Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Burza poptávek
Odpovědět
Vanesa37
Příspěvky: 34
Registrován: 03 bře 2021, 05:24
Bydliště: Slovensko
 poděkoval/a: 8 times
 děkuje: 26 times
Pohlaví:

Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od Vanesa37 »

Ahojte krásny denponúkam za cca 10e legínky dva dni nosené 6ročmej Leušky a 8r. Vanesky aj ponozky a gatky,topánocky,prepotené tričká,a čokolvek. Naučila som ich nosit pančušky aj 2 alebo 3dni do školy a po vonku hlavne v lete. Mám aj 13r simonku ponukam jej spinavé hnusné gatky ,legíny.podprsenky,vreckovky,vložky,moč,hovná,nechty ostrihané aj vlasy...rada predám aj svoje. A ak má niekto záujem môžem zohnat neterkyne veci ale na to sa musí čakať ked že je len jedna a má 5ročkov.. cmuky
Ahojte som špinavá kurvisko.

Toaleta
Příspěvky: 83
Registrován: 07 zář 2020, 07:27
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 5 times
Pohlaví:

Re: Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od Toaleta »

Ja by som chcel tieto veci ale od chlapcov

Marvin
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2021, 20:42
Bydliště: Bratislava
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od Marvin »

Odkial ste? Da sa aj osobny odber?
Hladam zenu, ktorej by som sluzil ako toaleta. Milujem piss a chcem sa naucit na kaviar

Vanesa37
Příspěvky: 34
Registrován: 03 bře 2021, 05:24
Bydliště: Slovensko
 poděkoval/a: 8 times
 děkuje: 26 times
Pohlaví:

Re: Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od Vanesa37 »

Ano
Ahojte som špinavá kurvisko.

Marvin
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2021, 20:42
Bydliště: Bratislava
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od Marvin »

Pisem spravu
Hladam zenu, ktorej by som sluzil ako toaleta. Milujem piss a chcem sa naucit na kaviar

nicola1589
Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2024, 14:55
Pohlaví:

Re: Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od nicola1589 »

napiste mi spravu dakujem...

Milhaus83
Příspěvky: 14
Registrován: 01 čer 2021, 16:09
 poděkoval/a: 8 times
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Ponúkam nohavičky,ponožky,legínky,tielká svojich detí dcérok nosené po škole

Příspěvek od Milhaus83 »

Vanesa37 píše: 27 kvě 2021, 16:46 Ahojte krásny denponúkam za cca 10e legínky dva dni nosené 6ročmej Leušky a 8r. Vanesky aj ponozky a gatky,topánocky,prepotené tričká,a čokolvek. Naučila som ich nosit pančušky aj 2 alebo 3dni do školy a po vonku hlavne v lete. Mám aj 13r simonku ponukam jej spinavé hnusné gatky ,legíny.podprsenky,vreckovky,vložky,moč,hovná,nechty ostrihané aj vlasy...rada predám aj svoje. A ak má niekto záujem môžem zohnat neterkyne veci ale na to sa musí čakať ked že je len jedna a má 5ročkov.. cmuky
Napište mi když tak zprávu

Odpovědět