Čistírna 3 – Den druhý

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Čistírna 3 – Den druhý

Příspěvek od LaundryBoy »

Pondělí, 17. srpna.

Budíček je ráno v sedm, protože už ve čtvrt na osm je snídaně. Probuzení od Luisy je mnohem příjemnější, než od kohokoliv jiného, žádný řev ani dupání, jen nám něžně poklepe na čelo, jako když se klepe na dveře. U snídaně si všímám, že všechny holky mají náramky, většinou zelené, jen ty nejmladší mají červené.
„Nevíš, co znamenají ty náramky?“ ptám se Lenky.
„Možná je to označení. My dvě máme zelený, což může znamenat, že už nejsme panny a máme povolený klučičí návštěvy a tak dále. Ty s červeným mají asi zvláštní mycí program bez kluků,“ odpoví mi a dál se věnuje snídani. Už mi to začíná docházet, když už nejsem panna, můžu do pračky i s kluky, zatímco ty s červeným náramkem se budou prát samy nebo jen s jinýma holkama. To musí být nuda, napadne mě a skoro zapomínám, že i já se donedávna takhle čistila nanejvýš se ségrou.
Do devíti máme volno, takže s Lenkou si jdeme nejdřív zaběhat a pak hrajeme na hřišti volejbal, přičemž se konečně tak trochu seznamujeme s ostatními. Vypadá to, že jsem nejmladší holka se zeleným náramkem, nebo jak to hned kluci vtipně zkrátili – zelená, takže takřka okamžitě se stávám objektem zájmu několika kluků, na rozdíl od „červených“. Evidentně všichni dostali instrukce, jak se chovat k červeným a jak k zeleným.
V devět hodin už přešlapujeme před dveřmi haly B. Tam už na nás čekají naše asistentky a ještě jedna, která nejspíš určuje, co a jak se bude dít. Podle jejích pokynů se kluci převléknou do plavek a holky se musí svléknout úplně. Kluci si nás jednu po druhé prohlížejí, někteří se smějí naší nahotě, ale těm starším už svítí oči, nenápadně pošilhávají po našich náramcích a plavky jim zřetelně začínají být těsné. Cítím na sobě pohledy asi čtyř kluků, kteří se kolem mne motali už na hřišti. Mají krásně vypracovaná těla a pod plavkami toho taky jistě nemají málo. Dostáváme pokyn, abychom s kluky utvořily dvojice, a pak už si nás kluci odvádějí k těm zvláštním stojanům, vyrovnaným u zdi. Mě si vede moc pěkný kluk, je o půl hlavy vyšší a na plavkách se mu udělal menší stan.
„Já jsem Vojta,“ představí se.
„Lucka,“ opětuji a tetelím se samou nadržeností. Jeho asistentka Marie mu ukazuje, jak mě má do něj připoutat. Doslova tam visím, popruhy jsou ale tak měkké, že je skoro necítím, kolem zápěstí, kotníků, ani na stehnech. V celém stojanu jsou tak vychytaně ukotvené, že je stačí někde potáhnout, jinde zase povolit a najednou jsem mnohem níž, s nohama zvednutýma nahoru před sebou. Ještě zajímavější je, když správně pohne rameny v horní části stojanu, donutí mě ty nohy pokrčit, široce roztáhnout do stran a tím mu ukážu svou holou pipinku v celé její kráse. To se Vojtovi samozřejmě líbí a stan na jeho plavkách se ještě zvětšuje.
„Nepospíchej, nejdřív ji musíš namočit,“ radí mu Marie a Vojta ji bez odmlouvání poslouchá. Vrací mě do vzpřímené polohy a veze mě k první volné sprše. Pak zkouší teplotu vody a celou mě osprchuje krásně teplou vodou. Já se celou dobu jen přitrouble usmívám, jinak jim do toho nemluvím a i oni se baví, jako bych tam ani nebyla. Momentálně mě berou jako neživou věc, figurínu, kterou je potřeba umýt.
„Dobře, a teď ji namydli,“ radí dál Marie, „na vlasy použiješ šampon, má je dlouhé, tak s ním nešetři.“ Vojta má v rukou cit a něhu. Probírá se mými vlasy, jakoby byly z hedvábí.
