Joshův příběh 3

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
LaundryBoy
Příspěvky: 56
Registrován: 13 kvě 2021, 11:12
Bydliště: Pidivajzlice
 poděkoval/a: 10 times
 děkuje: 5 times

Joshův příběh 3

Příspěvek od LaundryBoy »

Ráno, když mě naši vezli do školky, cítil jsem se neobyčejně svěží. Kdo ví, jestli to bylo tím celonočním koupáním, nebo tvrdým spánkem, do kterého jsem se ponořil potom. Byl jsem rozhodnutý, že tady mezi kamarády o tom pomlčím, nestál jsem o žádný posměch, že se peru v pračce jako holky. Avšak díky své zvědavosti a neopatrnosti jsem se mu stejně nevyhnul. Ráno, stejně jako během dopolední vycházky se mi dařilo držet jazyk za zuby, i když kluci si všimli, že už nejsem tak upovídaný jako dřív. Ale když jsme přišli z vycházky a mělo se jít do sprch, znovu jsme to s kamarády začali probírat.
„Myslíte, že už se perou?“ dumal Stan.
„Určitě, vždyť už je to dost dlouho, co odešly,“ odpověděl mu Mike.
„Stejně by mě zajímalo, proč se my koupeme jen ve sprchách a holky v pračkách,“ uvažoval dál Stan.
„Táta mi říkal, že kdysi dávno se takhle koupali i kluci, ale pak se prý něco stalo, nějaký průšvih nebo co a kluci se v pračkách přestali koupat,“ odpověděl jsem mu. Rázem jsem byl ve středu pozornosti, což mi vždycky dělalo dobře.
„Počkej, Joshi, tvůj táta ti o tom vyprávěl?“ nevěřícně kroutil hlavou Dave.
„No jo, ale chvilku jsem ho musel přemlouvat, aby se vůbec rozpovídal,“ odpověděl jsem mu.
„A co ti ještě říkal?“ vyzvídali kluci.
„Dál už nic, byl jsem rád, že jsem z něj dostal aspoň tohle,“ řekl jsem jim a sáhnul jsem na věšák pro svou osušku. Najednou jsem dostal nápad. Prádelna dívek byla odtud skoro za rohem, takže bych tam mohl nějak nenápadně nakouknout. Před chvilkou jsem totiž zahlédnul, jak slečna Turnerová prošla kolem naší koupelny směrem ke kabinetu. Mrknul jsem na kluky a potichu se vykradl na chodbu, kde jsem zaslechl hukot spuštěných praček. Hned jak jsem tam vkročil, spadla mi brada málem až na břicho. Nic, vůbec nic mě nemohlo připravit na tento výjev, který se přede mnou odehrával. Ani to, že jsem viděl v pračce svou malou sestru i sestřenice, ani vlastní zkušenost s naší pračkou doma. Všech šest praček bylo v chodu a v nich se koupaly naše spolužačky. Chvilku jsem chodil kolem praček a do každé na chvilku nahlížel. Učitelky je do nich daly po třech a do té poslední, menší, po dvou, asi aby je mohly vyprat všechny najednou a ušetřily si čas. Když se některá z nich na chvilku zastavila, občas jsem rozeznal, které holky v ní zrovna jsou. Stejně jako mé sestřenky, ani spolužačky nebyly zrovna nadšené, když mě zmerčily, že se na ně dívám.
„No, ty kráso!“ zahlaholily se za mnou užaslé hlasy Davea a Mika. „Takže Stan měl pravdu,“ pronesl Dave.
„Nekřičte tolik, chcete, aby sem přišla slečna Turnerová?“ okřikl jsem je. Kluci přišli blíž a s vyvalenýma očima sledovali, jak se holky v pračkách točí. „Tohle mi doma nikdo neuvěří,“ zašeptal Mike.
„Myslíš, že naši rodiče o tomhle nevědí? Jsou s učitelkami jedna ruka, to jenom nám tu všichni lžou,“ odfrknul jsem si.
