Rada trestam deti

Rozeberte své tajné touhy nebo úchylky s ostatními
Amazonka
Příspěvky: 4
Registrován: 05 zář 2020, 06:28
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Rada trestam deti

Příspěvek od Amazonka »

Ahoj neviem ci je to uchylka ale rada trestam deti. Mam syna 7 a dceru 5. Dceru rada bijem za malickosti a pocitujem pri tom zvlastne svrbenie medzi nozkami :oops: Obcas ju varechou bijem aj po pindulke az zcervena. Syna tolko nebijem ale tiez som ho bila aj po vajickach varechou az plakal a bola som z toho strasne vzrusena :D Naposledy som dceru zbila lebo si neumyla zuby. Dostala kopance medzi nohy. Mate to aj vy tak? Pripadne viete poradit nejake nove sposoby ako ich trestat?

PeterPan
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2020, 04:25
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od PeterPan »

boze sak to musia mat modriny a ta nahlasia na socialke zo skoly!

Bejka
Příspěvky: 3
Registrován: 05 zář 2020, 06:43
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Bejka »

Tak ja ti uŽ moc neporadím. Moje deti odrástli. Ale syn keď mal 10-12 rokov bol dosť neposlušný a stále odvrával tak som ho zkľudňovala tak že si musel ľahnúť na gauč a ja som si naňho sadla a pozerala tak telku asi hodinu. Nemohol poriadne dýchať nie to ešte odvrávať :D

Amazonka
Příspěvky: 4
Registrován: 05 zář 2020, 06:28
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Amazonka »

A čo syn keď si na ňom tak dlho sedela , nezlomila si mu rebra nahodou?

Bejka
Příspěvky: 3
Registrován: 05 zář 2020, 06:43
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Bejka »

Nie jak som písala tak ťažko dýchal ale asi dvakrát som poprosila aj kamarátku keď bola u mňa na víne, Ja som mu sedela na rebrách a ona mu sadla na hlavu . Vtedy omdlel. Ale mne to bolo jedno ja som ho nemala moc rada pretože bol nevlastný od jeho otca zmrda. Ale sedeli sme na ňom asi 2 hodiny a bolo mi jedno čo s nim bude, Potom som čitala že hlava znesie tlak až cez 200kg a to kamarátka mal cez 100 takže i tak nehrozilo, že by mu praskla lebka :lol:

Amazonka
Příspěvky: 4
Registrován: 05 zář 2020, 06:28
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Amazonka »

Jaj tak a čo po tych 2 hodinách s ním bolo a jak to dopadlo? Ja som počula ešte od známej že poznala ženu čo dávala svojej dcére elektrinu do pindulky keď mala menzes. Dcére tvrdila že to je zlé že elektrina ju vylieči.

Livewc
Příspěvky: 13
Registrován: 11 zář 2020, 12:30
 poděkoval/a: 4 times
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Livewc »

Super... expritelkyně měla problém s vychovou dcery.. a prisla na to že jí trestání vzrušuje. Kor když byla nastřelená. Zavírala dceru 7 občas do udírny a trochu zatopila..

Scatina
Příspěvky: 2
Registrován: 13 zář 2020, 22:04
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Scatina »

Ja mam strasne rada hovna dievcata. Mam kvalitne a dobre hovna a davam ich aj do kolačov. Vlastne ich tam primiesavam. A deti papaju a nič netusia. Minule som to vsak prehnala a dala som tam vsetko a syn sa pytal mami preco je to take horke a ja som mu povedala pockaj dam ti na to praskovy cukor a zjedol to nakoniec. Je to trestanie? Kam ich este pridat aby to nikto nezistil?

Vdova4zlobidla
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2020, 10:27
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Vdova4zlobidla »

Je nucena nahota dobrý výchovný trest když jsem sama vdova úplně bez partnera se čtyřmi zlobidly které nezvládám vychovat nebo byste ještě nějaké i velmi neobvyklé tresty ještě přidali??? Jen NET příběhy na tohle téma nebo na téma Na plavky máš čas .jen na Skype adelkasuknicka1 nebo na amatéři cz vdova4zlobidla1

Livewc
Příspěvky: 13
Registrován: 11 zář 2020, 12:30
 poděkoval/a: 4 times
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Rada trestam deti

Příspěvek od Livewc »

Bejka píše: 07 zář 2020, 05:45 Nie jak som písala tak ťažko dýchal ale asi dvakrát som poprosila aj kamarátku keď bola u mňa na víne, Ja som mu sedela na rebrách a ona mu sadla na hlavu . Vtedy omdlel. Ale mne to bolo jedno ja som ho nemala moc rada pretože bol nevlastný od jeho otca zmrda. Ale sedeli sme na ňom asi 2 hodiny a bolo mi jedno čo s nim bude, Potom som čitala že hlava znesie tlak až cez 200kg a to kamarátka mal cez 100 takže i tak nehrozilo, že by mu praskla lebka :lol:
Bože to musí být rajc slyšet jak mu praskají žebírka a dusí se...

Odpovědět