Joshův příběh 7

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Joshův příběh 7

Příspěvek od LaundryBoy »

V sobotu ráno jsem vyskočil z postele, jako kdyby byly vánoce. Nemohl jsem se dočkat svých sestřenic a toho, co se mnou budou zase dělat. Když o něco později dopoledne konečně dorazily, s tetou i strejdou v patách, obě nesly veliké nákupní tašky s jídlem. Naši mi totiž nějak zapomněli sdělit, že ke společnému obědu mají udělat obložené tácy. Něco obstarali teta a strejda a něco se vzalo z naší chladničky. Nejdřív to vypadalo, že jídlo budou chystat jen holky, zatímco naši rodiče debatovali v obýváku u čaje, ale asi po půlhodince práce si na pomoc vyžádaly i mě. Myslel jsem, že budou chtít jen pomoct s přípravou, ale jejich mlsné pohledy napovídaly, že se mnou mají trochu jiné úmysly. Svlékly mne, položily na stůl a kousek po kousku začaly mé tělo obkládat vším jídlem, které měly v taškách. Nakonec mi na břiše přímo v pupíku vyrobily jezírko z kečupu a kolem něj ještě srdce z tatarské omáčky, takže ve finále jsem byl obložený jídlem jako švédský stůl. Trochu to ze začátku studilo, ale po chvilce už jsem si přivyknul. Byl to nový, zajímavý pocit, posloužit všem jako stůl či veliký tác, ze kterého si všichni brali jídlo, dokonce i naši rodiče, kteří Shaunu a Vicky pochválili za vskutku zajímavý nápad. Naštěstí nezapomněli krmit i mě. Bylo mi však jasné, že jen u toho to nezůstane. Byl jsem celý ulepený od kečupu a tatarky a dost jsem pochyboval, že by mi sestřenky samotnému dovolily vykoupat se. Korunu tomu nakonec nasadila máma.
„Doufám, že ho taky umyjete, aby večer nešel do postele ulepený.“
„Bude nám potěšením, teto,“ odpověděla Vicky a vzápětí už mě obě sestřenky nahého nesly do koupelny. Tam napustily plnou vanu pěnivé vody a začaly mě v ní mydlit. Díky tomu, že na mě nepromluvily ani slovo a povídaly si jen spolu o tom, jak mě musí čistit, jako nějaký ubrus, začal jsem se tak i cítit. Zvláště když místo mýdla použily Fairy na mytí nádobí. S povděkem jsem tuto roli přijal a jako správné prádlo jsem nepromluvil ani slovo, protože doteky jejich rukou na celém těle mi dělaly moc dobře, až se mi z toho pindík znovu postavil. Najednou se otevřely dveře a do koupelny vešel táta. Ponořený pod hladinu jsem dost dobře neslyšel, co jim říká, ale sestřenky na něj nejdřív překvapeně pohlédly, pak na pračku, a pak se nakonec zadívaly na mě. Hned mě z vany vytáhly, a aniž by se obtěžovaly s oplachováním, mě za tátovy pomoci strčily do pračky. Táta samozřejmě nezapomněl zavolat na zbytek dospělých, takže v mžiku byli v koupelně všichni a dívali se, jak se sestřenky učí s pračkou zacházet. Samozřejmě, že už něco uměly, ale nechtěly to přiznat. Chvilku něco řešili kolem pracích programů a nastavení pračky, ale pořád všichni dělali, jako bych byl jen kus špinavého prádla, což mě vzrušilo ještě víc.
„Nechcete si tam rovnou vlézt taky? Beztak se musíte taky vykoupat, než odjedeme na ples a rovnou ho uvnitř můžete vydrhnout,“ ozval se nakonec strejda. Srdce mi překvapením poskočilo. Vypadalo to, že se opět budu koupat s nahými holkami a ještě k tomu navíc se sestřenkami, které byly možná dokonce hezčí, než holky ze základky.
„Teď ne, nejdřív ho chceme vidět, jak se pere sám,“ odpověděla mu Shauna.
„Fajn, ukážeme vám, jak se nastavuje cyklus, ale pak vás tam chceme vidět taky,“ uzavřel táta debatu a přibouchl poklop.
