Neumyta tam dole

Rozeberte své tajné touhy nebo úchylky s ostatními
Neumyta
Příspěvky: 1
Registrován: 29 srp 2020, 02:15
 děkuje: 3 times
Pohlaví:

Neumyta tam dole

Příspěvek od Neumyta »

Ahoj mam 25 rokov a nerada sa tam dole umyvam. ;) Mam rada ked mi smrdi. Bohuzial niektorym sa to nepaci a rozisli sa so mnou uz 3 chlapci lebo ma odmietli dole neumytu vylizovat :oops: Su tu chalani ktory by vylizovali neumytu aj tyzden? Samozrejme ze medzitym si aj zamrdam ale neumyvam sa ani potom takze by si to tiez musel zniest. Krasne mi potom smrdi. Tiez ak mam svoje dni tak dam len tampon, potom vytiahnem ale neumyvam. S tym bol u chalanov problem :roll: Ak ma nedokazes vylizat po menstruacii tak to nema zmysel...

PeterPan
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2020, 04:25
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od PeterPan »

fuj do piči ringľa si pekná :?

Pedro56
Příspěvky: 1
Registrován: 29 srp 2020, 08:52
Pohlaví:

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od Pedro56 »

Překrásný dal bych si je úplně jedno jak dlouho.

Prasak01
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2020, 06:46

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od Prasak01 »

Lízal bych i při menzesu ne jen po něm 😉

Anree
Příspěvky: 5
Registrován: 27 srp 2020, 21:09
 děkuje: 1 time

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od Anree »

To bych lízal rad a i prdelku poradne špinavou

exhibuchyl
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2020, 13:29
 poděkoval/a: 1 time
Pohlaví:

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od exhibuchyl »

Rád lizu špinavé píce a prdele. Rád krámy lizu i tampony, vložky rád chcanky a hovna z prdele. Mám rád chlupatou picu. Jsem chlupatý plešatý chlap 45 174 80 19/6 z Prahy.

martos123
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2020, 07:22

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od martos123 »

Ahoj moc rad te budu lizat i pres kramy mam to rad jestli chces odepis klidne i tyden nemytou :evil: :twisted:

masturbator72
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2020, 23:46

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od masturbator72 »

Ja sa tiež nerád umývam a tiež sa mi páči zápach môjho neumytého penisu. Páči sa mi vôňa vagíny,ja by som ťa lízal hocikedy.Páči sa mi vôňa špinavých nosených nohavičiek kde pekne cítiť vagínu a také si zvyknem kupovať.

Vanesa37
Příspěvky: 34
Registrován: 03 bře 2021, 05:24
Bydliště: Slovensko
 poděkoval/a: 8 times
 děkuje: 27 times
Pohlaví:

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od Vanesa37 »

Ahojte som tu drúhá žena čo sa neumýva skoro vôbec. Tanga mam jedny aj 2 týždne smrdia vždy od moču ,zadku,výtokou a potu. Leginy rovnako a aj mesiac aj tričká. Po vymočení len vstanem z wc a obleciem vobec neriešim že mi ešte kvapká moč z vagíny po zachode a do gatiek a legin. Oblečiem a idem preč. Smrdím hrozne od moču ale je to krásne. Tiež ma nechcú muži lebo mám po piči a stehnách zaschnuté semeno a výtoky
Ahojte som špinavá kurvisko.

Marvin
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2021, 20:42
Bydliště: Bratislava
 děkuje: 1 time
Pohlaví:

Re: Neumyta tam dole

Příspěvek od Marvin »

Mnam taku neumytu by som lizal kedykolvek. Milujem tu vinu a chut. Pre mna ta najuzasnejsia vec.
Hladam zenu, ktorej by som sluzil ako toaleta. Milujem piss a chcem sa naucit na kaviar

Odpovědět