Trojka s mámou a dcerou - část první

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné hetero příběhy
Odpovědět
Kamarad
Příspěvky: 2
Registrován: 10 čer 2024, 16:40
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Trojka s mámou a dcerou - část první

Příspěvek od Kamarad »

Vidím zde několik zájemců, kteří by chtěli zažít trojku s mámou a dcerou. Rozhodl jsem se, že zde nasdílím moji zkušenost. Popíšu postupné kroky, které k mojí zkušenosti vedly - cesta to bude celkem dlouhá a předpokládám, že můj příběh rozdělím do 3 dílů.
Jsem obstojně vypadající svobodný chlap ve středním věku, jsem úplně v pohodě borec, který se rozhodl po neúspěšných vztazích, že zkusí něco jiného. Sepsal jsem inzerát, že hledám studentku na společný víkend za zajímavou finanční odměnu. Ozvalo se mi více zájemkyň a domluvil jsem se s pěknou 17cti letou holčinou. Budu jí říkat Petra. Při vzájemném psaní jsem zjistil, že navzdory jejímu věku už měla sexuální zkušenosti se čtyřma klukama.
Petra žila celkem daleko - více než 2 hodiny cesty autem. Zajistil jsem nám ubytování v luxusním hotelu od pátku do neděle. Byl to víkend plný sexu, kdy jsem zjistil, že Petra je hodně submisivní a zároveň toho chce v sexu vyzkoušet a zažít co nejvíce. O tom co jsme všechno dělali možná někdy příště. Řekla mi, že tak jako já ji ještě nikdo neošukal a domluvili jsme se na tom, že se nadále budeme setkávat.
V následujících měsících jsme se vídali od pátku do neděle přibližně jednou za 2-3 týdny. Jak je možné, že takto mladá holčina mohla trávit celé víkendy mimo rodinu? Její rodiče byli rozvedení, a bydlela s otcem, který se znovu oženil. Její rodiče se spolu moc nebavili, nicméně mámu často navštěvovala. Když Petra trávila víkend se mnou, tak otci říkala, že bude na víkend u mámy a mámě naopak říkala, že zůstane na víkend u otce.
Po pár měsících to prasklo a její máma zjistila, že je na víkendy pryč. Chtěla po Petře vysvětlení nebo, že to řekne jejímu otci ať si to s ní vyřídí. Petra se jí přiznala, že se stýká se mnou (chlapem, který je o 20 let starší jak ona). Její mámě se to samozřejmě nelíbilo - Po nějakých diskuzích se spolu domluvily na tom, že pokud má máma Petře naše setkávání tolerovat a navíc ji krýt před otcem, tak že mě chce poznat osobně, aby věděla, že nejsem nějaký úchyl (což tak trochu jsem, ale umím to dobře maskovat :D ).
Se setkáním jsem souhlasil. Přijel jsem k nim do města a Petru i s její mámou jsem vzal do restaurace. Ze začátku jsem čelil pár nepříjemným otázkám, ale dokázal jsem dobře reagovat, byl jsem okouzlující a nakonec z toho byl naprosto pohodový večer. S její mámou jsem si hodně dobře rozuměl. Po večeři jsme se rozloučili a jel jsem domů. Následně jsem zjistil, že jsem na její mámu udělal vážně velký dojem a dokonce Petře řekla, že pokud bychom někdy chtěli přespat u ní, abych nemusel platit hotely, tak klidně můžeme.
Pokračování příště...

ŠukANDHek
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2021, 15:22
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Trojka s mámou a dcerou - část první

Příspěvek od ŠukANDHek »

Ty jsi dobrej pohádkář a ještě si fandíš …. ty musíš mět velké sebevědomí a ego 👍🤣

Kamarad
Příspěvky: 2
Registrován: 10 čer 2024, 16:40
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Trojka s mámou a dcerou - část druhá

Příspěvek od Kamarad »

