Joshův příběh 8

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Joshův příběh 8

Příspěvek od LaundryBoy »

Emilyno vyprávění

Odjakživa jsem milovala společné hry s mými sestřenicemi, třeba když jsme si s panenkami a plyšáky hrály na rodiče nebo na školu. Vše se ale změnilo, když do naší party přibraly mého bratra Joshuu. Bylo to někdy po mých čtvrtých narozeninách, kdy mě máma s tátou přestali koupat ve vaně a místo toho jsem se začala prát v pračce, jako ostatní velké holky. Však jsem na to byla patřičně hrdá, že jsem to zvládla, i když zpočátku jsem se docela bála. Do té doby se v naší staré pračce pralo jen prádlo, ale pak naši koupili novou a ta už byla určená pro mě. Ta stará měla ještě tvrdý buben, možná proto se mi tam moc nechtělo, ale v té nové byl buben gumový jako nafouknutý balón, což mě maličko uklidnilo. Možná pomohlo i to, že mě i bráchu naši pravidelně brali na různé kolotoče v lunaparcích, takže točení kolem dokola jsem měla velmi ráda. Zábavné to začalo být ve chvíli, kdy nás naši s tetou a strejdou nechali samotné a mě s Joshuou měly sestřenky hlídat. Do té doby jsem své koupání brala jako rutinu, ale jakmile do pračky musel Joshua, poznala jsem, že pohled na bráchu, jak se bezmocně točí v pračce, je dost zábavný. Samozřejmě se mu tam napoprvé moc nechtělo, stejně jako mně, ale proti Victorii a Shauně neměl šanci. Pak už ho tam nechávali vyprat i naši a dokonce nás tam dali oba dva, prý aby se ušetřil čas a neplýtvalo se vodou. To bylo super, protože dostal za úkol umýt i mě, což se mi moc líbilo.
Ovšem nejlepší byl den, kdy ho sestřenky obložily jídlem a pak se s ním v pračce vykoupaly obě. Pak ho tam samozřejmě nechaly a všechny jsme se šly dívat na televizi, zatímco naši rodiče odjeli na ples. Chvilku jsme se dívaly na animáky, ale pak Vicky pronesla:
„Mrknu se, co tu mají teta se strejdou, tohle je nuda.“
Chvilku se přehrabovala ve skříňce s filmy, až se nad jedním zarazila.
„Dějiny mytí, to asi bude nějaký dokument,“ přemítala, když přečetla nadpis.
„To asi bude o těch čistírnách, kam jezdíme s našima, dej to tam, docela by mě zajímalo, jak to celé vzniklo,“ pobídla svou sestru Shauna a nedbala mých protestů.
„Já chci pohádku!“ dožadovala jsem se, ale Vicky mě chlácholila:
„Neboj, Emily, tohle je taky pohádka,“ a založila disk do televize. Moc jsem jí to nevěřila, ale sestřenky si už zase povídaly mezi sebou.
„Nezavoláme ještě holkám? Určitě by se taky rády podívaly,“ šeptala Vicky.
„Fajn, brnkni jim a já s Emily zkontrolujeme Joshe,“ odvětila jí Shauna, vzala mě za ruku a společně jsme došly do koupelny, kde se v pračce čistil můj bratr. Skrz hustou pěnu ho tam nešlo dost dobře rozeznat, ale nezdálo se, že by si stěžoval. Ostatně by mu to nebylo nic platné, pračka už měla nastavený program, který táta určil přímo pro něj. Hrozně mě bavilo pozorovat Joshuu při jeho očistě. Ještě před pár dny jsem neměla ani potuchy, jak vypadá nahý a teď jsem si ho mohla prohlížet ze všech stran, podle toho, jak se uvnitř otáčel. Tedy, dokud voda nezačala pěnit. To pak z něj bylo vidět jen kousek, když se mihnul těsně u skla. Tak ubíhaly minuty, až se rozdrnčel zvonek u dveří a Vicky do koupelny přivedla další čtyři kamarádky, co vesměs bydlely pár ulic od nás.
