mě čekají nějaké dvě hodiny tréninku. Nejdřív jsem si myslela, že to bude sranda, že si budu jen tak ležet s roztaženýma nohama a užívat si, ale teď cítím, že je to jen na mně, abych své tělo naučila takovému zápřahu odolávat a vydržet ho. Zajímavé je, že začínám být unavená, ale jako bych pořád nebyla dokonale uspokojená a chci stále víc. Jen prsa mě už bolí, jak mi je podtlak v odsávacích zvonech vytahuje. Je o něco silnější než včera, na monitoru svítí trojka a teď Luisa něco zmáčkla a kromě čísla a šipek se tam objeví znak sluníčka. V tu chvíli se zvony uvnitř rozsvítí a celá prsa mi ozařují hřejivým červeným světlem. Není to nepříjemné, ale ta rudá barva svádí k myšlence, jakoby mi ty prsa chtěli grilovat.
„Co to tam svítí?“ ptám se Luisy, když se vydýchám po dalším orgasmu.
„To je infrazářič, pomáhá to regeneraci buněk,“ poučí mě. Absolutně nemám páru, co je to ten infra-tentononc, ale to slovo na R už jsem asi někde slyšela, ale rozhodně teď nejsem ve stavu, abych složitě vzpomínala kde a co to vlastně znamená. Mezi nohama se mi opět rozjíždí celý koncert orgasmů, vyvrcholím asi tak každé dvě minuty, než vibrace zvolní a mohu se vydýchat. Na monitoru svítí čtyřicítka a mně už je na omdlení. Znovu jsem ráda za hadičku na moč a vypouštím do ní obsah svého měchýře. Tu poslední etapu deseti orgasmů už si ani moc neuvědomuji, jen ochraptěle vydávám nesrozumitelné zvuky a v hlavě mám dávno vymeteno. Naštěstí mohu pořád jen ležet, kdybych si takhle dlouho měla užívat s klukama, odpadla bych mnohem dřív. Jen slyším Luisin hlas, když se ke mně skloní:
„Malá ukázka toho, co přijde příště.“ Něco namačká na ovládacím panelu a v tu chvíli myslím, že snad zešílím. Vibrátory se ve mně rozpohybují. Sice nijak moc, dovnitř a ven jdou ani ne o centimetr, ale za to se ten v kundičce začne pomalu otáčet. Teď, když cítím zřetelně každou nerovnost na jeho povrchu, je dráždění ještě intenzivnější. Síla posledních pěti orgasmů se stále stupňuje. Díkybohu, že už bude konec, cítím, že nevydržím už ani pět minut. Úplně před posledním orgasmem vibrace ještě trochu zesílí a já se s posledním výkřikem konečně propadám do tmy.

© Leden 2018

Pohrobek
Příspěvky: 48
Registrován: 04 zář 2020, 12:11
 poděkoval/a: 2 times
 děkuje: 9 times
Pohlaví:

Re: Čistírna 3 – Den čtvrtý

Příspěvek od Pohrobek »

Fakt super.. Další...

Odpovědět