„Šikovnej,“ chválí ho Marie, „teď ten zbytek, vezmi sprchový gel a celou jí namydlíš od hlavy k patě.“ Cítím jeho ruce, jak mi kloužou po těle, vychutnává si každý centimetr mé kůže, obzvlášť na prsou se rád zdržuje a já jsem vzrušená. Ségra by zase řekla, že jsem nadržená jak stepní koza. Pravděpodobně kdybych nebyla připoutaná a on pod dohledem, už bychom se na sebe dávno vrhli. Podle Mariiných pokynů se zastavuje na mém podbřišku a dál pokračuje na stehnech a celých nohách. Na chvilku mě i se stojanem otáčí, aby mi mohl umýt i zadek a dává si opravdu záležet, prsty mi důkladně jezdí mezi půlkami a sem tam i trochu zatlačí do mé zadní dírky. Pak si mě zase nastaví čelem k sobě a přichází to, na co se očividně těší nejvíc. Koneckonců i já. Spouští mě do sedu a rozevírá mi pokrčené nohy do stran. Cítím, jak se má pipina před ním otevírá jako orosené růžové poupě. To už dost zrychleně dýchám, čehož si Vojta všimne a znejistí.
„Neboj, to je normální, když se jí to líbí. Při troše štěstí ji přivodíš orgasmus a ani ten není na škodu,“ uklidňuje ho Marie a podává mu tekuté mýdlo na ženské partie. Vojta mi ho tam dolů nalévá skoro půl tuby, nejspíš je trochu nervózní. Pak se mě tam dole jeho prsty konečně dotknou. Přejíždí s nimi nejdřív jen z vrchu, dokonce celou dlaní mně ji masíruje, pak se odváží i mezi pysky. Když se dostane až na poštěváček, vystřelí mi odtud do těla záblesk nečekané slasti a já hlasitě zavzdychám. Snažím se na Vojtu usmát, abych ho uklidnila, a on teď už směleji pokračuje. Dokonce mi na ní přikládá druhou ruku, teď už mi ji vyloženě hněte a dává si záležet. Marie mu už do toho moc nemluví, jen ukáže na můj zelený náramek a Vojta pochopí. Jeho ukazovák prozkoumává mou kundičku stále hlouběji. Určitě cítí, tak se mi svírá, protože v tu chvíli na mě přijde první orgasmus. Hlasitě vykřiknu a Vojta se zarazí, nejspíš jsem ho trochu vylekala.
„Jsi pašák,“ pochválí ho Marie, „právě vyvrcholila.“
„A to je dobře, nebo špatně?“ ptá se Vojta s prsten stále zasunutým do mě.
„Je to dobře, protožes ji uspokojil, podívej se, jak se na tebe směje,“ ukáže Marie na můj nepřítomný úsměv.
„Takže můžu pokračovat?“ zeptá se ještě Vojta, ale odpověď už tuší a jeho ukazováček se ve mně začíná znovu pohybovat.
„Pokračuj,“ pobízí ho Marie, „a jestli to zvládneš, vsuň jí tam i druhý prst, prostředník nejlépe a dělej s nimi takovéhle pohyby,“ předvádí mu, co má se mnou dělat. Vojta ji napodobí a já v tu chvíli vybuchnu ne jedním, ale hned několika orgasmy za sebou. Jakmile jeden odezní, přichází další a po něm ještě jeden, ale Vojtovi se to očividně líbí, co to se mnou dělá a nehodlá přestat. Snažím se pánví nabíhat na jeho prsty, ale popruhy drží pevně. Nevím, co s těmi prsty ve mně dělá, ale je to šíleně krásné. Podobné zvuky slyším i ze sousedních sprch za plentou, která nás od nich odděluje. Vypadá to, že to naše mytí kluci vzali pěkně od podlahy. Dokonce odkudsi slyším užívat si Lenku. Pomalu se blíží půl jedenáctá a kluci dostávají pokyn, aby se vystřídali. Vojta mne opouští jen nerad a i mně budou jeho prsty chybět. Naposledy mě pohladí po pipce a pak už mě musí zase vrátit do vzpřímené polohy. Marie ho odvádí za závěs do jiné sprchy a hned po ní ke mně do sprchy vklouzne Luisa s jiným klukem. Nejdřív se na něj dívám lehce dotčeně, jako by za to mohl on, že se museli prostřídat, ale když si všimnu jeho sportovní postavy a napnutých plavek, můj vztek mizí, jako když se rozplyne mlha. Zbývá jen toužebné přání, aby byl stejně šikovný.
