Čistírna 3 – Den třetí - Intermezzo 1

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Čistírna 3 – Den třetí - Intermezzo 1

Příspěvek od LaundryBoy »

Noc na středu, 19. srpna.

Sice už je po jedné hodině v noci, ale samou nadržeností nemohu usnout. Co to se mnou je? Jakoby mi za posledních pět hodin čtyřicet orgasmů nestačilo, má kundička se nepřestává domáhat nášupu. Opatrně si ji pohladím. Nic, žádná bolest. Buď ta je mast od Luisy opravdu zázračná, nebo se projevují účinky celého tréninku. Hlazení postupně přejde v dráždění, ale uvnitř mi pořád něco chybí. Jenže kam si jít teď v noci pro trochu sexu? Vojtu budit nechci, zaslouží si odpočinek, ale pak si vzpomenu na někoho, kdo si ho nezaslouží ani omylem. Michal a jeho kámoši. Ještě pět minut se rozhoupávám, pak se opatrně zvednu a vykročím ke dveřím.
„Kam jdeš?“ Lenka taky nespí.
„Nemůžu spát,“ hlesnu.
„Já taky ne. Asi bysme měly spát, ale taky jsi pořád nadržená?“ ptá se.
„Ani nevíš jak, ségra, a dokonce vím, kam si dojít pro sex,“ odpovím jí.
„Myslíš kluky? Pavla s Vojtou? Ti po dnešku budou úplně mrtví, jak je chceš k tomu donutit?“ diví se Lenka. Nevidí můj tajemný úsměv.
„Vojtu s Pavlem necháme spát, ale vím o někom, kdo nás určitě neodmítne. Říkala jsem ti přece, jak mi sem při odpolední pauze vlezli ti čtyři kluci, tak kvůli nim sem nemohl přijít Vojta, nechali ho s ostatníma holkama.“
„A ty k tomu donutíme jak?“
„Jednoduše, já jsem je nenabonzovala, i když jsem mohla, a po zbytek tábora by asi měli smůlu,“ vysvětluji.
„Jo, asi jo. Koupali by se sami a na ptáky by jim nasadili pásy cudnosti,“ směje se Lenka.
„Takže mi všichni dluží laskavost a teď přišla chvíle si ji vybrat, jdeš taky?“ svádím ji k nočním neřestem.
„To si piš, samotnou tě s nimi nenechám,“ zvedne se Lenka z postele a obě se v nočních košilích tiše vykrádáme na chodbu. Pokud si dobře vzpomínám, všichni čtyři před chvilkou zalezli do jednoho pokoje. Dveře otevíráme co nejtišeji, ale v předsíni zůstáváme udiveně stát. Svítí si tu lampičkami a místo spaní hrají karty. Jakmile nás zmerčí, na moment jakoby do nich uhodilo, ale první se vzpamatuje Daniel.
„Klídek, to jsou Lucka s Lenkou, copak vás sem přivádí?“ prohodí. Pak mu ale úsměv pohasíná. Lenka jde přímo ke stolu a v jejím obličeji je něco, co kluky dokonale vyleká. S rukama v bok nasazuje dost přísný tón, vychovatelky by se od ní klidně mohly učit.
„Takže karty, pánové, jo? A o co hrajete? Nevidím tu peníze, ani nic jiného do banku, řekněte, co dostane výherce?“ Pokud ten vztek jen hraje, tak je vážně dobrá. Lukáš cosi zamumlá.
„Cože? Není tě slyšet,“ mluví Lenka a čím dál hlasitěji, což kluky konečně probudí.
„Sakra neřvi tak, probudíš vychovatelky,“ houkne Michal. V jeho hlasu je slyšet nemálo strachu. „Ten kdo vyhraje, dostane zítra po obědě vás dvě,“ řekne.
„Ty seš vůl,“ napomene ho Jakub, „proč jim to hned musíš vykecat?“
„Stejně by se to domákly, když už tu jsou,“ nedá se Michal, „podívej, jak Lenka za chvilku bude z očí metat blesky.“
Ségra na chvilku dělá, že to musí vstřebat, zatímco já to hrát ani nemusím. Nevím, jestli mě to má urazit nebo spíš lichotit. Nikdy jsem si sama o sobě nemyslela, že jsem nějaká modelka a zájem kluků jsem připisovala svému věku. Kluci o mě hrají karty. Pořád lepší, než aby se o mě hádali nebo se poprali jako psi. No, asi jsem polichocena.
„Marie by byla moc zklamaná, kdyby se to dozvěděla, nemám pravdu?“ pronese Lenka jakoby nic. Kluci ani nedutají a tváří se…že by provinile?