„Tedy nejdřív jsem vám nevěřila a fakt jsem si myslela, že nás taháte za nos, ale tohle je tedy síla,“ poznamenala jedna z nich, když sledovaly, jak si pračka otáčí mým bráchou kolem dokola. Jakoby už to ani nebyl stroj bez duše, ale nějaká živá obluda, co nás vždycky spolkne a vyčistí. Kdykoliv se zdálo, že mycí pěna kolem něj houstne, shora ho osprchovala čistá voda a naopak, když byla pěna moc řídká, přitekl dovnitř růžový gel, ze kterého se pěna tvořila. Byl to však jen program, který táta na začátku nastavil a který tohle všechno řídil. Nakonec pěna vyprchala a pračka Joshuu opláchla ve dvou náplních čisté vody. Když skrz okno spatřil naši pobavenou skupinku, ve tváři se mu zračil nejprve údiv, který vzápětí vystřídal čertovský úsměv. Však se také měl nač těšit. Holkám se asi zdálo, že ještě není čistý podle jejich představ, protože když ho vytáhly ven a prohlížely ze všech stran, začaly všechny trvat na tom, že se v pračce vyperou spolu s ním. Samozřejmě každá zvlášť. Rozlosovaly se a první vyhrála Cindy. V mžiku byla svlečená a vykročila k pračce, tlačíc Joshuu před sebou.
„Tak to se na ten film podíváme asi jindy, že?“ poznamenala Vicky.
„Jaký film?“ zpozorněla Cindy.
„Dnes jsme ho objevily ve videotéce tety a strejdy, ale tady to bude ještě zábavnější,“ řekla Shauna.
Joshua už hodnou chvíli nepromluvil a ani by mu to holky nedovolily. Jako by se proměnil v živou hračku k našemu obveselení. Sama jsem to už znala. Praní v pračce vás uvede do zvláštního stavu netečnosti, kdy se sebou necháte dělat takřka cokoliv.
„Hele, Cindy, nechtěla bys ho nejdřív předeprat, abychom z toho taky něco měly?“ nabídla jí Shauna a ukázala na vanu. Cindy nadšeně přikývla, vzala Joshuu kolem ramen a vedla ho k vaně, kterou už holky napouštěly. Chvilku počkala, dokud tak nebylo vody alespoň po kotníky, pak ho tam za pomoci ostatních holek položila na záda a vlezla si do té vany k němu. Když ho celého polila šamponem a začala jeho tělo kousek po kousku mydlit, úplně se mi vybavil okamžik, kdy i mému tělu byla věnována podobná péče, když mě naši dali vyprat do ohromné dlouhé pračky v čistírně dětí. I tam jsem se zpočátku bála, ale když za vámi stojí řada dalších dětí, není čas na nějaké zdržování. Vstup je totiž udělaný tak, abyste ani nedostali šanci jen tak okounět. Už při čekání v čele fronty stojíte na takovém krátkém jezdícím pásu, jako jsou třeba u pokladen v supermarketech, kolem jsou madla, kterých se můžete chytit, ale pohybují se také, takže jakmile se otevře poklop a máte jít dovnitř, pračka si vás jednoduše vtáhne sama, ať chcete nebo ne. Avšak stačila jen chvilka na to, abych si na tento druh mytí zvykla a přestala se bát, zvláště když jsem v okénku uviděla rozesmáté rodiče a vyjeveného bráchu. Nejdříve to byla jen obyčejná voda, ve které jsem se oplachovala, ale v dalších bubnech mě to čistilo v různých druzích mýdel a šamponů, až nakonec přišla část, která se mnou pračka netočila, ale ruce i nohy mi chytila do popruhů a celou mě pokropila mýdlem. Pak mi celé tělo docela dlouho čistily jemné kartáče. Nejlepší to bylo, když mi jezdily mezi nohama přes mou pipinku. Bylo to stejně zvláštní, ale moc příjemné šimrání, jako když mi ji v naší pračce mydlil Joshua. Stejně jako tehdy já se teď asi cítil i on, když ho Cindy koupala. Ani se nepohnul, nepromluvil ani slovo, jen občas zamručel, když mu její ruce mnuly pindíka.
