Sex s pejskem

Rozeberte své tajné touhy nebo úchylky s ostatními
snowflake89
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2020, 22:11
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Sex s pejskem

Příspěvek od snowflake89 »

Ahoj jsem muž 30 let a jsem z Prahy.Moc se mi libi animal sex.Hledam slečnu která by to chtěla zkusit s pejskem a ja mohl byt u toho.Libi se mi oblečky,punčochy a skrabosky.Rad bych ji třeba svázal a spolu s pejskem jsme ji lizali a hráli si s ni.A pak ji to oba na stridacku udělali.Zadne sado-maso spis bych chtěl subinku.Nemam žádné zkušenosti rad dam finanční odměnu.Dale bych to také chtěl zkusit s feneckou,ještě jsem to nezkoušel,ale moc rad bych chtěl.Rad bych s ni byl sám,hrál si s ni a mohl ji laskat a hýčkat a aby mi krásně podrželi.Prosim splní mi někdo mě tajné sny a praní.Diky moc za odpovědi.muzete odpovídat i na mail [email protected]

johndoe1
Příspěvky: 9
Registrován: 27 říj 2020, 19:07
 děkuje: 6 times

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od johndoe1 »

Ahoj, hledám zde pro svou kamarádku (štíhlá, 25let) muže se psem nebo dvěma. Nejlépe pes který už má zkušenosti a ví co má dělat. Kamarádka je zatím nezkušená, ale má velkou chuť to zkusit. Moje přítomnost na akci jako divák a výpomoc nutná. Nejlépe Sev. čechy (MO, TP, CV,LN, UL apod.) může být i PHA a okolí do 100km. Prostory vítány, popř. zajistím nějaký pronájem chaty, pokoje v hotelu apod. BEZ FO (a to oboustranně). SPĚCHÁ!!! Můj pes už na to nestačí... Předem díky za odpověď do SZ

Pohrobek
Příspěvky: 48
Registrován: 04 zář 2020, 12:11
 poděkoval/a: 2 times
 děkuje: 9 times
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od Pohrobek »

Pro kamarádku 22 hledám pejska na hrátky. Ona nezkušena ale láká ji to. My Praha.. Ale není problém někam dorazit

Čuba80
Příspěvky: 92
Registrován: 28 úno 2021, 10:08
Bydliště: Praha Zbraslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 5 times
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od Čuba80 »

Ahoj sem muž baculata postava cítím se být zlobyvou čubou fenou nasadit obojek, přivazat pro pána i paní a být připuštěná a naprcaná pěkně psem a přitom uspokojit i pána /pani..Rad se seznámim, povídat si, psát a setkání u tebe / u mne..
Muž baculata postava,nekuřák žijící sám

Petlove
Příspěvky: 5
Registrován: 15 dub 2023, 20:35
Bydliště: Královéhradecký kraj
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od Petlove »

Pár nebo jednotlivci, máte pejska? Uděláme spolu nějaké radovanky? Jicinsko

FinLand6
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2023, 19:28
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od FinLand6 »

Zdravím. Velmi rád zde najdu zpřízněnou duši, která aktivně provozuje sex s pejskem. Opět bych to chtěl zažít. Liberecko

Aman25
Příspěvky: 1
Registrován: 22 črc 2023, 02:06
 poděkoval/a: 9 times
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od Aman25 »

Chtěl bych vyzkoušet něco zajímavého nejlépe s fenou a nebo se aspoň podívat, můžem popsat nebo vyměnit vid. na telegramu @amanus25

nokoment
Příspěvky: 8
Registrován: 08 bře 2022, 12:52
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od nokoment »

Najde se někdo s Moravy s pejskem ? Rád bych mu podržel. Případně i jiné zvířátko třeba někde na farmě...

Youngboy18
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2023, 12:19
Bydliště: Středočeský kraj
 poděkoval/a: 1 time
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od Youngboy18 »

Ahoj také mě to takto láká vyzkoušet a poznat nepoznané také nemám žádné zkušenosti v tomto:)

Dagydag
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2024, 05:58
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Sex s pejskem

Příspěvek od Dagydag »

Ahoj hledám ženu která se keme připojí mám většího psa sem z Ostravy

Odpovědět