Zážitek s Kristinou

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Zážitek s Kristinou

Příspěvek od LaundryBoy »

Prádelna vypadá zcela opuštěně. Jdu uličkou mezi dlouhými řadami praček s gumovými bubny a obrovskými prosklenými poklopy, které zde nejsou určeny ani tak na praní prádla, jako na očistu lidí. Zejména mladých dívek. A zejména té mé. S Kristinou chodím již dlouho, zamiloval jsem se do ní, když mi bylo asi tak patnáct. Ona v té době byla příliš mladá na nějaké chození a její matka ji pečlivě hlídala, ale dnes konečně svolila k tomu, že se tu můžeme spolu vyprat. Prý je konečně na čase, aby Kristina poznala muže, když už je v té pubertě. Vodí ji sem už dlouho, ale já jsem zde ve svých osmnácti letech teprve podruhé, z toho poprvé budu v pračce a přitom se svou vysněnou slečnou.
Svlékám se a všechny mé svršky i spodky bezpečně uschovává skříňka se digitálním zámkem na heslo před tou největší pračkou, jakou jsem kdy viděl. Mohu se v ní postavit, natáhnout ruce nad hlavu a špičkami prstů se sotva dotýkám horní strany bubnu. Stejně je to když si zkusím lehnout. Mých 180 cm se tam v pohodě vejde. Vidina toho, co přijde, mě naplňuje neskutečným vzrušením a nemám daleko k tomu, abych si pomohl ručně. Musím to ale vydržet, protože najednou přichází ONA, Kristina, v doprovodu své mámy. V prádelně už je šero, svítí jen pár světel, ale postava mé vyvolené je zřejmá i tak. Když mne čekajícího v pračce spatří, obě mi zamávají. Následně se Kristina za matčiny pomoci začíná svlékat a já skoro slintám jako Pavlovův pes. Stačí jedna či dvě minuty a štíhlé tělo dospívající dívky je zbaveno veškerých hadříků. Je skutečně překrásná, dokonale ladné záhyby její postavy jsou doplňovány blonďatými vlásky dlouhými až do půli zad a celé to korunují oči tak modré, jako by je stvořitel vymodeloval z vody oceánu.
Ladným krokem se blíží ke mně a v očích má touhu. Kromě vlásků a upraveného obočí na sobě nemá jediný chloupek, z úplně holé puklinky v jejím rozkroku jen náznakem vykukují stydké pysky s klitorisem. Při pohledu na Kristinina pubertální prsa, co teprve nedávno okusily podprsenku, se mi divoce rozbuší srdce. Máma jí pomáhá vylézt za mnou do toho obrovitého stroje, je vidět, že s tím již mají letité zkušenosti. Co si pamatuji, tak ji sem vodí již od mateřské školky.
„Tak, Davide, je celá tvoje. A moc tady nezlobte,“ usměje máma a zavírá nás uvnitř. Kristina mě nedočkavě obejme.
„Těšil ses na mě?“ špitne.
„Ani nevíš jak, miláčku,“ odpovím jí a dlouze jí políbím. Užívám si dotek jejích pučících ňader na své hrudi a penisem jí hladím po panenské škebličce. Cítím, jak je mokrá, vzrušená, stejně jaké já. Pokládám ji na dno bubnu a opatrně na ni nalehnu.
„Asi to trochu zabolí,“ šeptnu. Kristina má náhle v očích strach, ale přikyvuje. Špičkou ptáka jí jemně rozevírám stydké pysky od sebe a narážím na odpor panenské blanky. Svému vzrušení již nemohu odolat a odhodlaně do ní na jeden zátah vnikám. Kráska pode mnou vykřikne. Utěšuji jí a šeptám, že od teď už jí to nikdy bolet nebude. Chvilku v ní zůstávám, aby si na mou velikost zvykla, a pak se v ní začnu pomalu pohybovat. Bolestnou grimasu v Kristinině tváři brzo střídá slastný úsměv.
„Dobrý?“ ptám se.
