Gay dolcett

Sem přidávejte své vymyšlené nebo skutečné gay příběhy
Odpovědět
Krok2
Příspěvky: 13
Registrován: 27 říj 2020, 23:47
Bydliště: Maxičky u Děčína
 děkuje: 3 times
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Gay dolcett

Příspěvek od Krok2 »

Jsem latentní homosexuál, nicméně žiji v manželství a tak mé chutě zůstávají nerealizovatelné a tajné. Přesto jsem si dal jednou na vyhlášenou seznamku inzerát a kupodivu se mi ozval chlapík o mnoho starší než já, nicméně s pochopením pro mé slabosti. Po delším dopisování, oťukávání a seznamování prostřednictvím emailu jsme se dohodli na prvním reálném setkání. Rozhodl jsem se, že do toho jdu. Ten muž mi byl sympatický nejen podle toho co chtěl se mnou dělat, ale byl i hezký jako chlap, tedy tam dole. Obličej jsme si samozřejmě neukázali, protože ani jeden z nás nechtěl porušit vzájemnou důvěru a nic ve svém životě měnit. Přišlo nám to tak bezpečnější.

Psal, že má chatu v Posázaví a protože to tam z mládí znám, souhlasil jsem že se tam sejdeme a vzájemně si vyhovíme. Začal jsem se hrozně těšit a protože jsem očekával jeho aktivní zapojení všech mých otvůrků do vzájemných sexuálních hrátek (já jsem pasiv), neudivili mne ani jeho jednoduché požadavky. Měl jsem být všude hladce oholený, neměl jsem dva až tři dny jíst a kouřit abych byl čistý i uvnitř a pít jenom bylinné čaje, aby i mé semeno nebylo poškozené kouřením či alkoholem. Rád jsem se vším souhlasil. Jedinou potíž představoval další požadavek, a sice že nemám nejméně týden dopředu onanovat, abychom byli oba plní hormonů a náležitě si to užili. Vydržel jsem to, ale nebylo to jednoduché. V den "D" jsem měl přijet do malé obce v Posázaví, zanechat veškeré doklady a věci v autě a vyrazit po žluté turistické značce směr místní vyhlídka s tím, že na mně bude cestou někde čekat, protože jeho chata je mimo značené stezky a těžko bych to našel.