„Ahoj, Lucko, tohle je Pavel,“ zašvitoří Luisa.
„Pavel.“
„Lucka.“
Luisa mu už nic víc radit nemusí. Zkušeně mi šamponuje vlasy, procítěně je mne a zase oplachuje. Když cítím na svém těle jeho ruce, všímám si, že je jakoby divočejší než byl Vojta. Není nijak neurvalý, ale je vidět, že si jde za svým. Brzo jsem celá znovu umytá a už jen má kundička čeká, až se jí bude věnovat. Nastaví si mne do sedu a celou mi ji zalévá intimním mýdlem. Určitě na mně vidí, jak toužím po dalším dráždění. Neváhá a přikrývá mi celý rozkrok dlaní. Pak přitlačí. Nejdřív jemně, ale pak přidává na stisku a přitom s ní pohybuje, až prostředníčkem brousí o můj klitoris. Rázem jsem znovu na vrcholu blaha a dávám to hlasitě najevo, stejně jako holky od vedle. Když se udělám potřetí, mění taktiku. Pomalu do mě zasunuje palec a do zadku mi vnoří ukazovák. Má mě doslova na dlani. Luisa jeho počínání sleduje s uspokojením.
„Je šikovný, že ano?“ řekne.
„To…máš…tedy…pravdu,“ vyrazím ze sebe mezi vzdechy a oči mám přilepené na jeho napjatých plavkách, kde se začíná tvořit zajímavá vlhká tečka.
„Tvá sestra s ním taky byla moc spokojená,“ směje se Luisa. Je na ní vidět, jak by si taky dala říct, jak mi to závidí.
„Takže Lenka je tvá sestra?“ vykulí Pavel oči.
„Jo…“ vyheknu. Pavel mně dál mydlí pipku, jakoby byla to nejšpinavější z mého těla, už dobrých dvacet minut a já už dávno přestala počítat, kolikrát se mu povedlo mě udělat. Vždycky, když se vykřičím, tak gentlemansky chvilku počká, až se vydýchám a pak začne znovu, což je zhruba každých pět minut.
Když hodiny na zdi ukazují půl dvanáctou, ozve se hlavní asistentka:
„Tak hoši, pomalu začněte oplachovat, abychom stihli oběd, ve tři čtvrtě na dvanáct chci všechny holky vidět, jak se oblékají.“
Skoro si až oddychnu, když Pavel vytahuje z mého těla všechny prsty. Na jedno dopoledne bylo těch orgasmů až hanba. Pavel bere sprchu a splachuje ze mě veškeré mýdlo, nevynechá ani obličej a ani se neptá, jestli může. Jak jsem říkala, jde si za svým, dostal za úkol mě opláchnout a tak to bere důkladně. Líbí se mi, že není lajdák. Dokonce odšroubuje hlavu sprchy a mírným proudem mě od mýdla vyplachuje i zevnitř. Pro jistotu ve mně ještě zašátrá prsty, aby tam nic nezůstalo, a pak už mě narovnává do výšky a bere do ruky osušku. I přes ni cítím, jak si dává záležet a sám si vychutnává tu možnost se mě dotýkat všude po těle. Za chvilku už jsem oblečená a spolu s ostatními míříme do jídelny. Už bylo na čase, můj žaludek se hlasitě domáhá svých práv.