„A ještě k tomu jste v pěkném maléru,“ ozvalo se ode dveří. Všichni jsme se polekaně otočili. Ve dveřích stály naše učitelky, slečna Turnerová s paní Butlerovou a přísně si nás měřily.
„Jak vás vůbec napadlo vkrást se sem a okukovat holky když se koupou, copak nemáte vlastní sprchu?“ obořila se na nás paní Butlerová. Chvilku jsme na ně jen provinile zírali, ale pak jsem nechal volný průchod své upřímnosti:
„Chcete říct, když se perou, paní Butlerová?“
„Nebuď drzý a laskavě odpověz! Proč jste sem vlezli?“ zpražila mě slečna Turnerová. Když jsme dál mlčeli jako zařezaní, promluvila paní Butlerová.
„Možná jsou jen zvědaví, viď, Joshuo? Třeba by si to taky chtěli vyzkoušet, i když by se správně měli koupat jen ve sprchách. No, to přání vám splníme, hned, jak budou holky hotové,“ rozhodla a kochala se zděšením v našich tvářích.
Očista holek v pračkách ještě chvilku trvala a tak nás vychovatelky mezitím usadily na jednu z lavic uprostřed místnosti.
„No jen se dívejte, ať víte, co vás čeká,“ škodolibě se usmívala slečna Turnerová, když viděla, že nemůžeme spustit oči z peroucích se holek. Ani jedna z praček nebyla plná pěny, jako ta naše doma při hlavním praní, ale zato vody v ní bylo hodně přes půlku a na holky bylo vidět, jak se uvnitř převalují. Co však bylo stejné, jako doma, bylo světlo uvnitř. Ani jsem nedoufal, jestli nám uvnitř zhasnou, byl jsem si jistý, že součást našeho trestu za šmírování bude, že nechají holky dívat se na nás.
Pračky se jedna po druhé vypínaly a jak vychovatelky pootevíraly poklopy, holky se houfem hrnuly ven a hned na nás začaly žalovat. Štěbetaly jedna přes druhou jako slepice, až je slečna Turnerová musela okřiknout:
„Tak dost, děvčata! My moc dobře víme, co provedli a trest je nemine.“
Pak nám třem přikázala odložit ručníky, každého z nás postavily na jedny schůdky, po kterých se do praček lezlo, a otočily nás čelem k holkám. Pro mě tato situace nová nebyla, i když poprvé to bylo jen doma před sestřenkami, ale Mike s Davem byli studem celí rudí, když se na naši nahotu díval celý houf dívek.
„Asi to své koupání ve sprchách odbyli, jsou nějací špinaví,“ poznamenala paní Butlerová. „Co vy na to, holky, potřebovali by ještě přemáchnout, nemyslíte?“
„Vyprat!“ ozvalo se z jejich středu. Vzápětí se přidaly všechny a prádelnou ozýval povyk jako na fotbalovém zápase: „Vyprat, vyprat, vyprat!“ Slečna Turnerová se otočila k nám: „Slyšeli jste sami, holky vás chtějí vidět vyprané.“
Ani jeden jsme se nezmohli na slovo. Sice jsme byli rudí hanbou, že se budeme prát jako holky, navíc ještě s holčičím publikem, ale zase jsme jim nechtěli udělat tu radost a škemrat o slitování. Naší pochroumané hrdosti by to nijak neprospělo.
„Tak ať už jste uvnitř, žádné zdržování,“ pobídla nás paní Butlerová a pleskla Mika a Davea po holých zadcích, protože žádnému se do své pračky moc nechtělo. Nedalo mi to a usmál jsem se, byl jsem už smířený se svým údělem, ale také jsem koupil jedno plesknutí od slečny Turnerové.
„Když ti to přijde k smíchu, budeš tam o něco déle, Joshuo,“ podotkla a zabouchla za mnou poklop. Do nastalého ticha jsem uslyšel pípání tlačítek, jak slečna Turnerová nastavovala můj prací program. Samozřejmě mi uvnitř nezapomněla rozsvítit, což děvčata venku kvitovala dalším smíchem, asi se už nemohly dočkat, až si mne pračka vezme do parády.