Zaparkoval jsem na náměstíčku a zařídil se přesně podle dohody. Na sobě jsem měl pouze botasky, na nohou ponožky, kraťasy naostro a košili na knoflíky, jak bylo dohodnuto. Našel rozcestník se žlutou značkou a pomalu s rukama v kapsách jsem se po ní vydal, Byly cca čtyři hodiny odpoledne a tak jsem doufal v krásnou procházku, než se naplní moje dávná touha. Zhruba po půlhodince cesty, kdy jsem se dostával do nepřehledného terénu a moje vzrušení z blížícího se setkání nabývalo na síle mne najednou někdo zezadu uchopil za ústa a druhou rukou mi přiložil ke krku něco strašně ostrého. Lekl jsem se a než jsem ustrnul, moje ruce vyletěli instinktivně k paži s nožem. Bylo mi jasné, že je zle. "Zavři oči a buď tiše. Nic se ti nestane když budeš poslušný". Uslyšel jsem za sebou a zároveň cítil tlak vzrušeného muže na moji zadnici. "Nebudeš křičet! Rozumíš?" Důrazně se zeptal muž za mými zády. Pokýval jsem hlavou na znamení souhlasu a muž sundal ruku z mých úst. Začal mne prohmatávat na prsou, po bocích a a zavadil i rukou i o můj mokrý penis krčící se v kraťasech. " Á chlapec se šel do přírody vyhonit co?" Zeptal se řečnickou otázkou a než jsem stačil odpovědět, tlačil mne křovím mimo turistickou trasu. Nebránil jsem se, přece jen jsem měl pod krkem ostrý předmět, který jsem se snažil celou dobu od svého hrdla co nejvíce oddálit. " Hlavně se neotáčej a neotvírej oči, nebo bude zle..." Věřil jsem mu. Současně se do mého strachu začalo mísit lehké vzrušení z toho, co bude následovat. Zastavili jsme. " Budeš hodný?" Zněla jeho další otázka."Ano" odpověděl jsem a spustil pomalu své ruce podél těla. "Fajn, to je moc dobře" řekl a pokračoval: " Pomalu si rozepni knoflíky u košile a sundej si ji." provedl jsem co chtěl a košili hodil ke svým nohám. "Teď si pomalu sundej kraťasy ke kotníkům". Rozepnul jsem zip a knoflík a spadli samy ke košili. Snažil jsem se jejich pád zpomalit a jak jsem se ohnul, ucítil jsem jeho penis mezi půlkama a zarazil se v této poloze. Současně jsem cítil jak tuhnu vzrušením a pootevřenýma očima zíral na můj překvapivě rychle topořící penis. "Zavři oči, hned! Varuji tě!" Okamžitě jsem zavřel oči a narovnal se. "Teď dej ruce za záda..." Poslechl jsem a ucítil jak mi zručně nasadil a zaklapl želízka. No fajn a jsem v háji. Pomyslel jsem si. Přitiskl se ke mne a já ve svých dlaních ucítil jeho penis a velké krásně plné koule. Nedalo mi to a jemně jsem je sevřel a z úst mi vyšel tichý sten. Stál jsem nahý, pod krkem kudlu, jen v botách a se zavřenýma očima někde venku a můj penis trčel do přírody.... "Vyndej mi ho" šeptl mi do ucha. Měl také jen kraťasy naostro, ale pouze s gumou v pase. Nebylo to tak obtížné, i když jsem měl svázané ruce. Ucítil jsem jeho obrovské a velké ztopoření v plné kráse a špička jeho velikého žaludu byla také krásně kluzká. Pocítil jsem obrovskou touhu po jeho proniknutí a v mém penisu začalo nekontrolovaně cukat. "Klekni si, pomalu.." Klekl jsem si ale s nohama v kraťasech u kotníků, s rukama za zády v želízkách a pevně zavřenýma očima jsem začal ztrácet rovnováhu a tak nebylo obtížné mne jemným pošťouchnutím dostat do pozice, kdy se můj obličej bořil do mechu a moje dírka trčela do vzduchu připravena na cokoli. Aspoň že stačil včas dát na stranu ten nůž. Teď jsem ho cítil z bohu na krční tepně.... Cítil jsem, jak za mne pokleká.... "Chtěl bys to viď? Asi docela dost koukám" říkal šeptem a nožem mi objel mé velmi vzrušené přirození ronící velké slzy mazání. Pomalu ho nabíral na nůž a nanášel ho do okolí, dírky. Tekl jsem jak vodopád a tiše vzdychal touhou. Mezi vzdechy jsem slyšel sám sebe jak potichu prosím "uděl mi to, prosím tě už mi to udělej nebo zemřu...." "Neboj se, to je plán "B" řekl a pomalu se mi začal svým tvrdým penisem tlačit na svěrač. Jeho průpovídce jsem nevěnoval pozornost a na vrcholu touhy se snažil všelijak pomoci jeho proniknutí Bylo to krásné. Pomalu do mne vnikal, nejprve jen žaludem přes svěrač, chvilku počkal a pak se pomalu sunul mými vnitřnostmi hlouběji a hlouběji. Potichu jsem kňučel a vzdychal a snažil se kroucením pánve usnadnit co nejhlubší proniknutí. Jednu chvíli jsem si představil jak mi jeho žalud vylézá z úst... Velmi jsem se vzrušil... Dostal se až na samé hranice mých možností a já cítil jeho koulena mých. Byl to velmi zvláštní a pro mne krásný, jedinečný pocit, který jsem už dlouho nezažil. Když se ve mně začal pomalu pohybovat po celé délce jeho údu, byl jsem na samém pokraji blaha a jen vzlykal rozkoší. Po chvilce začal zrychlovat a já cítil, jak jeho penis v mých útrobách ještě více mohutní a buší do mé prosty, přes kterou se ve mne rozlévají vlny horké rozkoše. Pak na chvilku ustrnul a cítil jak do mne proudí neuvěřitelné množství jeho sperma. Udivilo mne to na tolik, že jsem do široka rozevřel oči a zhluboka vzdychl. "ÁÁÁch" Udělal jsem se bez jediného dotyku téměř současně s jeho výronem. Semeno mi volně vytékalo z penisu do trávy pode mnou. Ale výraz v jeho tváři se ze slastného najednou prudce změnil v rozpaky. Změnil se, protože jsem uviděl jeho tvář. Jeho rysy ztvrdly. Věděl jsem, že se něco zvrtlo. "Proč si otevíral oči?" zeptal se mne. Neměl jsem odpověď, pořád jsem na něho zíral a mlčel... Stoupl si, navlékl kraťasy. "Stoupni si taky". Provedl jsem co chtěl. Sebral mé věci a povídá. "Dobrá. Plán "B". Půjdeme na chatu". Došlo mi, že je to ten chlapík z netu a uvolnil jsem se. Měl jsem pocit bezpečí. Šel jsem před ním nahý lesem a těšil se, co bude následovat.
Hlavou se mi honily další krásné erotické představy a tak jsem pochodoval s téměř zase tvrdým údem krásnou přírodou. On šel tiše za mnou a jen občas mne beze slova nasměroval správnou stezkou. Přišli jsme k menší chatě s malou kůlnou bokem uprostřed nepropustného lesa. Na malém prostranství před chatou byla hluboká, čerstvě vykopaná jáma. Procházeli jsme kolem ní směrem k chatě a najednou jsem si všiml. Jak do ní hodil moje věci. Otočil jsem se s dotazem ve tváři a on aniž bych cokoliv řekl pronesl: "Už je nejspíš nebudeš potřebovat" . Měl jsem pořád svázané ruce a nedalo se nic dělat. Jeho výraz ve tváři naznačoval, že to nejspíš myslí vážně... "Viděl jsi mou tvář hochu, nemohu tě nechat jít... Mrzí mne to" Stál jsem proti němu, začínal jsem chápat o co jde a že asi nevyváznu živý. Tato podivná směs okolností mne začala nezvykle silně a velmi rychle vzrušovat takovým způsobem, že jsem byl tvrdý během několika vteřin. Upřeně mne koukal do rozkroku a viděl jsem, jak se i v jeho rozkroku opět tvoří boule s rozrůstajícím se mokrým flekem. Stáli jsme proti sobě a oba věděli, že nejspíš zemřu. "Když budeš hodný, slibuju, že to nebude moc bolet. Souhlasíš?" Potichu se zeptal... "Jak, jak to prosím uděláš..." soukal jsem ze sebe pro mne velmi důležitou otázku. "Ještě nevím, budeš hodný?" Zopakoval on otázku svoji. " Ano, budu. Slibuji" řekl jsem tiše a dodal: " Mohu si něco přát?" Jasně, přej si co chceš, pokud to bude v mých silách, ale nemáme moc času..." Chápu." Odtušil jsem. "Chtěl jsem jenom, abys ses do mne ještě jednou udělal. Pak udělal mne, a pak udělal co považuješ za nutné. Přísahám, že se nebudu bránit ničemu a neudělám ani tobě ani sobě ostudu. Uděláš to pro mne? naposledy? prosím..." Chvilku přemýšlel a pak kývl směrem k chatě. "Ano. Půjdeme". Otočil jsem se a pomalu vykročil směrem k chatě.