„Hele, ono se mu to líbí, tedy ty jsi ale špinavý,“ komentovaly situaci ostatní holky a povzbuzovaly svou kamarádku v její činnosti. Když Cindy nakonec usoudila, že zepředu je očista mého bratra dostatečná, otočila ho na břicho a dala se do mytí z druhé strany. Díky tomu, že vody ve vaně neustále přibývalo, za chvilku mu byl nad hladinou vidět jenom zadek pokrytý pěnou, kterému se Cindy s potěšením začala věnovat. Důkladně mu hnětla půlky, až byla sem tam vidět i jeho dírka mezi nimi a Cindy občas kolem ní zabrousila prstem.
„Hele, může vůbec dýchat?“ zeptala se náhle další dívka, Betty.
„Neboj se, to by ho teta se strejdou nekoupali v pračce,“ odpověděla jí Vicky. Cindy však pro jistotu vzala Joshe za ramena a zvedla ho kousek nad hladinu.
„V pohodě? Můžeš dýchat?“ zeptala se.
„Jo,“ zahučel bratr.
„Tak fajn,“ kývla Cindy a zase ho potopila. Nakonec už byla voda tak vysoko, že už z něj nebylo vidět vůbec nic. Cindy ho znovu zvedla, postavila ho na všechny čtyři a začala mu rukou jezdit mezi nohama, od zadku přes jeho pindíka až na břicho. Bylo na ní vidět, jak si svou moc nad ním užívá a i Joshua vrněl jako kočka.
„No to mě podrž, on mu už stojí,“ vyhrkla najednou.
„A kdyby jen to, než jste přišli, tak jsme si s ním v pračce pěkně užili,“ odpověděla jí Shauna. Já jsem sice nechápala, o čem to mluví a co mému bratrovi kde stojí, ale poznala jsem to vzápětí. Cindy usoudila, že Joshova předpírka je hotová a opět s pomocí kamarádek ho postavila. Vypadal sice jako nějaký pěnový sněhulák, ale jeho pindík, který se mu obvykle jen tak visel mezi nohama, se mu tyčil vpřed, jakoby mu povyrostl.
„Tak a teď šup do pračky,“ zavelela Cindy a vedla ho k ní. Joshua se ani trochu nebránil, spíš to vypadalo, že se usmívá a oči mu tak nějak podivně svítily. Holky ho strčily dovnitř a Cindy si vlezla za ním. Vicky za nimi zavřela poklop a nastavila program, zatímco my jsme se zaujetím pozorovaly, jak se gumový buben plní vodou. Za chvilku už skoro nebyli vidět, šplouchající voda a pěna schovaly většinu toho, co se uvnitř odehrávalo. Avšak i z toho mála, co se ukázalo, jsme poznali, že jejich mytí je vzájemné. Nejdřív mydlila Cindy Joshuu a po chvilce jsme zahlédli i jeho ruce, jak brousí po Cindyně nahém těle. Zřejmě si stejně jako já oblíbila mytí mezi nohama, protože tam jsme jeho ruku viděli nejčastěji.
Jejich očista moc dlouho netrvala, protože Vicky nastavila jen jeden program, aby se prý dostalo na všechny. Když oba vylezli, holky začaly Joshuu okukovat, jak je čistý a nesouhlasně vrtěly hlavami. Tess, která byla další na řadě prohlásila:
„Cindy ho prala jako saténovou noční košili, ale Josh nejspíš potřebuje program jako pro tátovy montérky.“
„Tumáš, zkus to tímhle,“ odpověděla jí Shauna a podala jí velikou houbu na nádobí, kterou právě rozbalila. Tess přikývla, a jakmile mého bratra ponořila do naplněné vany, začala mu tou houbou drhnout celé tělo. Sice použila tu jemnější stranu, ale i tak se Joshua začal kroutit na všechny strany, jak se jí snažil uhýbat. Nakonec ho obě sestřenky musely chytit a pevně držet, aby Tess měla volné ruce a mohla jeho tělu věnovat náležitou péči. Pořád ale bylo vidět, že se mu to moc nelíbí a za chvilku mi ho už bylo docela líto, že musí snášet tak drsnou péči, zvláště když Tess houbu otočila a drhnula ho tou hrubší stranou. Podnikla jsem pár pokusů jim v tom zabránit, protože mi přišlo, že v pračce by mu bylo líp, ale než jsem se