Po obědě nám dávají hodinu poledního klidu a v půl druhé se máme znovu sejít v té samé hale jako dopoledne. Ovšem tentokrát je to obráceně: holky jsou v plavkách a kluci na sobě nemají ani jediný hadřík, kterým by skryli svou nahotu. Někteří to zkoušejí rukama, ale jakmile je připoutáme k vozítkům, musí chtě nechtě snášet naše zvědavé pohledy. Neváhám a jako prvního si vybírám Vojtu. Usmívá se na mě a nenechá se dvakrát pobízet. Jeho pindík, do teď scvrklý, se mu začíná zvedat. Doprovází nás Luisa a ukazuje mi, jak ho mám připoutat. Způsob poutání je vcelku jednoduchý, ale i tak mi to Luisa musí nejdřív předvést, než to zvládnu úplně sama. Konečně je Vojta znehybněný a nemůže se bránit. Tedy, ne, že by se mu chtělo, je na mytí stejně natěšený jako já dopoledne. Luisa mi pomáhá ho odvézt do volného sprchového koutu. Snažím se mu věnovat stejnou péči, jakou věnoval on mně. Nemá zrovna krátké vlasy, takže na něj nejdřív musím taky vzít šampon, a pak už stačí sprchový gel, kterým ho zliju od hlavy k patě. Musím si ho spustit níž, abych mu mohla umýt hlavu, a prohrabuji se v jeho blonďatém háru. Pak mu mydlím celé tělo a zvláště zadek si vychutnávám. Stejně jako on mně i já prstem lehce zatlačím na jeho zadní dírku, až se dostanu kousíček dovnitř. Luisa mi ukazuje, kde to mají kluci rádi a vede mé prsty do míst přesně mezi jeho nohama, mezi jeho zadní dírkou a šourkem. Lehce tam zatlačím a krouživými pohyby ho tam masíruji. Vojta začíná vzdychat a já doufám, že se mu to líbí. Nějak mu to tam tvrdne, což mě překvapí. Myslela jsem, že klukovi může tvrdnout jen samotný penis a ne ještě něco úplně dole. Když ho pak i s postrojem otočím, jsem jako u vytržení. Jeho pták se tyčí přímo proti mně a pravidelně se ještě kousíček zvedá a zase klesá, jako by v něm bylo maličké bijící srdce a na špičce se objevuje kapka čehosi průhledného. Sice ho nemá tak velkého jako kluci Kubešovi, ale taky není žádné tintítko. Něžně ho i s kulkami beru do ruky a zblízka zkoumám. Jak je tvrdý, jsou hezky vidět žilky po jeho obvodu. Zvednu hlavu k Vojtově tváři, oči má přivřené a zrychleně dýchá, ale stále mne pozoruje.
„Nebolí tě to?“
„Kdepak,“ zašeptá.
Od Luisy si beru mýdlo na pánskou intimní hygienu a celého ptáka mu s ním polévám. Ukazuje mi, jak mu mám odhrnout kůži na špičce. Pod ní se objevuje rudý zajímavý útvar. Dosud jsem kluka takhle zblízka nezkoumala, jen jsem už tři měla v sobě. Té kůži se prý říká předkožka a to pod ní se nazývá žalud. Zajímavé názvosloví. Snažím se být co nejvíc něžná a mydlím mu ho pravidelnými tahy od kořene až po dírku na špičce, nebo kroužím dvěma prsty jen po samotném žaludu. Najednou se stane něco, co jsem asi měla očekávat, ale stejně mě to překvapí. Vojta hlasitě zavzdychá a z namydleného penisu mu vystříkne silný proud semene. A hned za ním druhý a třetí. Pak už je přestávám počítat, protože většina z nich mi skončí na obličeji a zbytek schytají plavky. Je to horké, lepkavé a zvláštně to voní. Něco slíznu a zbytek otírám kapesníkem. I z ostatních sprch se každou chvilkou ozývají vzdechy dalších kluků.
„Šikovná holka, krásně jsi ho vyhonila,“ hodnotí mou práci Luisa, „podívej se, jak se tváří.“ Vojtův obličej je rozjasněný nepřítomným úsměvem a přivřenýma očima sleduje cosi neurčitého za mnou. Zahihňám se, protože momentálně vypadá jako praštěný cihlou. V tuhle chvíli bych ho nejradši zlíbala. Chtěla bych pokračovat, ale Luisa mě zastavuje.
„Ještě není vycvičený na opakované dráždění, tak se jeho žaludu na chvilku vyhni, jinak by ho to spíš bolelo“ radí. Beru tedy do rukou Vojtovy kulky. Hraju si s nimi jako s malými míčky v sáčku a cítím, jak se přes sebe převalují. Pak se ozve hlas hlavní asistentky.