Buben pračky, stejně jako u nás doma, byl měkounký, jako bublina a neskutečně veliký. Nechyběly mu ani přepážky pro správné víření vody. Snad jen to světlo bylo trochu jiné, ale jinak jsem nepoznal rozdíl. Ten se ukázal, jakmile slečna Turnerová pračku spustila. Místo, aby na mě voda pršela ze stropu, začala přitékat dírkovanou trubkou v zadní stěně bubnu. Během napouštění jsem si všimnul, jak se všechny holky zvedly z lavic a část z nich se šla podívat zblízka, nejspíš jestli se čistím správně. Další dvě skupinky holek šly zkontrolovat mé kamarády v sousedních pračkách. Díky velikému průzoru se jich na mě dívalo asi pět a všechny se smály. Nevěděl jsem, co dělat, nebo jak se tvářit, tak jsem na ně alespoň vypláznul jazyk. Nakrátko mi stihly úšklebek vrátit, ale vzápětí se hladina vody zastavila někde pod mojí bradou, buben se roztočil a pračka se dala do díla. Bylo to náročnější než včera, když mě vypraly mé sestřenky. To jsem měl vody jen někam k zadku a teď jí bylo mnohem víc. Nedala mi jedinou šanci na zorientování nebo vlastní pohyb, protože jí bylo asi dvakrát tolik a takřka vůbec jsem neucítil pod nohama dno. Jen velmi zřídka jsem mohl zahlédnout holky venku za sklem, jak mne pozorně sledují. Občas se dokonce jejich skupinky vystřídaly a šly obhlédnout Mika a Davea. Ukazovaly si na mě a říkaly si něco, co jsem přes hučení motoru a šplouchání vody neměl šanci slyšet. Nezbylo mi nic jiného, než se pračce podvolit, stejně jako včera v té naší. Nechal jsem sebou točit stále dokola a i když jsem ven viděl jen malinko, stále jsem na sobě cítil jejich pohledy. Když nakonec mýdlová voda odtekla, zůstal jsem ležet na dně a doufal, že mě vychovatelky pustí ven. Jenže jakmile se mezi děvčaty objevila slečna Turnerová, jen se na mě usmála a chystala se pračku znovu spustit. Náhle jí však holky něco řekly a ona se na ně udiveně otočila. Chvilku o něčem debatovaly a pak se slečna Turnerová otočila zpět k pračce a otevřela poklop. Už mi svitla naděje, že mě konečně pustí ven, ale ke mně do bubnu se vsoukaly Lucy a Anna a zatlačily mě zpět. Obě byly nahé.
„Slečna Turnerová nám dovolila vyprat se spolu s tebou,“ usmála se Lucy a pohodlně se uvelebila na dně.
„No bezva, a jak dlouho tu ještě mám být?“ opáčil jsem.
„Jen jeden kratší cyklus, to zvládneš,“ odvětila Anna.