nadála, najednou jsem tam byla já sama a Cindy na ovládacím panelu nastavovala program praní pro mě. S lítostí jsem naposledy vyhlédla ven směrem k vaně, kde holky koupaly mého bratra tak důkladně, až voda šplíchala všude kolem, a pak se se mnou buben roztočil. Chtě nechtě jsem se musela poddat své očistě. Během první půle mého praní jsem ven vůbec neviděla, ale když voda odtekla a napouštěla se nová, spatřila jsem, že holky úplně ztratily veškeré zábrany. Už Joshuu nedržely na dně vany, ale máchaly ho ve vodě, jako když se prádlo oplachuje od zbytků pracího prášku. Každá ho držela za jednu ruku nebo nohu a střídavě ho do vody spouštěly a zase z ní vytahovaly. Jestli se mu tohle líbilo víc, to jsem nepostřehla, protože v tu chvíli se mnou pračka zase začala točit i s růžovým gelem, který za okamžik napěnil a zakryl mi výhled ven. Musela jsem bratra pustit z hlavy a užívat si příjemné šimrání, které mi pěna poskytovala. Když mi nakonec sestřenky pomáhaly ven, Joshua sotva pletl nohama. Kůži měl od té masáže trochu zarudlou, ale nevypadalo to, že by si nějak stěžoval. Nedostal ale nejmenší šanci na odpočinek, protože Tess si hned vlezla do pračky a za pomoci ostatních holek ho vytáhla k sobě. Nejspíš se mu trochu sil vrátilo, to jsme poznali, když si s Tess navzájem myli svá těla a i teď jeho ruce nejvíce mydlily její rozkrok. Když byl jejich program u konce a Vicky jim otevřela poklop, Tess vylezla celá rozzářená, ale Joshua už bezvládně ležel na dně bubnu a nejevil jakýkoliv zájem se zvednout. Třetí na řadě byla Betty.
„Myslím, že další dvě předpírky už asi nezvládne, natož dva programy v pračce, tak co kdybychom ho vykoupaly obě najednou?“ obrátila se na svou desetiletou sestru Lauru, která byla poslední. Laura přikývla a za pomoci ostatních dívek obě sestry vytáhly Joshuu z pračky a začaly mu ve vaně dopřávat jeho poslední dnešní předpírku. Co všechno s ním dělaly, to jsem nezjistila, protože mě Shauna s Vicky vrátily do pračky s tím, že ani mou hygienu nemohou zanedbávat a taky prý „abych Joshovi nezáviděla, že tam je častěji než já.“ Nicméně skrze cákající vodu a pěnu jsem průzorem občas něco zahlédla. Podle polohy Betty a Laury jsem hádala, že na mém bratrovi sedí a drhnou ho, jako kdyby se právě vrátil z nějaké dortové bitvy, které jsme s oblibou sledovali v televizi. Sestřenky mi nejspíš záměrně nastavily dvojitý mycí cyklus, takže když mě pračka ke konci oplachovala v čisté vodě, Betty s Laurou už netrpělivě přešlapovaly před ní a mezi sebou nesly takřka bezvládného Joshuu. Vždycky jsem si myslela, že můj starší bráška snese cokoliv a jen tak něco ho neskolí, ale jak dnes šel z ruky do ruky, vypadal jako loutka, která jen dýchá a občas zamrká. Říkala jsem si, jestli přeci jen nemám holkám říct, aby ho už nechaly, ale on by stejně asi ani nechtěl, abych se za něj přimlouvala. Vždycky chtěl všechno zvládnout sám a jen zřídka požádal někoho o pomoc, ať už se potýkal s jakýmkoliv problémem. Takže jsem jen bezmocně sledovala, jak ho holky dávají do pračky, kde už byla nachystaná Betty. Jakmile byl uvnitř, vlezla si za ním i Laura, zatímco Vicky na panelu navolila prací program. Myslela jsem, že jim nastaví jen jeden, ale ještě než zavřela poklop, houkla dovnitř:
„Budou vám stačit dva cykly?“
„Jasně,“ ozval se zevnitř Bettin hlas, ale vzápětí ji přerušil další.
„Ne, počkej!“ křiknul Josh a já byla ráda, že se konečně vzmohl a postavil se jim na odpor.