„Tak děvčata, pomalu oplachujte a budeme střídat.“
Moje a Vojtovy oči se střetnou a já v jeho pohledu vidím stejný smutek, jaký jsem cítila ráno i já. Koneckonců i teď ho nerada opouštím, když Marie přivádí Lenku a Luisa mne odvádí do sprchy, ve které je připoután Pavel. Když mě spatří, zasvítí mu oči a pták se mu probudí k životu. Má ho většího, než Vojta, takže chvilku mi na něm ulpí zrak, dokud mi Luisa nevtiskne do ruky lahvičku šamponem. Pavel má vlasy o něco kratší, takže mu je vydrbu jen krátce. Postupně mu umyji celé tělo a ptáka si nechávám naposled. Už ho má pěkně tvrdého, zvedá se proti mně jako kopí. Chvilku ho mydlím a masíruji stejně jako toho Vojty, ale jakmile se Pavlův dech zrychluje a začíná slabě sténat, zvolním a zaměřuji se na jeho šourek (kdo vymýšlí tyhle výrazy? To je snad ještě horší než „žalud“). Pavel se po pár minutách uklidňuje a já mohu pokračovat v mytí jeho ptáka. Jezdím mu po obnaženém žaludu prsty a pak zase po celé jeho délce. Podruhé už jeho výstřiky nezastavím, jsem na ně připravená. V ptákovi to zacuká a vzápětí mi do otevřené pusy pumpuje jednu dávku za druhou. Chuť to má zvláštní, ale neskutečně vzrušující. Ještě chvilku Pavlův pták stojí, ale pak rychle měkne a už jen visí, Pavel ztěžka dýchá, ale usmívá se stejně jako před ním Vojta a já jsem zase nadržená. Na nic víc už ale nezbývá čas, dostáváme pokyn k opláchnutí a utírání. Ještě připoutaného Pavla otírám velikou osuškou, pak ho do ní celého zabalím, a jak mu uvolňuji ruce z popruhů, povede se mi na něj namáčknout. Přitom cítím, jak se mu osuška tam dole začíná zase zvedat. Ale už se musíme oblíkat a na to už si každý vystačí sám.
Je zhruba půl čtvrté a máme dvě hodiny volného času, které trávíme venku na hřišti. My holky skáčeme přes švihadla nebo zkoušíme volejbal, ale pořád po očku pozorujeme kluky, jak hrají fotbal. Stejně jako nám ani jim to moc nejde, všichni jsme z toho vzájemného koupání unaveni. V půl šesté se opět řadíme před halou s pračkami. Čeká nás další hodinové praní, protože jsme všichni pěkně splaveni potem. Luisa mně a Lence nastavuje lehce pokročilý program, ve vodě je víc mýdla, protože pěna je bohatší než včera, a přestávky mezi otáčkami by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Co je však zajímavější, jsou doteky Lenčiných prstů na mé pipině. Jednou rukou mě drží za zadek a druhou jakoby se mě tam dole snažila mýt. Mnohem důkladněji než kdy předtím. Docela se mi to líbí, i když je to od mé vlastní ségry. Párkrát prstem zabrousí i hlouběji a dotkne se zvlášť citlivého místa, až se mi celá pipka stáhne rychlým orgasmem. Když se nám mění voda, zeptá se:
„Líbilo se ti to takhle?“
„Jo, hodně,“ přikývnu, „jak jsi to udělala?“
„Takhle mě dráždili kluci, když mě myli ve sprchách,“ odpoví Lenka.
„Máš pravdu, mě taky, asistentky jim to ukazovaly,“ vzpomenu si.
„Není to nic těžkýho, prostě do ní strčíš prsty a masíruješ G-bod,“ rozumuje ségra.
„Co že masíruješ?“ koukám na ní vyjeveně. Další slovo, které zní směšně.