Chata byla zařízena střídmě. Žádný luxus, na co také. Zůstal jsem stát uprostřed kuchyně. Přišel hned za mnou a rukou na mém zadečku mne nasměroval ke křeslu: "Sedni si" Sedl jsem jak řekl. Klekl si k mým nohám a pomalu sundal botu i s ponožkou z mé levé nohy. Promnul mi chodidla, zkontroloval prsty a pohladil od lýtka dolů. "Pěkné nohy..." To samé udělal i s druhou. V hlavě se mi neustále honilo, co asi se mnou bude a jak asi zemřu. Můj naběhlý, velkým přetrvávajícím vzrušením fialový žalud se ledabyle dotýkal mého pupku a neustále ronil mazání. Byl jsem celý ulepený a na pokraji orgasmu. Stačilo se jen dotknout a byl bych rychle hotov.Stoupl si vedle mne a začal zkoumat mé paže a hruď. Cítil jsem i jeho vzrušení. Dlouze se mi zadíval do obličeje, pohladil mne po tvářích a zašeptal: "Promiň, mrzí mne to... Ale jinak to nejde. Znáš mé tajemství..." "Já vím, nemusíš se omlouvat. Nezlobím se a rozumím ti." Tiše jsem hlesnul a sklonil hlavu. Koukal jsem přímo na jeho tvrdý úd v kraťasech. Hladil mne po tváři a já malinko pootevřel vzrušená ústa. "Chtěl bys...." "Ano" špitnul jsem. Dal gumu u kraťasů pod svoje genitálie a přiblížil svůj vlhký penis k mým rtům. Pomalu jsem se nahnul a objal jeho žalud svými rty. Začal lehce přirážet a já se snažil dostat jeho penis co nejhlouběji a polknout jeho velký žalud snad až do žaludku. Ještě naposledy jsem si říkal, naposledy ochutnáš něčí semeno. Jako by četl mé myšlenky. "Je to naposledy chlapče, nespěchej, užij si to...." Opakoval mi stále a já cítil, že jakmile se mi vystříká do pusy a polknu to, nebude návratu. Zničeho nic jsem po tom začal strašně toužit.... Polykal jsem jeho mohutné gejzíry semene a těšil se, že už chybí pouze mé poslední a nekonečné uspokojení a bude všem starostem a skrývání konec. Nastane klid a mír v mé duši.