„A do konce tábora byste si ani neškrtli. Koupat se budete sami, možná i navzájem a na ptáky vám nasadí klícky jako trest za to, že tu provozujete hazardní hry, navíc o holky,“ pokračuje Lenka. Ticho prolomí až Michal:
„Tak fajn, co chcete výměnou za to, že se to nikdo další nedozví?“
„Za to, že jsem vás nepráskla už za to odpoledne, se s námi teď hned vyspíte a za to, že vás nenaprášíme, jak o nás hrajete karty, budete na oplátku držet jazyk za zuby před Vojtou,“ pronáším.
„A taky před Pavlem,“ doplní Lenka.
„Vy chcete sex teď hned? Po tom večerním dojení?“ zhrozí se Jakub.
„No, naše kluky jsme kvůli tomu nechtěly budit, ale vy jste tu beztak všichni vzhůru a něco nám dlužíte, tak proč si vzájemně nevyhovět?“ řekne ségra a bez dalších okolků si přes hlavu svléká noční košili. Já ji hned následuji a s radostí pozorujeme, jak se všem mezi nohama na pyžamech dělají stany. Sami evidentně nevědí, kam s očima, jestli na sestřiny dvojky, nebo na mou holou štěrbinku. Není ani trochu poznat, že v ní pět hodin vibroval umělý penis. Ani mi z ní nevyčnívají malé pysky, jen kousek poštěváčku a to kluky asi vzrušuje nejvíc.
Během pár vteřin jsou kluci svlečení a jejich stojící penisy se tyčí přímo proti nám. Obě si s Lenkou klekáme, abychom si je mohly ochutnat, a kluci drží, ani se nehnou. Ségra si bere na starost Jakuba s Lukášem a já Michala a Daniela. Nejdřív jim je střídavě olizuji a jen tak jazykem dráždím, ale po chvilce kluci chtějí víc.
„Vojtu jsi dopoledne tak hezky kouřila a teď děláš, že to neumíš. Podívej se na Lenku, jak umí pěkně kouřit,“ ukáže Michal na ségru. Ta to vzala pěkně z gruntu. Lukáše honí a Jakuba má snad až někde v krku. Nechci zůstat pozadu a opičím se po ní. Nemají je zrovna malé a chvilku mi trvá, než do pusy dostanu alespoň dvě třetiny Michalova ptáka. Vzít si ho dál do krku se ale neodvážím, docela nerada bych tu vrhla šavli, kdyby mě polechtal na mandlích. Michal začíná za chvilku ztěžka dýchat, neklamná známka toho, že brzo bude stříkat. Příliš brzo. Rychle si ho z pusy vyndám a stejným způsobem se věnuji Danovi.
Náhle, jakoby se všichni domluvili, mě i Lenku zvedají a nesou nás na dvě postele. Ty jsou už přiražené k sobě, takže vypadají jako veliké letiště. Probíhá to podobně jako odpoledne, nejdřív ho do mě zasune Michal, chvilku mě šuká, pak si lehá a položí si mě zády na sebe. Dan vytahuje z nočního stolku jakousi tubu a jejím obsahem mi maže zadní dírku a Michalova ptáka. Nejdřív to studí, ale rázem mám zadek obsazen Michalem a ten krásně hřeje. S rozevřenýma nohama se mi i kundička krásně rozevírá a láká Dana k zasunutí. Ani se nenaději a jsem naplněná z obou stran a to teprve začínají ty pravé orgie. Lenka je hned vedle mě, ale skrz kluky kolem nás na ni ani nevidím, jen slyším její vzdechy. Kluci se opravdu snaží, výsledky dvou večerních tréninků se projevují překvapivě brzy. V kundě i v zadku cítím pravidelné přírazy obou kluků a mohu jen hekat do jejich rytmu. Je to neskutečně krásné, orgasmy na mě přicházejí s železnou pravidelností. Nejlepší na tom je, že sama se nemůžu ani hnout, Michal mě zespodu pevně drží, zatímco Daniel na mě nalehnul snad celým svým tělem a přirážejí do mě pánvemi.