Zaslechli jsme zvenčí několik stisknutí tlačítek a pračka se s námi znovu rozběhla. Nevěděl jsem, jestli se mám víc stydět, nebo být vzrušený z toho, že se poprvé peru společně s nahými holkami. Venku před pračkou už byla seřazená celá holčičí třída, včetně Mika a Davea, kteří už byli vypraní a zabalení ve svých osuškách. Jakmile se buben s námi znovu naplnil mýdlovou vodou, holky na sebe mrkly a vrhly se na mne. Nejdřív jsem si myslel, že mě chtějí jen pozlobit a podržet pod hladinou nebo přitisknout na sklo a vystavit na odiv přihlížejícím kamarádkám, ale pak to vypadalo, že mě chtějí umýt, jako by na to pračka nestačila sama. Bylo to jako včera, když mě ve sprše myly sestřenky. Cítil jsem jejich ruce úplně všude, dokud se buben neroztočil a já se neztratil z jejich dosahu. Jen občas jsme se letmo dotkli, ale hned, jak se pračka na chvilku zastavila, znovu si mě našly a jejich péče pokračovala. Bylo zajímavé, jak systematicky postupovaly, jakoby nezapomínaly, kde přestaly, když mě vířící voda vytrhla z jejich sevření. Doteky jejich rukou mi však dělaly dobře, bylo to, jako kdyby mě masírovaly. Zkusil jsem taky nějak zaměstnat své ruce, a tak jsem jim začal dělat to samé. Nebránily se, takže brzo jsme se v točící pračce drhnuli navzájem. Brzo jsem jejich všetečné ruce ucítil i mezi svýma nohama. Jedna po druhé se střídaly v mytí mého pindíka, který mi tím pádem hodně rychle ztvrdnul. Neodolal jsem a začal jim mydlit jejich hladké pipinky. Neměly je ani trochu ochlupené, jako měly mé sestřenky. Ale pořád se vůbec nebránily, takže jsem je tam dole myl čím dál důkladněji a mé prsty zajížděly do žlábků v jejich buchtičkách, od výstupků pod jejich bříšky až dozadu k zadečkům. První byla Lucy, která sevřela nohy k sobě i s mou rukou a hlasitě zavzdychala. Hned po ní něco podobného předvedla i Anna, avšak její vzdechy rychle přešly do několika výkřiků, až jsem se lekl, že jsem jim nějak neublížil.
„Cítilas to taky?“ zeptala se překvapeně Lucy. Anně chvilku trvalo, než promluvila.
„To bylo krásný, Joshi, jak jsi to udělal?“ pronesla konečně.
„Co, jak jsem udělal?“ nechápal jsem.
„No to, co jsme teď cítily tam dole,“ upřesnila Lucy a já jsem si rázem vzpomněl na ten úžasný pocit, který jsem poznal včera, když jsem si mydlil svého pindíka v růžové pěně.
„Já nevím jak, ale něco krásného jsem už taky jednou poznal, když jsem se tam dole hladil,“ odpověděl jsem a ukázal na svůj rozkrok.
„Tady?“ zeptala se Anna a ještě více mě tam začala mnout. Lucy se k ní hned přidala, takže za chvilku jsem ho měl hezky ztuhlého a brzo jsem i já znovu pocítil ten úžasný pocit a stahy svého zadku. I mně z úst unikly hlasité vzdechy, takže se holky usmály a každá mi dala pusu na tvář.
„Děkujeme ti, Joshuo,“ řekly nakonec, když bylo naše praní u konce a slečna Turnerová otevřela poklop. Gentlemansky jsem je nechal vylézt jako první, ale když jsem se chystal ven já, slečna Turnerová mě opět zatlačila zpět.
„Kdepak, ty ještě ne,“ řekla a otočila se k houfu dívek kolem sebe: „Tak kdo chtěl další?“
„Já, já, já, já taky,“ ozvalo se za ní asi deset dalších dívek a já si zděšeně uvědomil, že dnes z pračky asi jen tak nevylezu. Vypadalo to, že žádná z holek si nechce nechat ujít tu možnost vyprat se se mnou. Jako další se za mnou dovnitř hrnuly Christina a Rose, rovněž úplně nahé. Jediné, na co jsem se zmohl, bylo pár slov na protest.
„Hele, Joshi, ta špína z tebe vůbec nejde dolů,“ řekla Rose a zkoumavě si mne prohlížela.
„Takže smůla, asi tu budeš pěkně dlouho, protože tě chceme umýt asi všechny,“ přidala se k ní Chris.