Vytáhl svůj uvadající penis z mých úst. "Stoupni si" Beze slova jsem poslechl. Ze šuplíku v lince vytáhl tkaničku a pěvně mi podvázal koule i se ztopořeným penisem. "Jestli to trošku bolí, tak se omlouvám. Ale slibuju, že za chvilku to přejde" Nic jsem nenamítal. věděl jsem, že za chvilku to bude opravdu nejspíše jedno. Vzal mne za předloktí a odvedl do koupelny. "Nezlob se, že to ani teď nesundám želízka. Ale jistota je jistota" " V pořádku" řekl jsem potichu. Vstoupil jsem pod sprchu, on pustil vodu a začal mne jemně a důkladně omývat. "Jsem rád, že jsi se tak pečlivě a hlavně všude oholil. Aspoň se tím nemusíme zdržovat. Jedl jsi?" "Ne, udělal jsem vše přesně jak jsme se dohodly. Je to teď tak důležité?" Zeptal jsem se poněkud bojácně. "Budeš se možná divit, ale je to velmi důležité. Trochu jsem si tě na webu proklepl a zhruba vím, po čem ve svých fantaziích toužíš. To je ten plán "B" jak jsem říkal v lese". Najednou mi to do sebe začalo všechno zapadat. "Jsem rád, že jsem otevřel oči a poznal tě, moc rád. A také to moc chci....". Řekl jsem již s jistotou a zadíval se na jeho opět se zvětšující bouli v kalhotech. "Tak půjdeme" Řekl a jako první vykročil ke dveřím z chaty. Cestou hodil do díry i mé ponožky s botama. Teď už jsem ho následoval rád.

Malá kůlna naproti chatě obsahovala akorát stůl, pod kterým byly dvě větší nádoby. U stropu vysela na řetízkové kočce široká rozporka, která rozhodně nevypadala na to, že by byla kdy použita na nějakého čuníka. "Sedni si prosím na kraj toho stolu" Požádal mne. Sedl jsem si zadkem na kraj. Stůl byl dost vysoký a tak mé pokrčené nohy zůstaly viset nad zemí. Povolil dolů rozporku a její široké konce mi začal upevňovat kolem kotníků. "Au", trochu to zabolelo. "Neboj, už to nebude dlouho trvat. Pokud budeš takhle hodný i nadále, nebude to ani moc bolet. I když tohle je jenom začátek." Ani jsem nedutal. Svlékl si kraťasy a já zaregistroval jeho obří vzrušení. Takto vzrušený nebyl ani předtím. Opět jsem se začal chvět touhou a mé podvázané péro neuvěřitelně nabylo na rozměru, jak krev nemohla volně odtékat. Koule už mně začínali příjemně brnět a s pocitem že je to naposledy jsem prožíval neu
věřitelné, permanentní pocitové vyvrcholení. Začal pomalu vytahovat řetízky a já se položil na záda s nohama široce rozevřeným do velkého V. Přistoupil ke mně a zašeptal: "Tak pojď broučku, jdeme na to souhlasíš?" Přikývl jsem. Vzrušením jsem ze sebe nemohl vypravit ani hlásku a mé srdce zběsile bušilo. "Neboj se ničeho, nebude to moc bolet, skoro nic nebudeš cítit. Neboj. Hned jak se vystříkáš, udělám to ano?" Zase jsem přikývl. Nevěděl jsem co, ale chtěl jsem cokoliv abych už konečně stříkal a byly jsme oba spokojení. Chtěl jsem už konečně stříkat a zemřít. Pomalu se začal tlačit do mé dírky, Kňoural jsem rozkoší, vlny chtíče a vzrušení škubali mým tělem. Věděl jsem že zemřu a bez ohledu na to jsem chtěl vše urychlit jen abych dosáhl konečné úlevy. Koukal se upřeně na můj obličej a ani jsem si nevšiml, že vytáhl velký řeznický nůž a dal si ho do pravé ruky. "Ještě chvilku, vydrž, neboj se, už to bude, neboj....!" Šeptal stále hlasitěji a vzrušením se chvěl stejně jako já. Cítil jsem jak odtahuje moje podvázané genitálie dále od těla a vkládá pod ně řeznický nůž. Bylo mi to jedno. Moc jsem to chtěl. Věděl jsem, že to bude můj poslední výstřik a současně konec. "!Prosím, ano, prosím ano, udělej to prosím, prosííííím...." Vzlykal jsem v taktu jeho přirážení. Cítil jsem jak se do mne řine jeho další dávka sperma a současně jsem cítil, jak přes moji hlavu a na můj obličej dopadá první ohromná sprcha mého semene. V tu chvíli jsem pocítil zvláštní bolest, ale nebylo to tak strašné. Překvapením jsem doširoka otevřel oči, současně ústa a podíval se do svého rozkroku. Nic tam nebylo. Než jsem se podíval do obličeje mého uspokojitele, měl jsem svůj penis z něhož ještě volně vytékaly velké kusy spermatu, v mých ústech. Tak takhle tedy chutnám.... Poslední ochutnávka.