„Dobrý, pokračuj,“ odpoví mi Kristina a nohama mě objímá kolem boků, abych z ní náhodou nevyklouznul. Pomalu přidávám na rychlosti i intenzitě přírazů a cítím se neskutečně šťastný. Poprvé mám ptáka ve skulince své přenádherné Kristiny a jediné mé přání je, aby tahle chvíle nikdy neskončila. Kristinina kundička je táák horká a mokrá, až mi z toho buší srdce jako závodnímu koni. Je to jako milovat se s nějakou andělskou bytostí, naše těla jsou na sebe natisknutá a spojená našimi pohlavími. Kristina krásně vzdychá a heká do rytmu mých přírazů stále hlasitěji, dokud nevykřikne při návalu svého orgasmu. Snažím se vydržet, co to jen jde, ale svírání její kundičky mi ptáka doslova dojí. Brzy se mi kulky stáhnou a mravenčení ve slabinách naznačuje, že se blíží i mé vyvrcholení. Hlasitě zasténám a mohutnými proudy spermatu plním Kristince bříško. Oba se třeseme nepřestávající slastí, dokud orgasmy nepominou a my ustáváme ve svých pohybech. Dívá se mi do očí.
„Děkuju,“ zašeptá.
„Jsi úžasná,“ odpovím jí a líbám jí.
Najednou mi dochází, že naše pračka se stále ještě nespustila. Na co její máma čeká? Při pohledu ven si všímám, že stojí přímo před pračkou a dívá se na nás. No nazdar, to nás jako celou dobu pozorovala? Tváří se ale spokojeně, takže se na ní jen usměji, přičemž ptáka mám pořád ztopořeného a vnořeného do lůna její dcery. Najednou slyším pípání odkudsi zvenku, máma nám asi nastavuje program a chystá se nás vyprat. Kdesi v pračce to začíná hučet a rázem nás kropí proudy teplé vody. Hladina stoupá a já musím chtě nechtě Kristinu pustit, aby mohla dýchat. Najednou mám strach v očích já, protože nevím, co teď přijde a jak to zvládnu. Očistu v pračce, stejně jako sex, zažívám poprvé. Kristininy modré oči mne ale uklidňují.
„Neboj, zvládli to mnohem mladší před tebou, ty to zvládneš taky. Já se tady čistím od svých pěti let a to jsem ani tehdy nebyla nejmladší,“ říká Kristina. Svým mokrým tělem mě nepřestává vzrušovat, ale to už se s námi buben roztáčí. Masa vody mne povaluje na dno a Kristina se mi ztrácí z dosahu. Teprve teď si uvědomuji, že se doopravdy pereme, jako nějaké kusy prádla. Pračce je jedno, jestli má v sobě várku oblečení, nebo dvě nadržené živé bytosti. Bez milosti s námi točí a my se uvnitř bezmocně převalujeme. Je vidět, že Kristina s tím má mnohem víc zkušeností, než já. Stačí pár otáček a já znovu cítím její andělské tělo, jak se ke mně tiskne. Pevně ji objímám, naše rty se najdou a stejně tak i dole znovu dochází ke kontaktu. Kristina mi obtáčí nožky kolem pasu a dychtivě se na mne napíchne. Otáčky bubnu už nám nemohou zabránit v dalším divokém milování, společně proplouváme celým mycím programem, který nám její matka nastavila. Pohyby Kristininy pánve jsou natolik smyslné, že tomu prostě nejde odolat a za chvilku jí znovu plním bříško svou bílou nadílkou. Vůbec se mi nechce ji pouštět, ale pračka si najednou usmyslela, že nás bude prát při vyšší rychlosti a Kristina povoluje svůj stisk. Masy vody nás od sebe opět oddělují a jen občas ji cítím kdesi vedle sebe. Přes všechnu tu pěnu ani nevidím ven, takže není poznat, jestli Kristinina matka stále stojí před pračkou, nebo jestli si odskočila někam na kafe. Trvá to ještě hodnou chvíli, než se s námi buben úplně zastaví. Jsem pořád tak nadržený, že se na Kristinu znovu vrhám a bez okolků si ji napichuji na své mužství. Kristina jen potěšeně vzdychne.