„No to je místo v kundě, který je hodně citlivý, je v něm hodně nervů a říká se mu bod G. Teď si to zkus ty,“ zavelí a roztáhne nohy. Je to zvláštní pocit, dráždit a uspokojovat vlastní sestru, ale co, ona mi to udělala taky a když jí to udělá radost… V bubnu máme čerstvou vodu a pračka s námi znovu točí. Obejmu Lenku za zadek a prstem najdu její dírku. Zakroužím v ní a náhle to cítím. Skoro nenápadný výběžek jakoby pod břichem. Začnu ho masírovat a Lenka v tu chvíli vybuchne mohutným orgasmem. To, že je extra silný, je znát na její pipině. Svírá se jí mnohem déle než mně a Lenka taky víc křičí, když se dostane hlavou nad hladinu. Pouštím jí a nechávám ji vydýchat.
„Díky, ségra,“ vzdychne nakonec.
„Nemáš zač,“ odpovím. Po zbytek očisty už k ničemu nedochází a brzo nás Luisa pouští ven. Konečně se zase cítím čistá. Jeden by nevěřil, jak se zpotí při dvou hodinách sportu.
V půl sedmé nám dávají večeři, a když si vyčistíme zuby, vedou nás do haly E, kde jsme ještě nebyly. Podle rozvrhu tu máme mít nějaký noční tréninkový program. Rozbíhá se živá diskuse, o čem to má vlastně být. Slovo si bere hlavní asistentka.
„Asi jste všichni zvědaví, co se teď bude dít. Následující čtyři hodiny budete své tělo připravovat na sexuální zátěž. Budete trénovat svou výdrž a odolnost při dlouhých a častých sexuálních aktech. Někteří z vás už sex poznali a provozovali, ale je tu i dost těch, které to teprve čeká. Cílem tohoto programu je vaše připravenost. Doba cvičení se bude prodlužovat, stejně jako jeho intenzita, takže dnes začneme zvolna.“
Asistentky nás všechny vedou k divným strojům s lehátky, stojícím v řadě vedle sebe. Stejně jako sprchové kouty jsou od sebe oddělena plentou. Luisa nejprve uloží Lenku a potom mě. Rozevře mi nohy a pak mi je i s rukama fixuje do popruhů a na hlavu mi nasadí nějakou zvláštní gumovou čepici s dráty. To už koukám trochu vystrašeně, absolutně netuším, co se mnou budou dělat.
„Neboj, tohle ti nic dělat nebude, je to jen na sledování tvého mozku, kdyby ti třeba bylo špatně,“ uklidňuje mě Luisa. „Ale tohle už ti něco dělat bude,“ ukazuje mi podivnou věc, kterou mi připevňuje na celý rozkrok místo kalhotek. Cítím, jak mi to těsně doléhá na pipinku, uvnitř je nějaký výstupek, či co, a lehce rozevře pysky od sebe. Místo strachu už teď cítím lehké vzrušení, protože se mi to tiskne i na klitoris. Pak mi připevňuje zvláštní nástavce i na prsa.
„Tak a je to,“ pronese. Hlavní asistentka dává pokyn a stroj se probouzí k životu. Hned je mi jasné, k čemu vlastně slouží. Je to stroj na orgasmy. Na prsou cítím podtlak, jak se na ně zvonovité nástavce přisály a pomalým pulzováním mi je masírují, což je dost dráždivé. Ještě zajímavější věci se dějí mezi mýma nohama. Tam to začalo vibrovat a trochu i hřát. Jakoby se vibrace soustřeďovaly přímo na poštěváček, čímž pádem začínám nezadržitelně vlhnout. Na monitoru přímo před sebou vidím ubíhající čas do konce, pak nějaké další údaje a velikou nulu. Než se ale stihnu Luisy zeptat, co ta čísla znamenají, pohltí mě první orgasmus. Mezi svými vzdechy slyším zpoza plenty ostatní holky a z druhé strany haly k nám doléhá klučičí sténání. Když se trochu vzpamatuji, na monitoru se ta veliká nula změní v jedničku. Takže to ukazuje počet orgasmů. Stroj mě však nepřestává dráždit, takže než uběhne první hodina, monitor mi postupně napočítá čtyři orgasmy. Je to