„Můžeš vůbec dýchat?“ slyším jako ve snách Dana. Jako odpověď ho obejmu rukama i nohama a ještě víc ho na sebe tisknu. Oba jedou jako stroje, jsou snad k neutahání. Ani nestíhám počítat, kolikrát už jsem se udělala, když nad sebou nemám žádný monitor s počítadlem. Konečně to taky na kluky přijde a já v sobě postupně cítím jejich horkou záplavu. Michalovu v zadku a Danovu v kundě a naposledy se udělám taky. Dan se ze mě svalí, ale mně se z Michala slézt nechce, tak odpočívám na něm a všichni tři pozorujeme, jak si Lukáš s Kubou podávají mou sestru. Vůbec nás nevnímají a přirážejí o sto šest. Jen tak ze zvědavosti si přelezu na jejich půlku postele, k jejich nohám a zadívám se mezi ně. Takže takhle při tom vypadám i já? Z Lenky je vidět jen kousek, vlastně jen část stehen, zadku a kundičky. Zbytek výhledu vyplňují zadky Lukáše a Kuby a jejich ptáci, pravidelně se vnořující hluboko do Lenčiných dírek. Není divu, že se tahle poloha klukům tak líbí a koneckonců i nám. Takto mezi nimi sevřené opravdu nemáme nejmenší šanci na nějaký odpor. Jako ve velikém šukacím stroji. Mou pozornost přilákají klučičí pytlíky, pravidelně pleskající o Lenčina stehna, zvláště ten Lukášův, co je nahoře. Odvažuji se ho pohladit, druhou rukou zase ten Jakubův dole. Při jejich přírazech se mi roztomile třou o ruce. Náhle Kuba začne vzdychat o poznání hlasitěji, šourek se mu přitáhne blíže k tělu a na jeho penisu je jasně vidět, jak do Lenky pumpuje sperma. Pak mu měkne a vyklouzne ven. Sestřina zadní dírka je ještě chvilku rozevřená, ale jakmile se Lenka znovu udělá, několikrát za sebou se jí sevře a zůstává tak. Brzy po ní vyvrcholí i Lukáš. Možná tomu pomohu i já, protože mu pořád masíruji varlata. I jemu se při orgasmu svírá zadek, v dlani cítím, jak mu sperma proudí penisem do Lenčiny kundičky a potom kolem něj zase ven. Moc se mi to líbí, a když si představím, že tak tomu bylo i u mě, mezi nohama zase cítím horko a na zádech mrazení. Jakmile Lukáš sleze, vrhám se na Lenčin rozkrok a slízávám vše, co z ní vytéká, byla by škoda, aby se to vsáklo do prostěradla. Kluci ji sundají z Kuby a mě pokládají na ni, abych měla kundu nad její pusou. Můžeme se tak jazyky čistit navzájem a kluci uznale přikyvují.
„Řeknu vám, tohle je pohled pro bohy,“ pochvaluje si Michal.
Je to zvláštní, ale pořád s Lenkou nemáme dost a naše ústní očista v poloze 69 se mění v normální holčičí milování. Je mi jedno, že je to má sestra, vidím před sebou jen urousanou kundičku a na té své cítím neodbytný jazyk. Nevím, co mi s ním Lenka tam dole dělá, ale další orgasmus je tak silný, že se mi tělo prohne v zádech a jen křičím cosi nesrozumitelného někam do stropu. Z rozkroku mi do celého těla vystřelují vlny rozkoše, jedna za druhou a před očima mám temně rudo. Teprve až když to trochu poleví, uvědomím si, že Lence doslova sedím na obličeji a kundou se třu o její pusu i nos. Úkosem se podívám na kluky. Zírají na mě jako na zjevení a ztvrdlé ptáky si mnou v dlaních. Jakub už na nic nečeká, první se zvedne a povalí mě na postel. Rázem ho mám v sobě až po koule a divoce do mě přiráží.
„Nemysli si, že jsme unavení, teprve jsme se rozehřáli,“ zašeptá mi do ucha. A do háje. Zrovna jsem si chtěla dát pauzu, ale je to stejné jako na tom šukacím lehátku. Odpočinek mi bude dopřán, až přijde čas. Musím ho přijímat do sebe tak, jak je a vypadá to, že i ostatní se nechtějí nechat zahanbit. Jo, holka, chtělas sex, tak si ho hezky užij až do konce, vytane mi na mysl a zřejmě si to myslí i zbytek osazenstva. Jakub mě podebírá pod zády a aniž by ze mě vyklouznul, otáčí se se mnou nazad. Chvilku po něm jezdím, ale pak cítím dotek dalšího ptáka u zadní dírky. Ahá, takže on mě jen nastavil pro Lukáše, který si taky chce užít mého zadečku. V mžiku je ve mně a oba si