Animal

Volná diskuse o všem co vás napadne
Harryna134
Příspěvky: 7
Registrován: 12 pro 2022, 11:46
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Animal

Příspěvek od Harryna134 »

Je tu někdo na pokec? Normální pokec, pobavit se, pokecat. Hledám ženu která si ráda užívá se psy na pokec, případně i nějaký chlapi kteří si užívají a miluji fenky. Žádný týrání ani nic podobného. Děkuji všem za odpovědi.

hottieB1
Příspěvky: 26
Registrován: 26 říj 2021, 21:47
 děkuje: 9 times

Re: Animal

Příspěvek od hottieB1 »

ahoj, napis na @ tsjeaj://cyatw/perverslover99

benny
Příspěvky: 1
Registrován: 30 čer 2024, 23:55
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 1 time

Re: Animal

Příspěvek od benny »

Co to je "tsjeaj://"Ja ani muj prohlizec takovy protokol nezname.

Čuba80
Příspěvky: 105
Registrován: 28 úno 2021, 10:08
Bydliště: Praha Zbraslav
 poděkoval/a: 3 times
 děkuje: 8 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Čuba80 »

Mám rád dělat čubu, fenu a cítit když proniká do mé baculaté A kundy pěkně mu naroste uzel a plní mě semenem..Proto hledám aktiva,dominu se psem k uspokojení jich i jejich psa, psů.. žiji sám pozvu,, přijedu.
Muž baculata postava,nekuřák žijící sám

Evihrom001
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2024, 14:57
 poděkoval/a: 6 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Evihrom001 »

Dost často na to myslím ale ještě jsem na to nesebrala odvahu :D

Sexlove93
Příspěvky: 1
Registrován: 16 zář 2022, 19:46
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Sexlove93 »

Podelim se s prvni zkusenosti cca mesic zpatky. Dosla ke mne domu kamaradka. Takovy ten dajny typ. A dosla i s jeji fenkou border kolie. Sli jsme do loznice a tam se delo co se delo. Nechal jsem otevrene dvere a fenka prisla za nama. pw strasne vzrusuje predstava holky co se necha lizat psem a tak jsem to zkusil navrhnout. Nechtela o tom ani slyset, ale drzel jsem ji za boky a byl v ni. Nezajimalo pw nejak co rika, protoze v tom ne byla troska zvedavosti. Zavolal jsem na Ell (jmeno psa), ktera vyskocila na postel, ukazal ji prstem na jeji kundu a ona ji olizla. Pritom olizla i kousek meho pera. No reknu Vam, ze pohled kamosky byl k nezaplaceni. Jak se prohnula a vzdychla. Absolutne se nebranila. Vytahl jsem ho z ni a nechal ji Ell olizovat. Na stridacku ji a pw pero. Bylo to nepopsatelne. Ell po chvili prestala, protoze asi vsechno slizla co ji chutnalo a tak jsme se zas oddávali sexu. No zacala znova vsechno lizat a ja se do kamaradky udelal. Pocit, kdyz to z ni teklo a Ell vsechno slizala byl proste. Wau. Tohle byla zatím ma jediná zkušenost a za pw to bylo neco neuveritelneho. Kamoska odchazela taky spokojena a doufam, ze si to zopakujeme 🙂 jinak si nevymyslim jedinou vetu z tohoto prispevku. Je to opravdu tak jak se to stalo.

Neoka
Příspěvky: 18
Registrován: 28 srp 2020, 23:43
 poděkoval/a: 8 times
 děkuje: 1 time

Re: Animal

Příspěvek od Neoka »

já bych si dal tu fenu

Aneta
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2024, 13:04
 děkuje: 4 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Aneta »

Ahoj ľudia. Ja si myslím, že len veľmi málo žien ktoré mávajú veľmi blízky vzťah so svojim štvornohým milencom vyjde zo svojho tieňa. Nie je to téma ktorú chcú verejne rozoberať a priznať takýto vzťah. Verejnosť na to nie je pripravená, hoc si myslím, že takýchto žien je dosť no sú za zavretými dverami bytov
Ahoj všetkým ktorý to čítajú som bi žena. Teraz mám priateľku mladšiu ako ja a má psíka. Keďže psík bol mojim snom som rada, že som ich oboch stretla a vytvorili sme trojicu

kacenka
Příspěvky: 8
Registrován: 13 úno 2024, 00:40
Bydliště: praha
 děkuje: 2 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od kacenka »

Také si to myslím..pro lidi je to už moc zvrhlé..a někteří si myslí e jim ubližujeme..přitom je to naopak..dáváme si vzájemně lásku..mě zatím jen lizala naše fenka zadeček..ale to už je dávno..to sem byla ještě malá :-D

Cevol1
Příspěvky: 34
Registrován: 19 črc 2021, 19:44
 poděkoval/a: 1 time
 děkuje: 5 times
Pohlaví:

Re: Animal

Příspěvek od Cevol1 »

A ty co by to chtěly zažít mají nakonec strach. Nabízím tu mladýho hafa několik měsíců. Občas některá napíše, ale velmi rychle to skončí. Jinak teda samej chlap....škoda, že so ten můj pesan neužije

Odpovědět