neskutečně báječné, jen tak si ležet s roztaženýma nohama a nechávat se uspokojovat strojem. Po dvou hodinách, kdy jsem se udělala už osmkrát, jsem už ale docela unavená. Stroj mi nechává chvilku na oddech, ale jakmile začnu zavírat oči, vibrace jsou náhle ještě silnější a tak se udělám hned dvakrát krátce za sebou. Ten prevít mi prostě nedovoluje usnout. Kdo ví, co všechno vlastně monitoruje ta helma s dráty. Ani přísavky na prsou nezahálí a pilně mi je pod tlakem vytahují, chvilku střídavě pravé a levé a chvilku zase obě najednou. Jsou z veliké části průhledné, takže mohu sledovat své zvětšené bradavky. I prsa se mi tou podtlakovou masáží zvětšily a ještě pravidelně pulzují v rytmu působení přísavek. Napadá mě, že takhle asi zvětšují i klukům jejich ptáky. I jejich vzdechy jsou čím dál hlasitější, stejně jako naše. Když na můj monitor ukazuje asi hodinu do konce a dvanáctý orgasmus, program stroje se začíná měnit. Vibrace v rozkroku jsou silnější, ale jsou zhruba vteřinové. I přísavky na prsou pracují ve stejném rytmu, ale s větší intenzitou. Vibrace a podtlak, vibrace a podtlak, pořád dokola. Začínám vzdychat mnohem hlasitěji, protože ta slast je prostě k zbláznění. Orgasmy přicházejí mnohem častěji a má kundička už se svírá sama od sebe, aniž bych jí mohla nějak ovládat. Má prsa, která do teď vyplňovala jen ani ne polovinu průhledných zvonů, je teď vyplňují skoro celé. V těch krátkých chvilkách, kdy jsem schopná jakž takž uvažovat, si říkám, že je teď asi budu mít stejně veliké jako ségra. I když podle jejího křiku kdesi vedle mě jí stroj taky dává pěkně do těla, možná je bude mít taky o dost větší. Konečně dobíhají poslední sekundy, na monitoru svítí veliká dvacítka a Luisa stroj vypíná. Totálně vyčerpaná koukám na za čísla a přijde mi až neskutečné, že jsem se udělala dvacetkrát během čtyř hodin. Luisa odhrne závěs a já mohu letmo spatřit monitor u Lenčina stroje. Má na něm stejnou dvacítku jako já. Takže to byl nejspíš účel, dráždění bylo naprogramováno na přesný počet orgasmů. Kdybych je dosáhla příliš rychle, ta poslední hodina by nebyla tak intenzivní a naopak. Když mi Luisa odpojí přísavky, vibrační nástavec z rozkroku a uvolní mi pouta, konečně se můžu zase posadit, první, co zkoumám je velikost mých prsou. Jsou ještě zarudlá a nateklé bradavky z nich ční ven jako hroty, ale zvětšily se mi nejmíň o číslo, možná i o dvě, stejné tak Lence.
„Nebojte, holky, do rána se vám zase zmenší, tahle podtlaková terapie nejde tak rychle, trvalý rozdíl čekejte až tak napotřetí, ono chvilku trvá, než prsní tkáň naroste,“ uklidňuje nás Luisa. Pak vezme ubrousky a utře nám naše urousané pipinky.
„Nějak jste se nám u toho opotily, takhle do postele nemůžete,“ usoudí a vede nás do vedlejší haly se sprchami. Všímám si, že nás následuje i zbytek osazenstva. Připojují se k nám i Vojta s Pavlem.
„Mohli bychom se umýt navzájem? Budeme rychlí,“ žadoní na Marii. Naše asistentky na sebe jen kývnou.
„Hezky jste se nám tu spárovali, co? Tak jděte, ale do dvanácti vás chci vidět na pokojích,“ kývne Luisa a ukáže nám volný kout se dvěma sprchami. Kluci se chopí iniciativy a svědomitě nás oplachují. Vojta při tom nemůže odtrhnout oči od mého hrudníku.
„Nebolí tě?“ ptá se a ukazuje na mé tmavě rudé bradavky.
„Trochu jo, musíš opatrně,“ radím. Jakmile mi však přes ně přejede rukama, bolest v nich se znásobí a já syknu.