Ani nečekaly na to, až se buben celý naplní a hned jak nám hladina vody stoupla někam nad kotníky, povalily mě do ní a už mě mydlily. Neměl jsem už sílu se bránit, ale na druhou stranu se mi to vlastně líbilo. Bylo to poznat i na mém pindíkovi, který se mi znovu postavil, což neuniklo Christině. Chvilku ho mlčky zkoumala, ale než stihla něco říct nebo udělat, hladina vody nás pohltila a buben se roztočil. Christina a Rose už byly chytřejší než holky před nimi. Aby mě mohly mýt i při praní, každá objala nohama ty moje a přitiskly se na mě, takže má očista byla o to důkladnější, když mě mydlily ruce dvou dívek a ještě nás čistila pračka. Samozřejmě jsem mohl mýt i já je, takže jsem neváhal využít příležitosti. Jen jejich pipky mi zůstávaly zapovězené, jak je měly těsně přimknuté k mým nohám. Pustit se však stejně musely, aby mi je mohly také umýt a to přišla má chvíle. Zatímco jejich ruce byly zaměstnané péčí o můj rozkrok, chytil jsem jednou rukou Christinu, druhou rukou si vzal na starost ten její a stejně jako holkám předtím i teď jsem si dával záležet, abych jí umyl od zadečku až po začátek její mezírky v podbřišku. Netrvalo to ani minutu a Chris zavzdychala, jako holky před ní. Když jsem ale stejnou péči chtěl věnovat Rosině buchtičce, začala přede mnou uhýbat.
„Co ti to udělal?“ vyptávala se Christiny Rose.
„Nevím, ale je to úžasné, neboj, nech ho, ať ti to udělá taky,“ pobídla ji Chris. V tu chvíli se ale s námi buben roztočil, takže jsme museli počkat, až bude zase v klidu. Pak Rose jen pomalu roztáhla nožky a vyšpulila na mě svou pipinku. Nenechal jsem se dlouho pobízet, a zatímco mi Chris nepřestávala mydlit pindíka, pomalu jsem se po Rosiných stehnech dostával až její k roztažené buchtičce. Bylo na ní vidět, že se stále trochu bojí, ale jakmile jsem se jí dotknul, vzdychla a roztáhla nohy ještě víc. Jednou rukou jsem jí prozkoumával zadeček a druhou hnětl pipinku, až Rose začala také vzdychat a dokonce kroutila zadečkem.
„Tak co, líbí se ti to?“ zeptal jsem se jí.
„Jo, je to super, nepřestávej,“ sténala Rose. Během chvilky její vzdechy přešly do tlumených výkřiků a já ucítil, jak se jí zadek několikrát sevřel, ve stejnou chvíli jako mně, jak mě tam dole myla Christina.
„Tedy Joshi, tohle jsem ještě nikdy necítila, kde ses to naučil?“ zavrněla posléze.
Nechtěl jsem přiznat, že to znám teprve chvíli, takže jsem zamumlal něco o starších sestřenicích a doufal, že jim to bude stačit. Když nakonec odtekla čistá voda, která nás opláchla od mýdla, holky se chystaly ven a já už jen čekal, s kým se budu koupat teď.
Nakonec jsem v pračce strávil celé odpoledne, holky si to nejspíš řekly mezi sebou, jak je praní se mnou příjemné, a tak jsem musel každé dvojici, kterou mi sem poslaly vychovatelky, posloužit jako hračka, kterou si mohou umýt. Samozřejmě každé z nich jsem ukázal, jak příjemné je důkladné mytí jejich pipinek. Když mne nakonec slečna Turnerová pustila ven z pračky, byl jsem dokonale vypraný a voňavý od mýdla a vůbec mi nevadilo, že jsem před nimi nahý a holky už jsou dávno oblečené. Paní Butlerová mne postavila na schůdky před pračkou a pronesla: „Tak co myslíte, už je čistý?“
Z houfu dívek se ozvalo jen souhlasné mručení. V jejich očích byl teď naopak vidět obdiv.
„Vypadají docela spokojeně, co říkáš, Joshuo? Takže zase zítra?“ otočila se ke mně slečna Turnerová.
Uvědomil jsem si, že od teď budu v pračce s holkami den co den a ta představa mě kupodivu neskutečně vzrušovala, i když jsem věděl, že se určitě budu prát mnohem déle, než každá z holek. Ohlédl jsem se za sebe, do pračky, která mi odteď bude nahrazovat chlapeckou koupelnu.
„Tak zítra,“ odpověděl jsem a holky nadšeně zavýskaly.

© Laundry Boy, Duben 2015

Odpovědět