dávají záležet, abych je v sobě měla co nejhlouběji. Jejich přirážení je drsné a pravidelné. Jen matně pozoruji, že stejným způsobem si Michal s Danem vzali do parády Lenku. Při tom pohledu si vzpomenu, jak to vypadalo, když jsem si před chvilkou prohlížela její nadvakrát obsazený rozkrok a dojde mi, že právě teď to u mě tam dole vypadá úplně stejně, dokonce s těmi samými ptáky. Při té představě se znovu krásně udělám. Teď už je mi jedno, jestli nás kdokoliv uslyší, stejně je hluboká noc a kdyby Luisa nebo jiná vychovatelka chtěla přijít, už by tu dávno byla. Když se na chvilku vzpamatuji z orgasmu, kluci náhle přestávají. Ovšem jen na chvilku. Rozdýchávají své příchozí vyvrcholení, aby mě nevystříkali tak brzy.
„Dobrý?“ hekne Lukáš nade mnou, „můžu pokračovat?“
Dochází mi, že to nemluví na mě.
„Jo, můžem,“ odpoví mu Kuba.
„Tak pokračujem,“ a přírazy začínají nanovo. Jako bych byla jen jejich společná hračka, spravedlivě si mě mezi sebou dělí, aby se nehádali. Jejich druhý dech je vskutku nekonečný. Užívají si svého i mého mládí, vědomi si toho, že mohou souložit beztrestně a jak dlouho chtějí. Ani nevím, jak dlouho už jsem mezi nimi sevřená, ale najednou mezi nohama cítím něčí ruku. Trojice vedle nás očividně skončila a ségra si mě tam dole prohlíží jako prve já ji. Teď už bych fakt potřebovala oddech a ségra to na mně asi poznala, protože do akce zapojila obě ruce a dráždí klukům jejich ptáky a hněte jim kulky. Lukáš s Kubou najednou přidávají na rychlosti a jejich steny se mění v divoký řev, jaký se dá slyšet v džungli v době páření tygrů. Do toho křičím i já, zvýšené tempo mi přivodí další silný orgasmus. Jsem na absolutním vrcholu blaha prodlouženém klučičími mocnými výstřiky. Mám kundičku tak rozdrážděnou, že cítím absolutně všechnu jejich nadílku, která do mě proudí z obou stran najednou. Kluci konečně měknou a vyklouznou ze mě. Nebo je spíš vytahuje Lenka, aby mě mohla v rychlosti jazykem a ubrousky očistit. Na další dráždění už ale nemáme sílu ani jedna a kluci taky vypadají, že jsou doslova vyšťavení.
„Tak jste spokojené?“ pronese Michal do nastalého ticha.
„To si piš,“ odpoví mu Lenka a pošle mu vzduchem pusu.
„Doufám, že naše dohoda platí,“ ozve se Jakub.
„Jo, platí, odpoledne ani dnes v noci se tu nic nedělo a nikdo nic neviděl,“ potvrzuji podmínky „obchodu“.
„Ještě jedna věc,“ vztyčím varovně ukazováček, až kluci skoro nadskočí. „Včerejší odpoledne se už nebude opakovat, chci mít polední klid vyhrazený pro sebe a Vojtu, ale večer sem za vámi občas přijdu, abyste nepřišli zkrátka, souhlas?“
„Obě za vámi občas přijdeme,“ doplní Lenka. Překvapeně se na ni podívám.
„Nenechám tě v tom samotnou a taky si chci užít,“ zahučí mi do ucha. Kluci se v úzkém kruhu o čemsi dohadují.
„Tak fajn, to by šlo,“ vynoří se Michal z hloučku nadrženců, „přes den se prostě nebudeme znát.“ Daniel nám jakoby galantně jde otevřít dveře, ale nejdřív opatrně nakoukne na chodbu, jestli je čistý vzduch. Nejvyšší čas zalehnout a trochu se prospat, protože při pohledu na hodinky zjišťujeme, že je skoro půl páté ráno…

Září – říjen 2017

Pohrobek
Příspěvky: 48
Registrován: 04 zář 2020, 12:11
 poděkoval/a: 2 times
 děkuje: 9 times
Pohlaví:

Re: Čistírna 3 – Den třetí - Intermezzo 1

Příspěvek od Pohrobek »

Jo super...

Pohrobek
Příspěvky: 48
Registrován: 04 zář 2020, 12:11
 poděkoval/a: 2 times
 děkuje: 9 times
Pohlaví:

Re: Čistírna 3 – Den třetí - Intermezzo 1

Příspěvek od Pohrobek »

Těším se jak to celé dopadne

Odpovědět