„Teď už tě nepustím,“ šeptám jí, než se buben zase naplní čistou vodou a prací cyklus bude pokračovat. Pořád si říkám, jaké to je pro její mámu, když nás takhle vidí, koutkem oka jsem si totiž všimnul, že nás neustále sleduje. V ruce má kelímek, takže chvilku někde asi byla, ale pravděpodobně jen u automatu na kávu. Překvapivě mne to vzrušuje ještě víc a chci, aby i ona něco měla z našich orgií. Zvedám se z Kristiny, otáčím si ji zády k sobě a vnikám do ní zezadu. Přitom ji přitisknu na sklo poklopu, takže matka jí má jako na dlani. Dávám si přitom záležet, aby bylo pěkně vidět, jak jí penisem protahuji kundičku a její máma se skutečně sklání, aby lépe viděla. Pračka s námi znovu začíná točit a my odplouváme hlouběji do útrob našeho kulatého vězení. Jednou rukou držím Kristinu za drobná prsa, druhou za pánev, aby mi neuplavala a přirážím do ní, co se do ní vejde. Po dvou orgasmech už vydržím o něco déle, takže si oba užíváme své spojení. Když se pračka na chvilku zastaví, daří se mi nastavit naše těla tak, aby byl zvenku vidět každý příraz, kterým Kristinu oblažuji.
Netrvá to moc dlouho a Kristinino lůno potřetí naplňuji svou krémovou nadílkou. Chtěl bych ji zase vidět do její krásné tváře, ale neustálé otáčky bubnu a víření vody nás od sebe znovu odděluje a nezbývá nám, než si na chvilku oddechnout a točit se v pračce a nechávat se od ní čistit. Než se ale znovu chytneme, program našeho praní je u konce a najednou jsme na suchu. To nám nicméně nezabrání pokračovat v něžnostech. Kristina mne povalí na dno a bere si mého ptáka do pusy. Docela by mě zajímalo, kde se to tak naučila, protože práce jejích rtů a jazyka je božská. Naznačuji jí, ať si vleze nade mne a rázem mám její sladkou holou kundičku přímo nad hlavou. Neváhám ani chvíli a laskám ji jazykem, pomalu jím přejíždím po stydkých pyscích a kroužím kolem klitorisu. Kristina vzdychne, ale hned se zase vrací k mému mužství. Závan studeného vzduchu mi napovídá, že její mamka už otevřela poklop, ale to mi nebrání v lízání. Ani Kristina se nenechává vyrušit přítomností své matky a pracuje na mně tak důkladně, že nahlas zavzdychám a můj pták jí do pusy začne chrlit svou poslední dnešní dávku sperma. Teď je řada na mně. Když vnořím jazyk hlouběji do její studánky, Kristina se prohne v mohutném orgasmu, celou svou váhou mi dosedne na pusu a ve své blaženosti křičí kamsi ke kulatému stropu bubnu. I v tom šeru kolem nás vidím, jak se jí zadeček svírá při každém stažení pánevních svalů. Vyčerpaně si lehá vedle mě a oddychuje, jakoby běžela maratón.
„Tak panstvo, končíme,“ oznamuje nám její máma. „Ty ne, jen David,“ nařizuje své právě odpaněné dceři, „pro tebe praní ještě neskončilo,“ dodává. Udiveně na ní koukám.
„No co se divíš, každý den se tady čistí a společná koupel s tebou byla k tomu navíc, ne místo toho. Byl to její dárek k narozeninám, víš? Navíc nechci, aby odtud odcházela ulepená,“ upřesňuje mi situaci. Tváří se přísně a neoblomně, takže je zřejmé, že diskuse nemá cenu. Mezitím mou sladkou Kristinku zavírá do pračky a nastavuje, jak ji pračka bude prát. Kristina, má sladká andělská bytost si odevzdaně sedá a čeká, až se pračka probere k životu. Jen co se otočím ke své skříňce, ozve se cvaknutí spínače a než stihnu vyndat své oblečení, Kristinu už kropí pěnivá voda.
S oblékáním nepospíchám, chci si užít pohled na svou lásku, i když se momentálně proměnila na podobný kus prádla, který na sebe navlékám. Pračka s ní točí na obě strany a mezi otáčkami se zastavuje jen na krátkou chvíli.
„Tak na co čekáš? Tady to bude ještě na dlouho, můžeš jít,“ pobídne mě Kristinina matka. Jen velmi neochotně se loudám k východu a nechávám za sebou Kristinu i ten ohromný hlasitý stroj, ve kterém prodělává svou očistu.
Snad to není naposledy…

© Laundry Boy, Listopad 2020

LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Re: Zážitek s Kristinou

Příspěvek od LaundryBoy »


Odpovědět