Fenečky Haf

Rozeberte své tajné touhy nebo úchylky s ostatními
Wolf69
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2020, 18:56

Fenečky Haf

Příspěvek od Wolf69 »

Dobrý ve spolek všem co mají rádi zoouchylku choutky.
Mám 4 hezké feny zkušené i nezkušené ,Hledáme paničky co by rádi jakoliv s užili s fenečkami dle vlastní fantasie .Ceník možností zašlu emailem. Nebo lze si pronajmout pokoj s fenečkou na noc dle vlastní chuti . Ceny jsou daný by nadále byly lepší možnoti a víc pro dané lidi . Lze zaučit i neznalé nezkušené .Také hledám majítele kobylek a oveček nebo lidi co by pokecal nebo by byli pro zábavu dané uchýlky.Hledám i nové nezkušené feny s majitely co hledají pomoc nebo vzajemné povyražení .

Zaručuji klid čistotu pohodovou atmosféru zázemi .Klidné lokalitě.
Jsem sám zkušený milovnik s letou praxi k Zoopartnerkám .
Do budoucna diky pomoci lidem bych rád přidal pejska,kobylku pro zkušené .
Více rád rozeberu snad jsou tu furt muži co přitahuji prcinky na klacku . :)

Přeji pěkný zbytek dne všem Vlček ( Psát je fajn ale realita je jiná a někdy lepší jak to na co mysliš )

Hopihou333
Příspěvky: 4
Registrován: 30 srp 2020, 10:40
Pohlaví:

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Hopihou333 »

Ahoj mam zaujem som neskuseny a rad by som vyskusal fenecku na mojom klacicku :))

Wolf69
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2020, 18:56

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Wolf69 »

Dobře snad tvůj klacik umíš aportovat :) .

snowflake89
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2020, 22:11
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od snowflake89 »

Ahoj,mám zájem prosím napiš mi.Díky

Omaha1944
Příspěvky: 32
Registrován: 31 srp 2020, 21:39
 poděkoval/a: 46 times
 děkuje: 5 times
Pohlaví:

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Omaha1944 »

Ahoj Vlk ,
Omlouvám se ruším , chci Ti poděkovat za to že jsi na perverze.cz nechal na tady ty stránky .. Které jsou hrozně moc fajn .. Po dlouhé době jsem zase našel azyl pro příznivce zoo sexu i když to není jenom o zoo sexu .. Je více témat ale je tu i zoo sex .. Mám tu pár příspěvků .. Miluji koně ale mám i určité zkušenosti se psem .. Asi 30 x s jezevčíkem a jednou Německým ovčákem . A jednou s koněm .. Kdy jsem zasunul svůj penis do análu..
Jinak odkud jsi máš nějaké zkušenosti s koněm .. Nebo mi můžeš někoho doporučit ... Hezký večer .. S pozdravem kamarád Milan..

Omaha1944
Příspěvky: 32
Registrován: 31 srp 2020, 21:39
 poděkoval/a: 46 times
 děkuje: 5 times
Pohlaví:

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Omaha1944 »

Omaha1944 píše: 04 zář 2020, 21:22 Ahoj Vlku ,
Omlouvám se ruším , chci Ti poděkovat za to že jsi na perverze.cz nechal na tady ty stránky .. Které jsou hrozně moc fajn .. Po dlouhé době jsem zase našel azyl pro příznivce zoo sexu i když to není jenom o zoo sexu .. Je více témat ale je tu i zoo sex .. Mám tu pár příspěvků .. Miluji koně ale mám i určité zkušenosti se psem .. Asi 30 x s jezevčíkem a jednou Německým ovčákem . A jednou s koněm .. Kdy jsem zasunul svůj penis do análu..
Jinak odkud jsi máš nějaké zkušenosti s koněm .. Nebo mi můžeš někoho doporučit ... Hezký večer .. S pozdravem kamarád Milan..

Wolf69
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2020, 18:56

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Wolf69 »

Omaha1944 Není zač ale to by tu někdo musel být a chtít to.. kort bych rád někoho s klisnou a uděla to co jeho hlavě trčí dlouho co by chtěl vidět .

Papapanda
Příspěvky: 29
Registrován: 12 zář 2020, 00:39
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 4 times

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Papapanda »

Ahoj. Měl bych zájem o fenečlu. Jsem nezkušený a rád se nechám poučit.

Stepa34
Příspěvky: 10
Registrován: 14 zář 2020, 07:57
 děkuje: 6 times
Pohlaví:

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od Stepa34 »

Ahoj měl bych zájem a rád bych někdy prijel.. Co a za kolik nabíziš?

rayday
Příspěvky: 1
Registrován: 20 zář 2020, 16:29
Pohlaví:

Re: Fenečky Haf

Příspěvek od rayday »

Ahoj muzes mi dat na sebe kontakt? [email protected]

mej se. R.

Odpovědět