Jakmile jsem byl v pračce zavřený, už jsem neslyšel z jejich hovoru nic. Vicky pod tátovým dohledem ještě něco namačkala na ovládacím panelu a pár sekund už temné hučení prozrazovalo, že se mě pračka chystá prát. Hladina vody začala stoupat a celé osazenstvo naší koupelny se zaujetím pozorovalo mou očistu. Voda dosáhla asi tak do půlky bubnu a ten se bez varování i se mnou roztočil. Tentokrát už jsem věděl, jak si celé praní užít, a tak jsem s sebou nechal točit, jak určoval prací program. Chvilku na jednu stranu, pak pár vteřin přestávka a zase točení na druhou stranu. Dokud se mnou pohazovala jen vířící voda, otáčel jsem se jen tak uprostřed, ale jakmile mě zachytily přepážky bubnu, za hlasitého šplouchnutí jsem se ponořil až na dno, kde mne zachytily znovu, dokud se buben na chvilku nezastavil. Pindík mi už hodnou chvíli trčel vpřed, ale díky otáčkám jsem měl jen málo šancí, jak si ho dráždit. Musel jsem jen čekat, až přijde další část mého praní s hustou pěnou. Ale i teď se kolem mne dělala pěna mnohem hustší než obvykle při prvním praní, ale nebylo to totéž. Nejspíš za to mohly nespláchnuté zbytky Fairy na nádobí na mé kůži. Avšak byl jsem rád alespoň za to, protože částečně pokryla okno poklopu a měl jsem tam kapánek soukromí, protože na mě sestřenky s našimi rodiči neviděly tak dobře. To ale netrvalo dlouho, protože jakmile voda odtekla, poklop se otevřel a ke mně dovnitř se hrnuly Shauna s Vicky, celé nahé. Jak ke mně po čtyřech lezly, prsa jim hezky visela a z nich jim vystupovaly červené bradavky.
„Tak, teď se ti dostane mytí, jaké jsi ještě nezažil,“ řekla Shauna a spolu s Vicky se na mě vrhla. Povalily mě na dno a přidržely, dokud se buben znovu nenaplnil. Měly pravdu, takovou očistu jsem zažíval poprvé. Holky od nás ze školky na mě sice taky byly dvě, ale pořád byly slabší než já a s holkami ze základky jsem se koupal jednotlivě. Ale sestřenky nade mnou měly absolutní kontrolu. Nemohl jsem vůbec nic dělat, mydlily mě opravdu důkladně, i když se pračka spustila a začala nás čistit. Pevně se na mě svými těly natiskly a i během točení mě nepřestávaly drhnout. Na to samozřejmě zareagoval můj pindík tím, že se mi začal zvedat a tvrdnout. Nemohl však jinam, než přímo proti pipince Shauny, s níž jsme byli tvářemi k sobě a která měla nohy omotané kolem mého pasu. Snažil jsem se někam ho vměstnat, aby mi ho nerozmačkala, ale čím více jsem se vrtěl, tím silněji se na mě Shauna tiskla, až se stalo něco, co jsem ještě nezažil. Pindík vklouznul do něčeho, co bylo mnohem dráždivější než okolní voda. Ten pocit už jsem jednou poznal. Bylo to stejné, jako když si ho holky ze základky vzaly do pusy a cumlaly ho. Ale teď měly obě sestřenky hlavy blízko u té mojí, takže to muselo být ještě jinak. To, co jsem uviděl, když jsem se podíval dolů mezi naše těla, mi takřka vzalo dech. Můj postavený pindík vězel hluboko v kundičce Shauny, která začala slastně sténat. I já ze sebe pár podobných vzdechů vyrazil, protože takovýto pocit jsem dosud nezažil. Bylo to dokonce lepší, než dráždění pusou od holek ze školy.
„Co se to stalo, cos to udělala?“ zeptal jsem se celý zmatený. Kdesi za mou hlavou se ozvala Vicky:
„Tomuhle, drahý Joshuo, se říká šukání, nebo také píchání. Má to spoustu dalších označení, ale odborně se tomu říká pohlavní styk a dospělí ho provozují, když si chtějí ehm…udělat dobře.“