Cítil jsem se hluboko v krku a on zatím začal vytahovat rozporku rychle nahoru. Vysel jsem hlavou dolu nad stolek a krev z rány se rychle zastavila, protože stekla níže do těla. Odsunul stůl. Viděl ty dvě nádoby došlo mi na co jsou ve spojení s rozporkou, na níž jsem visel. Také mi došlo, proč jsem neměl jíst. Nádherná představa. Kdybych měl úd, byl bych jistě velmi vzrušený, stejně jako byl opět on. Neuvěřitelné tolik orgasmů za jediné odpoledne. Otřel mi krev vlhkým hadrem a spustil moji hlavu níže k první nádobě. " Nezlobíš viď?" klekl si a šeptal mi do ucha... "Takového hodného chlapce už asi nikdy nepotkám." Prohmatával mi krk a hledal mojí krční tepnu. Našel. "A jsme u konce brouku. Moc jsem si to užil. Mohu?" Vyndal mi z úst penis a hodil ho do druhé, větší nádoby. K vybrané krkavici přiložil nůž. "Tak mohu?" Viděl jsem jak se jeho úd chvěje a hotoví k dalšímu výstřiku, tentokrát mne do obličeje. Obejmul svůj žalud dvěma prsty a pomalu jezdil nahoru dolů. Viděl jsem že už to oaba dlouho nevydržíme... "ANOOOO" řekl jsem a on mi současně se střikem do mého obličeje prořízl krční tepnu... Pomalu ze mne odcházel život a já koukal zespoda na jeho nahou postavu, jak mi zručnými pohyby otvírá útroby a do druhé nádoby vedle mé hlavy odkládá vnitřnosti. Snad mu budu chutnat jako on mne....

mrdalbych
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2020, 19:07
Bydliště: Mladá Boleslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 13 times
Pohlaví:

Re: Gay dolcett

Příspěvek od mrdalbych »

Dolcett nemá chybu ... :shock:

perverznisvet
Příspěvky: 15
Registrován: 18 úno 2023, 02:28
Bydliště: ostrava
 poděkoval/a: 4 times
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Gay dolcett

Příspěvek od perverznisvet »

Nadhera jen bez toho zabití, pravidelně bych se nechal takhle zneuzivat, a rano napuštěny a nakrmeny semenem, z bolavou prcinou bych odešel
Jsem perverzák všeho druhu

Krok2
Příspěvky: 13
Registrován: 27 říj 2020, 23:47
Bydliště: Maxičky u Děčína
 děkuje: 3 times
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Gay dolcett

Příspěvek od Krok2 »

Je to jen příběh.... Také bych raději vždy odešel po svých ;)

Odpovědět