„Co je?“ zahučela otráveně Shauna a nahlédla dovnitř.
„Já chci aspoň tři,“ odpověděl bratr, čímž nás všechny překvapil.
„Určitě? Seš si jistý, že to zvládneš?“ ujišťovala se Vicky a poprvé jsem v jejím hlase poznala starost.
„Anebo radši rovnou čtyři, tyhle holky mi přijdou špinavější, než ty předtím,“ potvrdil Josh. Samozřejmě to byla lež, obě sestry musely být čisté, už když ho předpíraly ve vaně, ale Josh se očividně rozhodl hrát jejich hru až do konce a možná si taky chtěl užít praní s Laurou, po které už předtím mlsně šilhal. Sestřenky se dál nevyptávaly. Shauna doladila program, Vicky přibouchla poklop a vzápětí pračka začala naposledy čistit Joshuu i s oběma sestrami, které tam byly s ním. Tedy, alespoň jsem doufala, že je to dnes už naposledy, protože pokud jsem dobře počítala, během jediného dne ho holky celkem čtyřikrát vykoupaly ve vaně a v pračce měl za sebou už asi šest pracích cyklů. Držela jsem mu všechny palce, aby zvládnul i ty poslední čtyři.
Hladina vody přestala stoupat a buben se roztočil. Trvalo docela dlouho, než přišla krátká přestávka, během níž si holky Joshuu šikovně usadily a navzájem se propletly nohama, takže byl mezi nimi zcela uvězněný. Betty ho objala nohama zepředu, Laura měla na starosti jeho záda a v této poloze ho začaly mydlit. Nejdřív to vypadalo na stejnou očistu, jakou bratr dostal od Cindy i od Tess, ale pak jsem si všimla, že Betty se na něm nějak vrtí, jako by po něm jezdila a třela se svou pipinkou o jeho pindíka. Asi se to oběma líbilo, protože když se na chvilku vynořili z vody, oba dva se na sebe usmívali a oči měli lehce přivřené. Chvilku mi trvalo, než jsem si vzpomněla na své pocity, když jsme se společně koupali my dva a Josh mi tam dole také docela dlouho mydlil a jak se mi to líbilo. Možná to ostatní holky znaly taky, což se ukázalo hned, jak se spláchla první várka růžové pěny. Holky se očividně chtěly prostřídat, ale Joshovi se podařilo nějak jim vysmeknout, doplul ke sklu a začal na něj klepat, aby jej sestřenky pustily ven. Zdálo se, že přecenil své síly, ale Shauna i Vicky se na něj jen smály.
„Chtěls čtyři cykly, tak si je teď užij,“ hihňala se Shauna, a když mého bratra zezadu objaly Bettiny ruce a odtáhly ho hlouběji do bubnu, Vicky mu ještě zamávala. Celý druhý cyklus tedy strávili ve stejném objetí jako ten první, jen teď mu svou pipinkou po pindíkovi jezdila Laura. Než s nimi byla pračka hotová, stihly se na něm ještě jednou vystřídat, takže na konci, když je oplachovala čistá voda, Joshua už jen bezvládně plaval mezi nimi.
„No, myslím, že to pro dnešek stačí, teď vypadá opravdu pořádně vypraný,“ prohlásila Vicky, když ho konečně z pračky vytáhly, položily na stůl a důkladně zhodnotily jeho čistotu.
Už bylo docela pozdě, tak ho konečně po dni plném koupání a praní odnesly do jeho pokoje a uložily do postele.
„Díky, bylo to super,“ zamumlal Joshua a téměř okamžitě usnul.
Bylo mi však jasné, že se mnou sestřenky ještě neskončily. Jejich kamarádky se ještě podívaly, jak nastavují prací program pro mě, Vicky na ovládacím panelu docela dlouho něco mačkala, ale jakmile jsem byla v bubnu a voda začala přitékat, rozešly se do svých domovů. Nakonec i Shauna s Vicky zhasnuly v koupelně světlo, zavřely za sebou dveře a nechaly mě plně v moci spuštěné pračky. Hladina vody se zastavila asi v půlce a buben se se mnou roztočil. Má celonoční očista právě začala.
Obrázek

© Laundry Boy, Červen 2016

Odpovědět