„Počkej, já radši sama,“ odstrčím mu ruce a rychle se tam umyju sama. Pálí to jako čert, ale aspoň jsou to mé ruce a ne Vojtovy, co mi tu bolest způsobuje.
„Dobrý, pokračuj,“ vrátím mu lahev se sprcháčem a jeho ruce se mi pomalu dostávají mezi nohy.
„A co tady, můžu?“
„Uvidíme, když tak ti řeknu,“ zavrním, protože i přes veškerou únavu mne jeho doteky znovu začínají vzrušovat. Je až pohádkově něžný. Prstem mi vymývá kundičku, určitě cítí, jak jsem tam dole mokrá a že to není jen voda s mýdlem.
„Kolikrát ses přitom udělala?“ vyzvídá.
„Dvacetkrát, stejně jako ségra a myslím, že i ostatní holky to měly nastejno,“ odpovím.
„A kolikrát ty?“
„Čtyřikrát, každou hodinu jednou, ale myslím, že nás hodně šetřili a asi to byl taky jen začátek,“ odpoví Vojta a smývá ze mě mydlinky. Teď je na řadě on. Je taky pěkně upocený. Myju ho od hlavy k patě, jen u ptáka se zarazím a tázavě mu pohlédnu do očí. Jen kývne hlavou, jako že to mám zkusit. Má ho hodně zarudlého, jak mu nejspíš celé čtyři hodiny stál. Znovu mu ho osprchuji a poliju sprcháčem, abych se ho dotýkala co nejmíň. Když ho beru do ruky, Vojta zavzdychá, ale podle bolestné grimasy vidím, že mu to není ani trochu příjemné.
„Vydrž, už to bude,“ utěšuji ho a mnu mu ho co nejjemněji. Na žalud mu nesahám vůbec, jen ho vezmu čůrkem vody. Tak, hotovo. Když ho pak balím do osušky, cosi se ve mně cosi zlomí a chci ho ještě nějak utěšit, protože vidím, že dost trpí. Nikdy bych nevěřila, jako to kluky může bolet, když mají namožené penisy. Zlehka se k němu přitisknu a políbím ho na rty.
„Dobře, Lucko, ale tohle mu pomůže určitě víc,“ ozve se za námi Luisa a podává mi nějakou tubu.
„To je bylinná léčivá mast, natřete si s tím ta bolavá místa,“ radí. Naštěstí se to dobře roztírá a nemusíme se tolik masírovat. Láskyplně natírám Vojtovi ptáka tím zázrakem a pořád sleduji, jak se u toho tváří. Za chvilku napětí v jeho obličeji povolí.
„Chladí to, už je to lepší,“ potvrdí. „Ukaž,“ vezme mi tubu a vymačká mi dobrou polovinu přímo na prsa. I roztírání nechávám na něm, tu chvilku to vydržím a on je tak něžný.
Za pět dvanáct, stihli jsme to jen tak tak. Na pokoji si už jen vyměníme župany za noční košile a zalézáme pod peřiny.
„Lucko?“ ozve se do tmy ségra.
„Jo…?“
„Ten Vojta se ti líbí, že jo?“
„Jak jsi na to prosím tě přišla?“ ptám se udiveně.
„Políbilas ho,“ šeptne.
„Ale to jen kvůli tomu, abych ho nějak utěšila,“ namítnu, „i když, je to sympaťák. Ale zabralo to,“ dodám.
„Jo, u Pavla taky, hned byl veselejší,“ uchechtne se Lenka.
„Takže tys ho taky…?“ zvednu hlavu.
„Jo, když jsem viděla tebe a Vojtu, tak jsem to zkusila taky.“ Nevěřím svým uším. Tedy spíš nevěřím tomu, že bych já v něčem ségru předběhla a ona mě pak napodobila, většinou je to naopak.
„No co, alespoň se o ně nebudeme hádat,“ pronese. Na to se zase usměju já.
„Na nějaké hádání se o kluky je, myslím, docela brzo, nemyslíš?
„Možná jo a možná ne. Dobrou noc,“ ukončí debatu a nechá mě samotnou s mými myšlenkami. Možná se mi Vojta vážně líbí…

© Laundry Boy
Červen 2017

Odpovědět