V průběhu následujícího setkání s Petrou jsme se o její mamce bavili a já jsem hodně chválil, že jsme si rozuměli a zároveň i to, že její mamka vypadá dobře. Stejně tak Petra komentovala, že její mamka o mně mluví hodně pozitivně. Následoval přibližně tento rozhovor:
Petra: Kdybysme spolu my dva nebyli a ty jsi na moji mamku narazil, zkusil bys ji sbalit?
Já: Nebudu lhát - rozhodně bych do toho šel
Petra: Doufám, že se se mnou nerozejdeš a nedáš se s ní dohromady
Já: Neboj se, vyměnit Tě rozhodně nechci... Nicméně do trojky bych Tvoji mamku klidně přibral - zasmál jsem se, abych dal najevo, že to není myšleno (úplně) vážně
Petra: Chviličku se zamyslela - Hmm to by mohlo být zajímavé
Já: Wow, já to myslel spíš jako vtip... Takovou reakci jsem nečekal :P
V následujících pár týdnech jsme to několikrát probírali a oba dva s Petrou jsme byli na stejné vlně. Chceme vyzkoušet trojku s její mamkou. Nicméně před námi byl největší úkol - mamku budeme muset nějak přesvědčit. Co nám hrálo do karet byl fakt, že Petra zjistila od mamky, že již delší dobu neměla žádného chlapa.
Jednoho dne mi Petra řekla, že domluvila s její mamkou, že bych přijel k nim, že půjdeme někam ven a pak bychom u ní přespali jak nám nabízela. Petra mamce nabízela, že může jít ven s námi ať nesedí v pátek večer sama doma. Její mamka napřed nechtěla, že nám nebude dělat třetího, ale nakonec souhlasila.
Nastal den D - Petru jsem vyzvedl nedaleko bydliště jejího otce a jeli jsme k její mamce. Po cestě jsme dopilovali strategii, kdy já budu její mamce dávat hodně najevo, že se mi líbí, že je atraktivní, že bych o ni měl zájem a Petra bude naopak dávat hodně najevo, že s tím nemá problem + samozřejmě to spojíme s větším množstvím alkoholu.
Přijeli jsme k mamce, chvilku jsme poseděli a pokecali u ní v bytě a následně jsme taxíkem vyrazili do nějakého baru co holky vybraly. Večer probíhal moc dobře, sem tam jsem hodil do placu nějakou lichotku, Petra se taky snažila. Z baru mi utkvěl v hlavě jeden rozhovor po větším množství drinků. Rozhovor začal diskuzí o našem vztahu (starý chlap, mladá holka):
Já: Petra získává mnoho zkušeností, má chlapa co ví kam sáhnout a já si naopak užívám její krásné, mladé tělo. A oba jsme spokojeni.
Petra: Jo jo více méně spolu sexujeme několikrát každý víkend když se vidíme
Mamka: To máte super. Abych řekla pravdu, tak vám to závidím
Petra: Pokud chceš, tak já se s Tebou o Martina klidně podělím. (Martin = Já)
Petra to řekla bez smíchu a tón hlasu jasně dal najevo, že to myslí vážně. Tato nabídka byla moment kdy mamka pochopila, že to Petra myslí vážně a nevěděla jak reagovat. Já se do toho vložil, trochu jsem situaci ulehčil a převedl řeč na jiné téma. Viděl jsem, že ta informace musí uzrát. Po nějaké delší chvilce Petra řekla, že by chtěla jít někam kde se může tančit a přesunuli jsme se do klubu.
Všichni tři jsme spolu šli na plac. Napřed jsme chviličku normálně tančili... Po chvilce jsme se s Petrou na sebe nalepili, líbání, osahávání, prostě klasika(byla normální hudba, ne ploužák). Po chvilce jsem Petře řekl: No nic, teď tě vystřídám za mamku a uvidíme jaká bude reakce. Od Petry jsem se "odpojil" a přesunul se k její mamce. Levou rukou jsem ji chytil za ruku (standartní taneční držení) a pravou rukou jsem ji pevně chytil za zadek a přitiskl jsem si ji úplně k sobě. Chvilku jsme spolu takto nablízko tančili, řekl jsem jí něco ve smyslu, že je úžasná a že se k ní zase za chvilku vrátím - odlepil jsem se od ní a pokračovali jsme všichni tři ve "skupinovém" tanci / hopsání. Pak jsem se chvilku věnoval Petře a následně jsem opět přešel k její mamce. Opět jsem začal tím, že jsem ji chytil za zadek a přitiskl ji k sobě, ale potom jsem ji otočil, abych stál za ní, chytil ji za boky a řekněme tančil/simulovat soulož zezadu.
Po tom co uplynulo asi 15-20 minut na place jsem byl zničenej a řekl jsem holkám, že si jdu na chvilku odpočinout. Petra zůstala na place, ale její mamka se ke mně přidala, že potřebuje taky pauzu. Hnedka jsem začal tím, že doufám, že jsem to moc nepřehnal, ale že jsem si nemohl pomoct. Dostal jsem odpověď, že to bylo za hranou a že doufá, že Petra nebude naštvaná. Já jí odpověděl, že souhlasím, že to bylo za hranou a že jí slibuju, že pokud Petra nebude naštvaná, tak za tu hranu půjdu znovu a ještě dál :D Zareagovala smíchem, zakroutila hlavou a řekla, že si musí odskočit... Když odešla na záchod, tak jsem našel Petru. Zeptal jsem se jí zda je OK s tím co dělám s její mamkou a zda můžu pokračovat. Petra mi odpověděla, že v pohodě. Tak jsem jí na to řekl, ať dojde za chvilku za námi a dá mamce jasně najevo, že jí to nevadí.
Petra za námi za chvilku přišla a proběhl přibližně tento rozhovor:
Petra:Tak co, jak se vám tu líbí? Viděla jsem, že si to spolu taky pěkně užíváte.
Já: Mám zde dvě úžasny holky, takže za mě úplně super.
Mamka: Je to tu fajn, jen se mi zdá, že to trošku přeháníme.
Petra: Jsi na takové akci po strašně dlouhé době. Odhoď zábrany a užij si to tu naplno. Otočila se ke mně: Pěkně se o ni postarej... a odběhla zase na parket.
Byli jsme tam další asi 2-3 hodiny. Jak s Petrou tak s její mamkou jsem měl několik řekněme intimně laděných tanců. Mamku jsem měl kompletně "osahanou", ale párkrát když jsem naznačil, že ji chci políbit, tak vždy uhnula.
Následovala cesta domů a o tom v další části...

Odpovědět