„Jak to myslíš, dobře?“ nechápal jsem. Momentálně mi nic z jejich vysvětlování nedávalo smysl.
Shauna se znovu začala vrtět a její pipinka mně svým teplem a svíráním poskytla ty krásné stahy v mém rozkroku, které prošly mým tělem až kamsi do zátylku a znovu jsem hlasitě zavzdychal.
„Takhle dobře, vidíš? Neříkej, že se ti to nelíbilo,“ vydechla Shauna. To jsem nemohl popřít, bylo to vážně božské. Než jsem však mohl jakkoliv odpovědět, Vicky, která mne dosud objímala zezadu, se začala dožadovat stejných slastí, jakých si na mém těle dopřávala její sestra. Využily přestávky při vyprázdnění bubnu a svižně si mne mezi sebou otočily. Chvilku jsme čekali, než se pračka znovu naplní vodou a pak mne holky znovu začaly mydlit a masírovat svými těly. Cítil jsem jejich měkká prsa, jak se ke mně tisknou, stejně tak jejich ruce mi bloudily všude po těle. Když nás všechny obalila hustá růžová pěna, byl můj pindík opět v pozoru a připraven vklouznout do Vickiny kundičky a „píchat ji,“ jak to Vicky nazvala. Mně bylo jedno, jak tomu říkají, ale když mi ho Shauna zezadu uchopila a nastavila proti rozkroku své sestry, třásl jsem se nedočkavostí. Vicky na nic nečekala a se slastným úsměvem se na něj nabodla. Znovu mne tam dole obklopilo to krásné horko jejího těla, a kdyby kolem nás nebyla všechna ta pěna, byl bych pěkně nahlas vzdychal rozkoší. Neodolal jsem a rukama jsem začal hladit její prsa. Kupodivu mne ani neodstrčila, jen se ještě více přitiskla k mému tělu. Měla je nádherně hebká a pevná a bradavky mi hezky prokluzovaly mezi prsty. Mezitím jsem si všimnul, že pohyby její pánve nejsou jen tak nahodilé, jakoby se schválně pohybovala tak, aby z ní můj pindík pravidelně vyjížděl a zase se do ní vracel, což se mi líbilo ještě víc. S každým tím zasunutím mi rostl ten zvláštní tlak tam dole, v mých slabinách, až se mi zatmělo před očima a tlak náhle povolil, za doprovodu oněch známých křečovitých stahů, až jsem si celou svou vůlí přál, aby to nikdy neskončilo. Nakonec i Vickiny pohyby ustaly a po zbytek naší očisty jsme se uvnitř bubnu jen tak převalovali každý zvlášť. Avšak když voda odtekla, táta pustil holky ven, ale mně to dovoleno nebylo.
„Holky se tu o tebe a Emily postarají, my s tetou a strejdou přijedeme zase až zítra,“ usmál se táta tajemně a zavřel poklop od pračky. Nespustil ji ale hned. Počkal, až se sestřenky osuší a obléknou a pak jim něco ukázal na ovládacím panelu, asi další programy, aby mě mohly ještě lépe vyprat. Hladina vody se znovu začala zvedat a společně s ní na mě rovnou začal pršet růžový gel, který se vzápětí měnil v hustou pěnu. Zatímco jsem si při svém praní dráždil pindíka, hlavou se mi honily různé myšlenky na to, co jsem před chvílí prožil a co se mnou mají ještě v plánu. Náhle se program změnil. Čerstvá voda začala pěnu splachovat, ale nebyla ještě ani v půli a přidala se k ní další várka gelu. Pěna po několika okamžicích nabyla zvláštní hustoty, kterou jsem dosud nepoznal. Stejně tak její mycí účinky na mém těle byly odlišné a mravenčení na mém pindíkovi bylo mnohem silnější, takže jsem si ho ani nemusel dráždit a ty krásné stahy přišly samy od sebe, jako bych ho pořád měl v pipince některé ze sestřenic.
Nevím, jak dlouho to trvalo, přišlo mi to jako celá věčnost, než voda pěnu konečně odplavila a ocitl jsem se na suchu.
Co mě ale velmi překvapilo, bylo sedm holčičích tváří, zírajících na mne skrz sklo…

© Laundry Boy, Březen 2016

Odpovědět